Reklama

Slavia Praha hlásí posilu do obranných řad!

Tisková konference pražské Slavie před začátkem sezóny byla velmi bohatá na nové informace. Vedení sešívaných oznámilo nového sponzora, vyjádřili se ohledně příchodu Krmenčíka a oficiálně oznámili příchod stopera Aihama Ousoua.

Aiham Ousou je jednadvacetiletý stoper původem ze Švédska. K sešívaným přestupuje Ousou ze švédského klubu BK Häcken a se svým novým klubem podepisuje smlouvu do 30. června 2026.

“Aiham je členem švédské reprezentace do jednadvaceti let. Vybralo ho naše analyticko-skautské oddělení s tím, že typologicky zapadá do našeho herního stylu.”

“Po odsouhlasení trenérským týmem jsme se rozhodli hráče přivést do Slavie, věříme, že se mu bude dařit a přejeme mu hodně štěstí,” říká sportovní ředitel Slavie Jiří Bílek.

“Slavia je velký tým, hraje skvělý fotbal. V posledních letech pod trenérem dosáhla vynikajících úspěchů. Vždycky jsem chtěl být nejlepší, bojovat ve velkých klubech a velkých soutěžích.”

“Viděl jsem Slavii hrát v Evropě, viděl jsem její úspěchy a motivovalo mě to sem přestoupit. Do každého tréninku i zápasu dám maximum, to můžu slíbit,” nechal se slyšet kapitán švédského národního týmu do 21 let Aiham Ousou.

Cena za kterou přichází rodák z města Mölndal zatím nebyla oficiálně zveřejněna.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Jde o hráče, který má zatím zkušenosti jen z druhé švédské ligy, takže těžko bude pro Slavii okamžitou posilou.

    • To ano ale za 200tis.€ a díky věku mu ten pul rok dají a jestli se jim povede a za 2.5 roku ho prodají za více než 2 mil.€ tak by měl ten nýmand J.Rosický skočit do Macochy když má tak udajně perfektně zmapované hráče ze severu Evropy !!

      • Rosický do Macochy a vy skočte pod rozjetý vlak! Vaše úvahy směrem ke Spartě jsou histerické ,jakkoliv ne se vším co se ve Spartě ,pokud jde o nákup hráčů souhlasím. Naopak jsem rád ,že Rosický všechno nekomentuje ,jak to dělá Jarda miliarda! Příklad Stanciu jeho prodej ven ti co mají zájem nejsou nazdárci ,vědí je to evropský průměr ,miliardy nebudou ani za Simu. Trochu slušnosti ,fanatiku ?!

    • Pokud vím,tak Hacken hraje stabilně první ligu,svého času vyřadil i Spartu.Jinak se divím,že tento typický Švéd přestoupil do tak rasistického klubu.

  2. Přesně a k to mu bolševický žluťácký,ve Švédsku jich je už moc,klasickou migrací se sem je těžší dostat,tak nám je sem cpou přes fotbal,sešívaní jsou k to mu tak nenažraní že chtějí rychle vydělat,místo toho aby vychovávali a motivovali české děti a mládež,vyhledávali talenty po zapadlých vesnicích a městech,mezi obyčejnými lidmi kteří na sportování svých dětí ani nemají a děti se flákají u počítačů a tloustnou,leniví,v klubech sportují namachrované děti a mládež namyšlených rodičů kteří na to mají akorát penězi svých rodičů,jejich děti jsou přitom dřeváci a levý,ale hlavně že prachy jejich rodičů za uplácení je dotlačí třeba až k reprezentaci.A tak to je,proto náš fotbal,hokej a další sport pomalu uvadá,neefektivní,klientelistický a zkorumpované prostředí sportu jen pro vyvolené!!!

  3. Jsi hlupák,už jednou jsem Ti to psal ty Slávisto jak poleno,jen rozdrtit na piliny a ty máš sám ve své hlavě,jako i jiní sešívaní tupci!!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené