Slavia Praha aneb Někdo to rád dlouhé a někdo zase krátké

CIES Football Observatory seřadili podle statistik InStat všechny účastníky letošního ročníku Ligy mistrů, a to podle vzdálenosti přihrávek. Zatímco přihrávky Ajaxu dosahují průměrné vzdálenosti 15.96 metru, což je nejnižší vzdálenost ze všech týmů v letošní sezoně Ligy mistrů, tak Slavia Praha se nachází na opačném konci tabulky s 19.83 metry.

Embed from Getty Images

Všechny tyto statistiky byly vzaty z ligových zápasů a podle očekávání se za Ajaxem umístili PSG (16.17 metrů), Barcelona (16.56 metrů) a Borussia Dortmund (16.58 metrů).

Vysoko se umístil i Manchester City (17.39 metrů), avšak před ně se ještě dostali Šachtar Doněck (16.67 metrů) s Juventusem (17.35 metrů).

Jak už bylo řečeno Jindřich Trpišovský se hrou na krátké přihrávky příliš neobtěžuje a ze všech účastníků letošní sezony Ligy mistrů se v této statistice umístili na samém chvostu (19.83 metrů). Úterní výkon v Miláně však jasně ukázal, že trend krátkých přihrávek nemá nějak velkou důležitost.

Samotný Inter má délku nahrávek v průměru 18.7 metrů a pohybuje se někde uprostřed. Téměř na konci však najdete i třeba takový Liverpool s průměrem 19.45 metrů.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Náčelník odstoupil! Jak očistit český fotbal? Změnit prostředí, dosadit důvěryhodné tváře

Český fotbal se už několik zmítá ve velmi nelichotivé situaci. Do pátku se zdálo, že se jedná o situaci bezvýchodnou, teď to ale vypadá, že vyšlo světlo na konci tunelu. I přes uvalení vazby a důkladné prošetřování však stále nemusí být vyhráno. Roman Berbr stejně nikdy nebyl nejvyšším představitelem českého fotbalu. Vyhovovala mu situace ze zákulisí, kde "potají" tahal za své loutky, jak potřeboval. To se ale musí úplně změnit.

Berbrova cesta k moci – díl 1. Odkaz kariérního komunisty

Nechal si říkat Náčelník, Taťka, klaněli se mu lidé mnohem vzdělanější, chytřejší, kteří ve fotbale dosáhli na vysoké mety a proslavili ho po celém světě. Čím si Roman Berbr, osoba nepříliš vyspělého intelektu, sociálních vazeb, která neměla skutečné kamarády, takové výsadní postavení vydobyla?

Pro PSG nadešel čas pomsty, Manchester United zavítá do Paříže: Preview a tipy na sázení

Po velkých problémech během září se PSG konečně dalo dohromady a již roztočilo svá kola na plné obrátky. Teď už by je koronavirus zaskočit neměl, přišel tedy čas se konečně pomstít za ostudnou porážku s Manchesterem United v Lize mistrů.