Slavia po špatném výkonu znovu prohrála, tentokrát na půdě Slovácka

Fotbalisté Slavie Praha nezvládli třetí jarní kolo, ve kterém podlehli Slovácku 0:2. Za strany sešíváných šlo opět o zápas mnoha nepřesností, naopak Slovácko předvedlo skvělý týmový výkon a připsalo si veledůležité tři body.

Koláž Ruik Football

První šanci si ve 2. minutě vytvořili sešívání, rána Coufala ale skončila nad. Ve 13. minutě na druhé straně střílel z přímého kopu Sadílek, branku Ondřeje Koláře taktéž přestřelil.

Ve 22. kdy to z dálky zkusil Stanciu, jeho pokus však skončil v rukavicích Trmala. O minutu později na druhé straně udeřili domácí, nejprve Zajíce skvěle vychytal Kolář, na dorážku Petržely už však nedosáhl.

Ve 34. minutě byl blízko gólu Stanciu, podařilo se mu totiž prostřelil Stancia, ale z brankové čáry vykopával Kadlec. Aktivní Rumun to zkoušel i v 42. minutě jeho přízemní pokus ale opět lapil Trmal. Další šance už nepřišla a do kabin se tak šlo za stavu 1:0.

V 57. minutě se do tutové šance po průniku Stancia dostal Tecl, Trmal se ale znovu blýskl výborným zákrokem. Další šance přišla až v 67. minutě, kdy Stanciovu střelu do pravého dolního rohu znovu vyrazil skvěle chytající Trmal.

Slavia po celý druhý poločas jasně dominovala, ve finální fázi byla ale nepřesná a střely létaly mimo branku. Slovácko si mohlo v 85. minutě definitivně pojistit tři body, Kolář však skvěle vychytal Zahustela.

V 88. minutě už se Zahustel dočkal, když po centru Šimka hlavou propálil Koláře. Moravané už si závěr zápasu pohlídali a zvítězili 2:0. Na třetí Jablonec tak ztrácí jen tři body.