Slavia je blízko k dalšímu senzačnímu přestupu! Z Genku k ní má namířeno Patrik Hrošovský

Zdá se, že se schyluje k dalšímu velkému přestupu. Dle posledních zpráv má do Slavie namířeno Patrik Hrošovský, jenž v minulosti patřil k oporám kádru Viktorie Plzeň.

Zdroj: www.fcviktoria.cz

Slavia se v posledních dnech začala intenzivně zajímat o Patrika Hrošovského, jenž momentálně hájí barvy belgického Genku. Přestup by to byl vskutku pikantní vzhledem k tomu, že slovenský reprezentant v minulosti nastupoval za Viktorii Plzeň.

Genk dle posledních zpráv za Hrošovského požaduje 100 milionů korun, naopak Slavia podala nabídku 75 milionů korun. Nicméně očekává se, že obě strany se na přestupové částce nakonec dohodnou.

Hrošovský odešel z Plzně do Genku teprve loni za celkovou částku 135 milionů korun. Od kouče Hannese Wolfa však zejména v poslední době nedostává dostatek příležitostí a ze sestavy vypadl. Genk slovenského reprezentanta proto uvolnil k přestupu.

Toho se záhy chytly právě Slavie, jež začala s belgickým klubem o transferu jednat. Dříve už zájem sice projevil například Celtic Glasgow, jenže kluby se nedohodly na podmínkách přesunu.

Zdroj: Aktuálně.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

MS v Bělorusku se určitě neuskuteční. Zatím se hledají jiné varianty

Světový šampionát se kvůli neklidné situaci v Bělorusku s jistotou konat nebude. IIHF se teď snaží najít nové řešení, jak situaci zvládnout. Ve hře je řada dalších států.

Fanoušci Arsenalu mohou začít slavit! Přestupová hádanka jménem Özil je vyřešená

Bývalý německý reprezentant Mesut Özil konečně mění působiště, když míří do tureckého Fenerbahce. To určitě uvítají jak fanoušci, tak klubová kasa, kterou několik let ždímal.

Případ Kuchta: Zahodil dvě obrovské šance, ale nakonec je proměnil. Našla Slavia konečně svého útočníka č.1?

Před sezónou nikdo příliš nechápal, proč si Slavia stahuje Jana Kuchtu zpět do Edenu. V útoku měla Musu, Tecla a Júsufa, na co tedy další útočník? Jindřich Trpišovský ale znovu ukázal, že ví, co dělá.