Reklama

Slavia dotahuje první posilu! Z norského Molde přichází Sheriff Sinyan

Slavia o víkendu vyhrála třetí ligový titul v řadě, ve středu přešla přes Spartu do finále poháru, ale nezahálí a už skládá kádr na novou sezónu. Musí řešit zejména obranu, kde nastane volný otazník. Proto přichází Gambijec Sheriff Sinyan.

Zdroj: Molde FK

Zatímco v letošní sezóně měl Jindřich Trpišovský na stoperu luxus a mohl si vybírat, jestli vedle Kúdely naskočí nejprve Hovorka, Zima nebo později Deli, od léta bude řešit úplně opačný problém.

Do předkol evropských pohárů bude Slavia potřebovat pevnou obranu. A přijde o její nejdůležitější část, Ondřej Kúdela si totiž bude odpykávat ještě osmizápasový trest.

Simon Deli se velmi pravděpodobně vrátí z hostování do Brugg, David Hovorka podle slov asistenta Jaroslava Köstla bude připravený do zátěže nejdříve v září. Jediný stoper k dispozici tak zůstává David Zima a k němu tedy musí přijít posila.

A tu si Slavia díky skvělému skautingu vyhlédla u osmifinalisty Evropské ligy. Z norského Molde by totiž měl přijít 24letý Sheriff Sinyan. Stoper původem z Gambie přišel do Molde v roce 2019 z Lilleströmu.

V uplynulé sezóně odehrál v modrém dresu 19 zápasů v lize, 7 v Evropské lize a dvě utkání v předkole Ligy mistrů. Připsal si také dva starty za reprezentaci Gambie v kvalifikaci na mistrovství světa.

Podle norského deníku Dagbladet už je téměř hotovo. “Je na cestě do velkého klubu. Molde přistoupí k dohodě o přestupu se Slavií za Sheriffa Sinyana,” hlásí skandinávský plátek.

První nabídku Slavie údajně Molde odmítlo, sešívaní ji však vylepšili a prý už je mezi oběma kluby vše dohodnuto.

Slavii se gambijský stoper zalíbil zejména v Evropské lize, kde Molde předvádělo skvělé výkony a došlo až do osmifinále. V šestnáctifinále si poradilo s Hoffenheimem (3:3, 2:0), v osmifinále už těsně nestačilo na Granadu (0:2, 2:1). Ze skupiny s Arsenalem, Rapidem Vídeň a Dundalkem postoupilo z druhého místa.

Zdroj: Dagbladet Sport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Díky skvělému skautingu !! To je to co Sparta nemá díky těm dvoum z…. bratřičkum Rosických !! Sparta neni schopná 3 roky sehnat pravého a levého obránce a Slavisti již rok předem skautují stopera a seženou ne 32 letého vysloužilce ale 24 letého fotbalistu !! Jeden z x duvodu proč je Slavie o 2 parníky před Spartou !! T.ROSICKÝ a J.ROSICKÝ TÁHNĚTE ZE SPARTY !!!

  • Pane MILWALLE, dnes ráno jsem si po včerejším výprasku na vás vzpomněl a napadlo mě, že jste takový sparťanský Mistr Jan Hus. Šiř pravdu, braň pravdu – až do smrti. Co lidí vás už tady ukřižovalo ( jen proto, že upálit vás nemohou) a vy vytrváte. A čas vám dává za pravdu. Kritici pomalu odpadávají, protože na rozdíl od vás nemají argumenty a události je čím dal víc tlačí ke zdi. Teď už uhýbají alespoň k tomu, že za všechno přeci nemůžou Rosičtí a že by tam přišel jistě někdo jiný stejně neschopný nebo horší. Jen nevím, jestli vám naznačují, že co je černé nemáte tak černě vidět nebo jenom prosí, abyste to neříkal tak často a nahlas, protože tím sypte sůl do jejich ran a haníte jejich miláčka. Dokud se budou věci a problémy takhle zametat pod koberec s tím, že může být ještě hůř, tak bude. Ale na rozdíl od TR 10 můžete mít čisté svědomí, že jste udělal, co bylo ve vašich silách. A pokud jemu a zbytku vedení nevadí, že definitivně pohřbívají svoje dobré jméno, tak je to jejich volba ( snad to, pro boha, nedělají vědomě a na zakázku za úplatu od svého šéfa, protože se mu na parcely na Letné už nechce dlouho čekat). Bohužel tím pohřbívají i dobré jméno Sparty i když na tom se za těch posledních 73 let podepsalo lidí mnohem víc….

   • Díky ale jak vidíte na přikladu Majevského ovce zustane ovcí…… oni se toho nýmanda Rosického budou zastávat i kdyby přivedl jedno nohého hráče ! S nimi vubec nemá cenu komunikovat když je odkážu na to že jsem to či ono psal již např. v srpnu 2020 tak jejich odpověď je že jsem debil závistivec gaučák a nebo že si mám koupit Spartu sám ! Prostě nemají na to ani nemohou mít žadný rozumný protiargument tak se snižují k těm to výpadum !

    • Millwall, ty jseš opravdu hovado všech hovad!! Tým z Afriky fakt nemusím!!!!!! Ty jsi v mladí musel být hodně mlácen co? Hodně jsi asi dostával po palici.

     • a ty jirko seš zmrd všech zmrdů,dement který nic neumí i tvoje stará to říkala

 2. Tem Millwall zamotá Rosického i do posil Slavie!Ten je skutečně nemocný,ale nechce si to přiznat a ani to léčit.Do Sparty nikdo nechce kvůli majiteli,jenže Millwallova inteligence to nedokáže pochopit.Trpišovského také vyhnal ze Sparty Rosický?Ty na něj svedeš i toho Itala,moulo!Millwalle,táhni blekotat někam jinam!

  • Nějak zde postrádám příspěvky od našich nenapravitelných optimistů. Nedávno jsem zde zmínil to, o čem je zde i většina z včerejších příspěvků. Nechci nijak napadat žádné naše fanoušky. Naopak vážím si jich. I největší optimista (fanatik) musí bohužel přiznat, že stav našeho kádru je zoufalý. Bez spolehlivých beků, běhavých kreativních záložníků a dravých, důrazně a přesně zakončujících útočníků se fotbal hrát nedá. Od dalších podobných ostud nás může zachránit jen masivní rekonstrukce kádru a investice do něj. Pokud to neuděláme, budou se nůžky mezi námi a čínskými komunisty z Edenu dále rozevírat a dočkáme se ještě dalších podobných ostud. 🙂 🙂 🙂

  • Vylez te alespoň někdy z té Rosického prdele a pak zde něco rozumného pravdivého napište !! Na rozdíl od vás co jsem napsal již před 2 roky na adresu Rosického se vše 100% naplnilo – klidně si mé komentáře dohledej a pak se mě mužete omluvit……. ale ani to od Rosického ovcí nečekám a nechci ! To mě je milejší slušný pochvalný komentář od normalních nezaslepených fanoušku !

     • No jo jenomže to by jí měl modrou a to už není vůbec výhra 🙂

     • ….mě jenom občas napadne hrůzná myšlenka, že bych se náhodou nechtěně přimotal na tribunu s takovými Standy. Hrůzou mi běhá mráz po těle. A to jsou ještě schopni vyřvávat : “My jsme Sparta, vy nejste nic….” Tak snad bude Spartě líp, až tihle vymřou a bude mít zase fanoušky vzešlé ze současných chudších poměrů.

  • Mýval hlavně neni žádnej sparťan. Je to seshitec co třeba na efotbal chodí jako oskar. Musel dostávat zamlada vod sparťanů neskutečně do držky že je tak zakomplexovanej.

   • Ty blbečku s tebou ještě tvuj otec ochcával stromky když já s doma ušitou Sparťanskou vlajkou šel s tátou v roce 1960 na Spartu kde v té době hráli např. Vojta Mašek Pazdera Kvašňák a představ si že to bylo derby se Slavii a Sparta tušim vyhrála 3-0 ( ale to si nejsem 100% jistý ale vyhrála určitě) !!! Tak že běž s těma uražkama kecama DO PRDELE ty primitive !!!

 3. To není Millwolle o bratrech, Sparta je v prdeli už minimálně 10 let a nejhorší na tom je, že se nic nelepsi. Rosicti do Sparty nepatří na tom se shodneme a jsou zadarmo drazí, ale o to panu majiteli jde. Křetínský je pohřebiště Sparty, která je teď celé republice k smíchu. Nebude Rosický, tak přijde Kováč, nebo někdo jiný a co se stane…nic. Ivan Hašek má do Sparty dveře zavřené a další Sparťané také. A proč, protože by do toho Křetínskému chtěli kecat a dělat vše ve prospěch Sparty. A to není cílem! Bohužel a tak to vidím.

 4. Všem co vidí vše černě. Dnes se ze Slávie všichni mužou po…..at! Jsem zvědav co bude za dva tři roky. Je až k blití jak všichni dnes fandí Slávii a na Spartu jen humus. Kde byl minulých 5 let Liverpool a co hraje dnes? Koukali jste včera na Madrid? Prostě to tak je. Jsou léta co se daří a pak léta co né. Souhlasím s tvrzením , že rodina Rosických a jejich Britský lékař-kamarád moc kvality nedávají ani co se týče skautingu. Pamatuji si Bosáka jak nadával na Slávii a říkal” tvl oni snad ani nechtějí hrát” a včera se Zelenkou málem udělali. Vše je odvislé od financí a kdo ví o Spartě něco , ví že Rosa se musel zbavit penězo žroutů z dob Stramačoniho. To se povedlo a teď může začít jízda. Včera to už mělo parametry, byť prohráli. Ale nezalezli a ještě v 90 min. hráli. Tak co vy fotbalisti. Nebo taky patříte k deníku Sport?

 5. Tak to nebude asi moc důvěryhodné když o tom psal nějaký severský plátek jak napsal ten novinářský hypotekar.

 6. Millwall chce mít černou Spartu jako Židi! Seber se a táhni tady z Ruiku ty. V hlavě máš zřejmě prázdno a místo mozku piliny. V životě jsi zřejmě hovno dokázal tak si tady honíš ego v anonymitě. Zbabělče!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 😁😁😁 Vy jste hloupoučký chudáček k politování ! Další chudáček který nemá žadné rozumné protiargumenty které by mohly vyvrátit to co zde píši již dlouho a co se potvrdilo ( vše lze zpětně dohledat v mích komentářich z loňského roku i dřive) ! Zřejmě jste brácha Mycwy ne? Nikdo černou Spartu nechce ale Kanga s Costou byli o parník lepší fotbalisté než ti vámi opěvovaní dřeváci v současném kádru a o parník větší válečníci bojující za Spartu a to je to smutné když vidím ty líné nebojující zoufalce typu Dočkal Pavelka a spol. !!

  • Jirko přečti si nejdříve něco z historie obou klubů, abys tady nemlel hlouposti a neurážel jeden z nejstarších českých klubů…..

 7. Musím se smát jak tu nadávate na Millwall. Přitom má pravdu.. Ale jo stavte si to na prestarlem odpadu a dětech. I ten náš Masopust co je plasan si z nich udělal kuželky.Jen tak dál.

 8. MILLWALL má pravdu a vy, co se do něj navážíte, nejste schopni dost dobře hodnotit fotbal, proto se odkláníte a hledáte jiné okolnosti, mimo článek, jen ryjete a o ničem. Nejste schopni.
  Nedáte se číst, jste nudní.

 9. A ten kdo posilovat potřebuje nejvíc, stále nic. To je vidět, jak je to vedení Sparty úplně ale úplně u zadku. Rosický po Stramaccionim, to je jak z bláta do louže. Ani jeden neví co dělá, hlavně že má stálý příjem

 10. S některých příspěvků srší obrovská frustrace ze současného stavu ve Spartě.Fanoušci, jenž pravidelně kritizují zoufalí herní projev mužstva jsou pranýřováni ba vulgárně uráženi ,některými odborníky světového formátu.Pozorný čtenář této diskuse lehce rozpozná komu na Spartě záleží a kdo vykřikuje s davu a zaštiťuje se heslem My jsme Sparta vy nejste nic.Pod heslem nevadí ,že jsem bit jen,když se peru si někteří fanatici neuvědomují,že Spartě a její bohaté úspěšné historii škodí.Řešit černé hráče nebo bílé a s Afriky nebo Skandinávie s tím,že budeme raději všem pro smích než hrát špičkový fotbal je opravdu silně bezduché.Imperialisté (Slávisti) by se zaradovali,kdyby věděli,jakou máme fanouškovskou základnu.Pravdou zůstává ,že pod současným majitelem a současným předimenzovaným vedením hrajeme několik let tužku.Vzájmu všech fandů v této zemi je vytvořit konkurence schopný tým pro Evropské poháry nejen pro Slávii.Sparta zatím klopítá s Opavou Příbramí a světlo na konci tunelu nikde.

 11. Co na to vlasně fašouni z tribuny vemen ? ? Tam se hučí na černochy pravidelně a za chvíli budou mít černou většinu sestavy ? :-))))))

 12. Tihle tmaví chlapíci hrají výborně!
  Ale ta morálka…
  Jen aby ho Luftjarda nemusel letět hledat za pár měsíců do Gambie…

 13. TVL slusna diskuze tady:)MILLWALL ma samozrejmne pravdu.Přestupová politika Sparty je otřesná.A oba krajní beky už oprvadu dlouho nemají.Proč, proč jsou neschopni přivest spartani za tři roky nějakého beka.
  A není to jen o nich.
  Všichni kdo mluví kriticky, at už o rosickém Jágrovi nebo nějaké pseudohvězdě na INST řeknou že je tlustá, tak jsou blbci, hejtři a ubožáci když si dovolí něco zkritizovat.
  Takže MILLWALL, stojím za tebou v mnoha tvých nazorech.ne jen o přestupové politice Sparty

  • Dík 😉 od posledního prohraného derby pozoruji že opravdu dost zdejšich pisatelu uznává že to co zde píši více než rok je pravda a zcela realné – což ještě více dráždí Rosického primitivní ovce 😁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Opava vstoupí do FNL bez řady hráčů. Kdo všechno v klubu končí?

S pořádně pozměněným kádrem vstoupí fotbalisté Opavy do nového soutěžního ročníku naší druhé nejvyšší soutěže. Kdo již nadále nebude působit ve žlutomodrém dresu?

Neuvěřitelné! Fanoušci Chorvatska letěli na zápas s Českem, skončili však v Praze

Máte lístky na mistrovství Evropy ve fotbale, avšak nepustí vás přes hranice. V dnešní době něco málo pravděpodobného, přesto se to stalo vášnivým fanouškům Chorvatska. Svůj příběh povyprávěli webu Zadarski.

Mistrovství světa 2022 jen pro očkované! Katar zveřejnil přísná pravidla

Kvůli pandemii koronaviru se loni neodehrálo mistrovství Evropy, které se přesunulo na letošní léto. Už za rok a půl však uvidíme další velký šampionát, v Kataru se odehraje mistrovství světa. Na to se ale zřejmě nedostane každý.
Reklama