Reklama

Slavia a FAČR se ohrazují vůči nařčení spolupráce v nepovolání Bořila, Masopusta a Ševčíka. Jaké je jejich vyjádření?

V pondělí dopoledne byla zveřejněna informace, že na sraz reprezentace nedorazí slávistické trio Jan Bořil, Lukáš Masopust a Petr Ševčík. Okamžitě se tak vyrojily spekulace o tom, zda Slavia jen nechtěla své hráče nechat odpočinout a dohodla se tak s FAČR, popřípadě trenérem Jaroslavem Šilhavým. Oba subjekty se nyní proti těmto spekulacím ohradily.

Z nominace České fotbalové reprezentace v pondělí dopoledne vypadli Jan Bořil, Lukáš Masopust a Petr Ševčík. Všichni tři nastoupili v derby, Bořil s Ševčíkem dokonce odehráli celý zápas.

I proto se veřejnost divila, proč najednou tito hráči chybí. Nechce je jen klub šetřit? Klub a FAČR nyní zareagovali na článek webu iSport, který hovořil o dohodě mezi oběma subjekty v nenominaci těchto fotbalistů.

“Žádná dohoda mezi FAČR (Fotbalová asociace České republiky) a SK Slavia Praha neexistuje. Všichni tři hráči byli během pondělí vyšetřeni v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích magnetickou rezonancí, všichni tři slávisté mají bohužel objektivní nález a samozřejmě zdravotní dokumentace.

Celé úterý pak následně klub řešil sportovní tragédii kapitána Jana Bořila. Ten bude muset podstoupit vážnou operaci poškozené chrupavky kolenního kloubu a následně ho čeká dlouhá rekonvalescence. V takové situaci a v kontextu sportovní tragédie Jana Bořila byly spekulace Deníku Sport za hranou,” vyjádřila se Slavia.

Vyjádření asociace se neslo ve stejném duchu. Slavia navíc specifikovala zranění všech hráčů, Lukáš Masopust má svalový problém v oblasti lýtka a Petr Ševčík má potíže s kotníkem.

Nejhůře je na tom Jan Bořil, o čemž jsme vás informovali již včera. Čeká jej operace poškozené chrupavky v kolenním kloubu, absence se odhaduje až na půl roku.

Zdroj: SK Slavia Praha, FAČR

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Konečně řekla Slavia dost a já tomu fandím. Šilhoun si vezme třičtvrtě Slavie, přidá k nim Shicka a dělá, že to je jeho výběr. Do p..či s repre.
  Kluci červenobílí, zmátožte se, odpočněte a bojujte za svůj klub. Kterej Vás navíc živí. Máme co dohánět. Doufám, že tu multislimáckou vánoční sračku v Kataru stejně někdo zruší.
  Jebat repre !!!!

  • Tak za repre sestavu plnou slávistů bez formy může spíš Tvrdík a jeho čínský kapitál. Navíc mu ty moc nevychází a po jejich vystoupeních se jich už se ziskem nezbaví. Aspoň že už se nebude tlačit Bořil alias nejslabší hráč pokaždé.

 2. Jsem zvědavý,jestli nastoupí Ševčík s Masopustem příští ligové kolo.Jestli ano,tak nejtvrdší trest.Já ti dám jebat repre,když repre táhli léta hráči sparty bylo vše ok.

 3. I kdyby ta dohoda existovala, tak ji asi těžko přiznají, to je hodně naivní si to myslet.
  Kde je pravda se ukáže v prvním kole po repre pauze – pokud některý z nich vyběhne už od první minuty jako laňka, tak to bylo jednoznačně dohodnuté s půlmetrovým předkusem.
  Nevím ale, na čem Tvrdoš příště postaví svoje alibi jako po ME, kde měla Slavia tři hráče a Bořila přestože měla na přípravu na novou sezónu o 15 dní víc než Sparta.

 4. Pokud by dohoda byla uzavřena,tak to stejně nikdo nepřizná.Nechme podloudných a nepotvrzených spekulacích čas na to,kdy se jmenovaní a za jak dlohou dobu budou schopni zúčastnit zápasů.Pak teprve můžeme dělat nějaké závěry.

 5. Tak takovéto “fotbalové” prostředí se chce vymezovat prostředí skotskému, resp. “ostrovnímu”? Zkrátka k blití!

 6. Pro “repre” je to největší štěstí!Šilhavý,zarytý slávista je schopen nominovat celou Slávii i s marody.Šilhavý je dokonalý klon Jarolíma st.,který zlikvidoval dobrou pověst našeho fotbalu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené