Reklama

Skvěle, Procházka to zase dokázal. Podívejte se, jak ukončil Reyese loktem z otočky!

Jiří “Denisa” Procházka nastoupil už k druhému zápasu v prestižní organizaci UFC a tentokrát rovnou do hlavního duelu večera. V tom mu byl soupeřem známý Američan Dominic Reyes se kterým si opět český bojovník poradil, a to velmi netradičním způsobem. Podívejte se na jeho neskutečné KO.

Zdroj: Se svolením Jiřího Procházky

Procházka současně zažívá největší formu své dosavadní MMA kariéry a po dalším zápase to opět jen potvrdil. Za sebou už má sérii několika vítězných duelů a může si k nim k radosti českých fanoušků připsat i ten poslední proti americkému soupeři.

Už ve svém debutovém duelu na turnaji UFC 251 se Švýcarem Volkanem Oezdemirem udivil svět. Svého soupeře poslal nekompromisně k zemi už v prvním kole.

S Dominicem Reyesem se dostal do druhého kola, kde ovšem též neponechal nic náhodě.

Necelou minutu před koncem přišel velmi kreativní moment. Procházka vyvinul masivní tlak na soupeře a po několika dobře trefených úderech byl Reyes značně rozhozen. Toho “Denisa” využil a zasadil mu osudovou ránu loktem a to ještě z otočky!

https://twitter.com/blue_fighting/status/1388712254594551809?s=20

Dalším dechberoucím výkonem na sebe český bijec jen upozornil. Je jasné, že se o něm bude opět dlouho mluvit a to nejen v USA. Hlavní zápas UFC Fight Night přinesl skvělé výkony obou aktérů, jen jeden z něj ovšem vzešel vítězně a byl to právě Procházka.

Začalo se už hovořit i o titulovém duelu. V bezprostředním rozhovoru po zápase byl Procházka tázán, zda-li chce a je připraven pro potenciální titulový souboj s Polákem Janem Blachowiczem. Zápasník původem z Jižní Moravy dal ihned najevo, že je připraven se s držitelem titulu utkat.

Následně opět tradičně pozdravil všechny fanoušky sem, do České republiky. Titul v rámci polotěžké váhy je tedy na stole. Už v minulosti jej Blachowicz dokázal udržet v souboji s Nigerijcem Israelem Adesanyou, všichni ale doufají, že jej vyzve i Procházka a doslova mu ukáže, zač je toho loket.

Zdroje: Twitter

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené