Reklama

Skvěle! Oktagon prodloužil smlouvu vycházející hvězdě ze Slovenska i německému tanku

Skvělá zpráva pro domácí bojovou scénu! Organizace Oktagon MMA prodloužila kontrakty slovenské vycházející hvězdě a německému tanku, jehož zápasy zatím velmi baví!

Zdroj: Oktagon MMA

Lucia Szabová je vycházející hvězdou domácí scény. Skromná dívka s nevinným pohledem s v kleci mění v tichého zabijáka, čili “Silent Killer”.

V pravidlech MMA ještě nenašla žádnou přemožitelku. Ukázala, že má obrovské srdce a že umí nejen rozdávat, ale také přijímat tvrdé rány.

Ve 23 letech má skvěle rozjetou kariéru a právem se očekává, že se jednoho dne dostane do horních pater UFC. Nyní ale ještě zůstane a bude zářit na domácí scéně.

Organizace Oktagon MMA totiž oznámila, že Szabová podepsala s jedničkou domácí scény mezi organizacemi smlouvu na šest dalších zápasů. Máme se tedy ještě na co těšit.

Szabová však není v podpisu nové smlouvy sama. Nový kontrakt podepsal také Christian Jungwirth. Stejně jako slovenská zápasnice se upsal organizaci na 6 zápasů.

Podpis německého tanku fanoušci Oktagonu velice vítají. Čtyřiatřicetiletý zápasník v prvním zápase v organizaci neuvěřitelně převálcoval Václava Holotu, v druhém souboji s ním měl co dělat Mate Kertesz, nedávný titulový vyzyvatel ve welteru.

Mnoho fanoušků dokonce kritizovalo rozhodčí. Kertesz dle nich měl prohrát, Jungwirth zvítězit. Každopádně se všichni shodují, že Němec předvádí velice atraktivní zápasy a bude zajímavé sledovat, jak zamíchá pořadím v žebříčcích.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené