Reklama

Skvěle! Oktagon prodloužil smlouvu vycházející hvězdě ze Slovenska i německému tanku

Skvělá zpráva pro domácí bojovou scénu! Organizace Oktagon MMA prodloužila kontrakty slovenské vycházející hvězdě a německému tanku, jehož zápasy zatím velmi baví!

Zdroj: Oktagon MMA

Lucia Szabová je vycházející hvězdou domácí scény. Skromná dívka s nevinným pohledem s v kleci mění v tichého zabijáka, čili “Silent Killer”.

V pravidlech MMA ještě nenašla žádnou přemožitelku. Ukázala, že má obrovské srdce a že umí nejen rozdávat, ale také přijímat tvrdé rány.

Ve 23 letech má skvěle rozjetou kariéru a právem se očekává, že se jednoho dne dostane do horních pater UFC. Nyní ale ještě zůstane a bude zářit na domácí scéně.

Organizace Oktagon MMA totiž oznámila, že Szabová podepsala s jedničkou domácí scény mezi organizacemi smlouvu na šest dalších zápasů. Máme se tedy ještě na co těšit.

Szabová však není v podpisu nové smlouvy sama. Nový kontrakt podepsal také Christian Jungwirth. Stejně jako slovenská zápasnice se upsal organizaci na 6 zápasů.

Podpis německého tanku fanoušci Oktagonu velice vítají. Čtyřiatřicetiletý zápasník v prvním zápase v organizaci neuvěřitelně převálcoval Václava Holotu, v druhém souboji s ním měl co dělat Mate Kertesz, nedávný titulový vyzyvatel ve welteru.

Mnoho fanoušků dokonce kritizovalo rozhodčí. Kertesz dle nich měl prohrát, Jungwirth zvítězit. Každopádně se všichni shodují, že Němec předvádí velice atraktivní zápasy a bude zajímavé sledovat, jak zamíchá pořadím v žebříčcích.

Zdroj: Oktagon MMA

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nenápadné hvězdy! Koho sledovat na Euru?

Do začátku Eura zbývá měsíc. 11. června turnaj otevře utkání Turecka s Itálií, Češi se poprvé představí tři dny nato. Jaké hráče se vyplatí na evropském šampionátu sledovat, přestože se o nich tolik nemluví.

Není pro Adama Hložka čas na přestup? Sparta mu začíná být malá

Adam Hložek je, co se fotbalových schopností týče, nepochybně největší český talent od dob Tomáše Rosického. Ve Fortuna lize už kroutí třetí sezónu, je mu přitom stále teprve 18 let.

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?