Škoda skóroval proti Fenerbahce hned v prvním kole a v roce 2020 drží fantastickou statistiku

V pátek odstartovala nejvyšší turecká fotbalová liga a hned v prvním zápase se utkal Škodův Rizespor s Fenerbahce. Legenda Slavie se dokázala gólově prosadit, na výkonu však má i kaňku. Přesto má v klubu za rok 2020 vynikající statistiku.

Zdroj: twitter.com

Milan Škoda si zřejmě přenesl skvělou formu i do nové sezony. Hned v prvním kole nejvyšší turecké ligy se totiž dokázal gólově prosadit. Na výhru to však Rizesporu nestačilo.

Bývalý útočník Slavie se prosadil hlavou po centru z levé strany. Jednalo se o gól na 1:0, který padl v 59. minutě.

Fenerbahce však bylo po celý zápas aktivnější a výhru si zasloužilo. V 76. minutě došlo ke srovnání, o gól se postaral po rohovém kopu Gonul, kterého měl strážit právě Škoda. V 86. minutě poslal Fenerbahce do vedení z penalty Sosa.

Milan Škoda však má v Rizesporu parádní bilanci. Ačkoliv parádní rozhodně není pro klub. Český útočník se totiž postaral o 50 % všech branek, které Rizespor v roce 2020 vstřelil.

Nasázel jich tedy 11 z celkových 22. Zkrátka skvělá statistika. Nezbývá než doufat, že legenda sešívaných bude mít skvělá čísla i nadále.

Zdroj: Twitter | OptaCan