Reklama

Skandál! Bývalá juniorská světová jednička nadávala soupeři do teploušů

O pořádný poprask se postarala dánská vycházející tenisová hvězda Holger Vitus Nodskov Rune. Ten se během svého utkání na italském challengeru nevybíravě pustil do svého soupeře, kterému nadával do teploušů.

Zdroj: Pixabay

Dánský tenista Rune se v rámci semifinále challengeru v italské Bielle utkal proti Tomasi Martinovi Etcheverrym. I když svého soupeře porazil a postoupil tak do finále, emočně utkání osmnáctiletý Dán naprosto nezvládl.

Během tohoto semifinálového duelu totiž Rune urážel soupeře Etcheverryho několika nevybíravými výrazy, což zachytily i ruchové mikrofony na kurtu.

“Jsi kun*í hráč, hraješ jako buze*antská p*del!” pronesl Rune v dánštině ke svému soupeři.

A to nebylo vše. Krátce poté zahrál Rune vítězný úder a neodpustil si další poznámku k Etcheverrymu. “Pojď teplouši!” zařval Rune povzbuzen vyhraným fiftýnem.

ATP se samozřejmě tímto chováním začala hned zabývat a krátce nato vynesla verdikt. Runemu uložila finanční pokutu ve výši 1 500 eur.

Sám Rune se po incidentu svému soupeři omluvil. „Jsem mladý a musím se ještě hodně učit. Nic z toho mi nedává právo, abych říkal takové blbosti. Dostal jsem lekci a myslím, že je kritika lidí je vůči mně fér. Je mi to vážně líto a doufám, že lidé mou omluvu přijmou,“ uvedl Holger Vitus Nodskov Rune.

Zdroj: Tenisový svět

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené