Reklama

Situace ve slávistické obraně: Očekávaný návrat strážce Messiho se blíží, šanci mohou chytit Kačaraba s Takácsem

Slavii se ve čtvrtek zranil Taras Kačaraba a pro utkání s Bohemians jí zbývají tři zdraví stopeři (z toho dva přeškolení). Jak to vypadá s pozicemi v žebříčku Jindřicha Trpišovského a jejich zdravotnímu stavy?

Ondřej Kúdela

První volba Jindřicha Trpišovského doléčuje své zranění kotníku. Přestože to na první pohled vypadalo na dlouhodobou absenci, reprezentační stoper by mohl být na následující ligové kolo připraven.

Taras Kačaraba

Ukrajinský rychlík se přes léto konečně chytl a začal podávat stabilní výkony. Ve čtvrtečním klaní s Unionem Berlín si ale způsobil zlomeninu v obličeji, která jej dostala ze hry na čtyři až šest měsíců.

David Hovorka

Stoper číslo tři, který má extrémní smůlu. David Hovorka je blízko dalšímu návratu, zápasové vytížení se očekává po konci říjnové reprezentační pauzy. Držíme mu palce!

Aiham Ousou

Čtvrteční zápas byl první skutečnou zkouškou, premiéře v Karviné na pravém bekovi nelze dávat velkou váhu. Švédský reprezentant si vedl dobře a řekl si o více hracího času, vedle Kúdely může rozhodně jen vzkvétat.

Ladislav Takács

V nabitém programu může Trpišovskému trn z paty, první takový případ nastal právě v polovině září. Vysoký univerzál obstál proti Slovácku i Unionu, do rotace ideální hráč.

*Tomáš Holeš

Jeho místo je v záloze, na stoperu však v posledních měsících neustále, a rozhodně úspěšně, zaskakuje. V Evropské konferenční lize chyběl kvůli trestu za červenou kartu, v dalších zápasech už hrát může.

Zdroj: Slavia TV

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Kačaraba 4 – 6 měsíců mimo? O tom vážně pochybuju, za 4 týdny nafasuje masku a půjde na plac, bych řekl.
    Jinak Takácze by se asi v příštím přestupovém okně měli slávisti zbavit – je až podezřele náchylný ke svalovým problémům – snad první opravdový osobní souboj v zápase a jde ze hřiště, minule prý “křeče v obou končetinách souběžně”. A pořídit si vysokého fyzicky nadupadého a odolného stopera – znovu pokus o playera z Molde???
    Počítám, že pokud nebude Kúdela schopen, tak si na stoperu zahrají oba štíty – Holeš i Traoré…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené