Simon Deli je blízko k podpisu nové smlouvy. Co Ngadeu?

Sešívaní mohou slavit. Simon Deli je totiž podle nejnovějších informací blízko k podpisu nové smlouvy se svým stávajícím zaměstnavatelem. Horší to však bude u jeho kolegy Ngadea, o kterého se mimo jiné zajímá také belgický Gent. Pokud by skutečně k přestupu došlo, jednou z možností byl příchod Marka Suchého, jenže ten se nakonec rozhodl pro Augsburg.

Koláž Ruik Football

Simon Deli přišel do Slavie v zimě roku 2015 ze Sparty. Od té doby odehrál 97 ligových zápasů, v nichž vstřelil tři branky. Se Slavií dvakrát opanoval nejvyšší českou ligu a jednou zvedl nad hlavu také pohár pro vítěze MOL Cupu.

Jeho skvělých výkonů na české, ale i evropské scéně si všimlo hned několik zahraničních celků, včetně skotského Rangers či čtyř francouzských celků. Situace se však vyvinula tak, že Simon Deli pravděpodobně ve Vršovicích podepíše novou smlouvu.

U jeho kolegy Michaela Ngadea to však bude pro sešívané horší, neboť ten je v hledáčku belgického Gentu, který na něj uplatnil výstupní klauzuli. Vše tedy záleží už pouze na hráči. Slavia však dělá vše pro to, aby reprezentanta Kamerunu udržela.

Pokud by však k přestupu skutečně došlo, Slavia by musela shánět náhradu. Tou se mohl stát právě kapitán české reprezentace Marek Suchý, který se po pěti letech ve švýcarské Basileji stal volným hráčem. Dnes však podepsal smlouvu s německým Augsburgem.

Nechme se tedy překvapit, kdo bude v příští sezoně nastupovat na stoperských postech ve Slavii.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Mohl by p. Jakub Janás vymyslet na závěr jinou větu, než jeho klasickou “Nechme se tedy překvapit…”? Číst to v každém článku je už opravdu na palici.

 2. A není to jedno? Při úrovni naší “ligy”?
  Hlavně bacha na Č. Budějovice. To bude oživení panečku! Ty pozvednou kvalitu!

  • Aby to oživení nebylo jen chvilkový záškub.
   Tak podobně, jako měla Karviná při postupu do první ligy, stejně jako Baník při návratu (a pak zase letěl na chvost) atp.
   Vidí je tak na 10. místo.

 3. Slavia koupila Hovorku, kromě Deliho má i Kúdelu a na stoperu umí dobře hrát i Král, takže u ní nelze mluvit o nouzi o kvalitní stopery, i kdyby Ngadeu přestoupil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velký třesk v Barceloně! Prezident Bartomeu se s celým vedením rozhodl rezignovat

Velký třesk v Barceloně! Prezident katalánského klubu v úterý večer oznámil, že se s celým svým vedením rozhodl rezignovat.

Vitrína dneška: Berbrovi muži odejít nehodlají

Očista českého fotbalu začala dle hanebného scénáře, Berbrovi muži hodlají zůstat na svých místech, předseda Malík to podporuje. Před disciplinární či etickou komisi nikoho nežene. Roční proměna Slavie je děsivá: loni statečná, letos trapná.

Jak se vede hráčům, kteří v létě opustili Spartu? Kanga nevýrazný, Costa v Indii

Spartu v létě opustilo několik fotbalistů. Mezi nimi byli i hráči, kteří přišli za nechvalné éry italského kouče. Jak se jim vede po odchodu z Letné?