Reklama

Šilhavý po výhře nad Slovenskem hodnotil výkon Hložka a také stoperské dvojice

Český národní tým zvládl první zápas Ligy národů, na Slovensku porazil tamní výběr 3:1. Po zápase pro web České reprezentace promluvil hlavní trenér Jaroslav Šilhavý, který byl na výkon svých hráčů právem pyšný.

Zdroj: Slavia.cz

Výkon Česka byl opravdu dobrý, byli jsme aktivnější a dvěma góly v druhé půli jsme dali své hře klid.

„Podali jsme velmi dobrý výkon. Byli jsme kompaktní a silní od začátku do konce, vydrželi jsme hrát aktivně celý zápas. Silný tým Slovenska jsme v prvním poločase pustili do jediné šance a to po naší chybě.”

Šanci v základu dostal díky absenci Schicka Adam Hložek, jenž v první půli napálil tyčku. „Do týmu se dostal kvůli zranění Patrika Schicka a díky svým výkonům. Myslím, že nezklamal. Na špici hrál proti nepříjemné obraně velice dobře.

Ve stoperské dvojici nastoupil Čelůstka a trochu nečekaně Kalas. I oni si vedli dobře. „I oni hráli výborně. Musím je ocenit. Dlouho se neviděli, ale jak v obraně, tak směrem dopředu s nimi panuje velká spokojenost.“

Závěrem Šilhavý pochválil hráče za aktivní hru a bojovnost. „Myslím, že jsme je zaskočili naší aktivní hrou. Nenechali jsme je zakládat akce, spoustu balonů jsme vybojovali.”

Zdroj: ceskarepre.cz

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Nevím proč skoro každý chválí Hložka. Já osobně si nevzpomínám ani na jeden zápas, kdy by mohl snést přísnější hledisko! Tímto způsobem se vychovávají namyšlené primadony, které si vypěstují zcela nezdravé sebevědmí a časem z nich není nic!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené