Reklama

Zvrat v Opavě! Kováč po sezóně zřejmě skončí, Zavadil se možná vrátí

Opava je v rozkladu. Herně, ale i manažersky. Klub čekají po sezóně změny, které se nejspíše dotknou i Radoslava Kováče jako hlavního trenéra SFC.

Zdroj: SFC Opava

Dle informací deníku Sport vedení slezského klubu nepočítá s pokračováním Radoslava Kováče na pozici hlavního trenéra A-týmu. Kováč pravděpodobně odnese blížící se sestup místem na lavičce, byť se svým kolegou Aloisem Skácelem mají ještě platné smlouvy na další dva roky.

“Záleží na klubu. Až soutěž skončí, bude dostatek času na větší rozbor,” pověděl na poslední tiskové konferenci Skácel. Kováč na ně poslední dobou nechodí, údajně z důvodu nedostatečně vysoké trenérské licence.

Kam by Kováč mohl zamířit? Dle deníku Sport se v souvislosti s ním v zákulisí mluví o pražské Dukle, kde nedávno ukončil svou štaci Roman Skuhravý. Vyloučen není ani příchod do Českých Budějovic. V nich by se však museli rozloučit s Davidem Horejšem, anebo by Kováč plnil jen roli asistenta.

Nedávno vyhozený Pavel Zavadil by se naopak mohl do vedení SFC vrátit. Poté, co se zvedla nevole nejen v řadách fanoušků, ale i bývalých hráčů či funkcionářů, je možný jeho návrat.

“Je možné, že se Zavadil do klubu vrátí. Zkraje týdne se o tom má jednat,” uvedl zdroj deníku Sport.

Uvidíme, co přinesou následující týdny. Místem si v Opavě zřejmě nemůže být jistý nikdo.

Zdroj: deník Sport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené