Reklama

Sedláček s Gawlasem zbrojí na Poláky! Co bude klíčem k úspěchu?

Už dnes to vypukne! Startuje World Cup of Darts, fanoušky nesmírně oblíbený turnaj, především díky své nezapomenutelné atmosféře. Pro hráče je šampionát národů úplně jinou motivací, než kterou čerpají během sezóny. Tady nehrají za sebe, ale za svého spoluhráče a svoji zem.

Od čtvrtka do neděle nám přesnost svých šipek ukáže celkem 64 šipkařů z 32 zemí. Naši reprezentanti Karel Sedláček a Adam Gawlas se tak opět představí bok po boku v národních barvách.

Českým šipkám zůstává druhé kolo na tomto turnaji stále zakleté. Loni dělily naše reprezentanty od postupu pouze milimetry. Letos se Češi utkají v úvodním kole s Polskem a budou mít šanci na reparát z předloňského roku, kdy právě Poláci ukončili působení našich hráčů v turnaji.

Během dvou let se naši dva držitelé profesionálních karet posunuli v kariéře mílovými kroky. Zkušenosti z velkých zápasů a proti zvučným jménům, na rozdíl od let minulých, mají na rozdávání.

Zvládnout utkání proti dvojici Ratajski/Kciuk nebude pro Karla s Adamem lehkou písemkou. Důležitý bude už úvodní rozhoz o výhodu začátku podání do zápasu.

Skórovací síla bude stejně zásadní jako nadprůměrná procenta na zavírání. Bez těchto dvou aspektů by se postup řadil do kategorie sci-fi.

Naše barvy uvidíme ve druhém zápase večerního programu, který začíná v 19:10.

Zdroj: World Cup of Darts

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené