Reklama

Schick měl volat Spartě, ať Plavšičovi nevěří. Jak celá tato šaráda skončí?

Na startu tohoto týdne začala hýbat českým fotbalem zpráva, že Srdjan Plavšič po sezóně opustí Spartu a zadarmo přejde do Slavie. Sám hráč i tiskový mluvčí klubu to nejprve dementovali, novináři přinášející tyto informace si ale stojí za svým. A do celé situace se měl údajně vložit i Patrik Schick, hvězdný útočník Bayeru Leverkusen.

Zdroj: Bayer 04 Leverkusen

Srdjan Plavšič se měl postavit před celou letenskou kabinu i s trenérem a dušovat se, že se Slavií nic nepodepsal. “Plavšič mi řekl, že do Slavie nejde, tím je to pro mě uzavřené,” vyjádřil se k situaci Pavel Vrba.

Jenže tak jednoduché to nebude. Podle až šesti zdrojů Deníku sport je opravdu Plavšič domluvený na smlouvě se Slavií. Jeho slova tak vypadají spíše jako uklidnění situace, aby si ke konci angažmá neznepřátelil kabinu i vlastní fanoušky.

Do celé situace se podle několika zákulisních informací měl vložit i Patrik Schick. Ten údajně volal někomu ze sparťanské kabiny, aby Plavšičovi nevěřili, protože má 100% informaci, že srbský záložník ve Slavii podepsal.

To ostatně tvrdil i Jan Podroužek v podcastu Kudy běží zajíc, kde uvedl, že Plavšičova smlouva v Edenu je připravena už několik týdnů. Dokonce prý i existují fotky, které však zatím nesmí spatřit světlo světa.

Celou kauzu samozřejmě zahaluje rouška spekulací, kterým můžete věřit či nemusíte. Pravdu se dozvíme až 30. června, kdy Plavšičovi končí smlouva ve Spartě.

Zdroj: SK Slavia Praha 1892, Kudy běží zajíc

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Takže toto je šílené….jako člověk fandící Spartě bezmála skoro 25 let,bych poděkoval panu Tomáši Rosickému a jeho bratru panu Jiřímu..jestli to tak dopadne,pak se vážně obávám o jejich zdravém myšlení…

  • Proč jako Rosickýmu ty vole?! Křetínský má budget na hráče a jesli si Plavšič myslí že bude Spartu dál dojit když hraje hovno tak at táhne k židovi! Buď tady chce hrát a prodlouží smlouvu nebo nechce a pak at de do piči ! ! !

   • A na vašem místě byste, Mycwo, dělal co ? Nechat si snížit plat, když vám jinde nabízí lepší podmínky (a nejen platové). A Spartu dojí především samotné vedení, které vyhazuje za přestupy a plat absolutně marných hráčů. A když ti nabídnou míč měsíčně, tak by jen vůl nebral.

   • Přesně tak. Plavšič je možná dobrý a rychlý driblér, ale je žalostně neproduktivní. On má prostě tragické řešení finální fáze, stejně jako třeba Konaté, který byl taky hodně rychlý a skvěle technicky vybavený, ale koncovku měl žalostnou. Chybět rozhodně nebude.

    • Haha, doufám, že podepsal Slavii. Aby z něj zas Trpišovský udělal superhráče, který může snést měřítko hry i pro Evropu. To se mu ve Spartě určitě nestane. Obvzlášť ne pod jájínkem Vrbou.

   • Nemluvě o tom, že pokud ho nepodepsali (i přes to, že se Vrba veřejně vyjádřil, že by o něj stál), pak měli vystoupit s tím, že se s hráčem stejně do příští sezony nepočítá, takže prosákla-li do tisku informace, že jedná (či je domluvený) s SKS, tak Spartu to nijak zvlášť netrápí, protože o něj dál nestojí. Navíc to klidně mohli říct už v zimě, např. když se řešily posily – věta typu “rozhlížíme se po posilách nejen pro toto období, ale i po někom na křídlo, protože v létě končí smlouva SP a neuvažujeme o jejím prodloužení” by sice taky mnohé fanoušky nepotěšila, ale byla by všeříkající. Že s ním nepočítali je zřejmé, tak proč to tutlat? To, že je hráč zadarmo a když se o něj (údajně) zajímají španělské kluby, tak si vybere SKS je věc jiná, ale že buď nebyli přesvědčení o jeho kvalitách a prováhali ho (možná i z důvodu nějakého licitování) nebo chtěli ušetřit (ano, 1 mio/měs) není nejmíň, ale je to hráč osvědčený, je vidět, že když se s ním pracuje, že v něm něco je (btw. nepochybuju, že ve Slavii jeho výkony vzrostou), tak to je samozřejmě chyba TR. Nebo má v merku někoho lepšího – LK st. těžko, Polidar – možná, spíš levá obrana, DMK, ale pak bude chybět na pravo. Stáhne tam zase Hložka? Těžko. Možná koupíme Gebreho na RD, Wiesnera posuneme na RW a ten Karlsson zůstane nalevo. Psali, že volný je i Suchý, tak k chybujícímu Vitíkovi (resp. místo něj k Čelůstkovi) podepíšeme Suchého. Je to sice Slávista, ale když mu pořádně zaplatíme, proč ne – může dostat až 2 mio (1 “svůj”, 1 “Plavšičův”). Škoda jen, že mě narychlo nenapadá žádný záložník (Hrošovský je přeci jen asi trochu utopie) – reprezentant – který by se mohl vrátit a vyztužit střed pole.

    • Jistě, zase podepisovat vyčpělé stárnoucí vandrovníky… Lidé jako Vy a Vaše smýšlení táhnou Spartu ke dnu.

     • Měla to být samozřejmě ironie, patrně to nebylo dost barvitě popsané na to, aby to bylo možné poznat. Za to se omlouvám 🙂

 2. Nevíte nic a jenom rejpáte, tak fanděte slávii když jste tak nevěříci Spartě! Snad to Spartička přežije a vy budete moci tleskat Stanciuvi😴

 3. Omluví se Sparta a všichni křiklouni, pokud se ukáže, že Podroužek a Vacek měli pravdu?
  Myslím, že nikoliv. Ale co jiného čekat od arogantních nevychovanců.

 4. Petr Čech údajně mailoval Danovi, že se v kuloárech proslýchá, že Plavšič, už jako Liberečák, půjde hned na hostování do Pardubic.

 5. Omluví se HANS,když přestup Plavšice do Slavie nebude pravda?Určitě nikoliv,od arogantního zbabělce,schovaného za nickem,se nedá nic jiného očekávat.V anonymitě je hrdina,ale jinak po..ra.
  Pokud plavšic odejde do Slavie,tak se jedná o stejný podraz,jako se udělal Stanciu.Byl předem dohodnutý se Slavií a ze Sparty odešel do Slavie přes klamné angažmá.Plavšic půjde zadarmo a když nechce ve Spartě hrát,tak ať jde!Právě takových hráčů se musí Sparta zbavit.Je jich ve Spartě docela dost,kdo tam jsou jen pro peníze a výkony nic moc.Stejné,jako u Plavšice.

  • Ano v 1.řadě – Čelustka Dočkal Pavelka Krejči st. Minčev všichni koně nejhoršího rádoby sportovního ředitele T.Rosického který by měl začit u sebe a 50 % svého platu dát na udržení Plavčiče ve Spartě protože on je pro Spartu 10× potřebnější než ti dva škudci T.Rosický a jeho protekční bratřiček !!

  • Minčev to je opravdu posila ci přívedl Rosický 🙂 🙂 . Už je ve Spartě skoro rok pořád si to nechce sednout 🙂 🙂 🙂 .

  • Jmenujte mi prosím aspoň jednoho hráče, který ve Spartě není pro peníze. Nebo si myslíte, že Hložek nebo Krejčí ml. by nekývli na přestup jinam? Hložek, bohužel pro něj, je megatalent, takže se už 2 roky mluví o jeho zpeněžení a on (a především Paska) si nemůže dovolit vyjebat se Spartou, takže tam asi nehrozí, že odejde příští rok někam zdarma. S tím podepíší novou smlouvu a příští léto ho střelí, až se ho podaří Spartě trochu zviditelnit v Evropě. Do té doby nejspíš “nemůže” nikam odejít. LK37 – že do Sparty odešel jen aby pokročil v kariéře je pěkně vidět i na rozhovorech s ním. V pořádku, žádný problém – je to Brňák, jestli si od mala pěstoval zášť vůči SPA, ale dost od ní nabídku a viděl, že se může z 2. ligy posunout výš, tak je to totéž co Plavšič nyní – byl by blbý kdyby nešel. Rok, dva, tři bude “líbat sparťanský dres”, vydělá si, ukáže se, a pak ádie. Na Štatlu pak odříká pár Otčenášů a oni mu to prominou. Stejně jako prominuli v Ostravě Holzerovi. Ale všichni (nebo drtivá většina) tam jde jen pro peníze a klub jako takový je jim volný. Pokud bych měl z posledních let říct 2 jména kterým bych věřil to povídání o klubu, lásce k němu, atd. tak je to Lafata (a to asi jen proto, že zažil relativně úspěšné období – být tam v nynější době, tak se možná trápí podobně jako Trávník a je marný) a Costa. Ten mi přišel, že si opravdu váží toho co má, kam se dostal (celkově v životě, ne že do Sparty), a že se s klubem opravdu identifikoval a záleželo mu na něm. Ostatním je to jedno – někteří se snaží víc, protože mají touhu dostat se ještě dál, někomu to stačí, protože by si nikdy nepředstavil, že se může do tak zvučného klubu dostat. Ale jak je nejlíp vidět i na přeběhlících z vlastní líhně, ani těm mnohdy na klubu zas tolik nezáleží, tak si nedělejme iluze. A stejné je to všude. Myslíte, že Matoušek, Malinský nebo Sýkora se budou bít v prsa jací jsou Slávisté (pokud se první 2 ještě nějak zázračně neprosadí?). Veni, vidi, non vici. Nebo i ten Plavšič, až ho pošlou obratem do Liberce nebo do Bolky. Tohle by u Plavšiče byla ta vůbec největší legrace. Aby ho koupili, ale po celou dobu co ho budou mít na pásce, posílali jen po hostovačkách, stejně jako Matouška.

   • Tak podle mě je takový Nita větší Sparťan než podělanej Dočkal a o 100% více než Čelustka který jasně řekl že do Sparty pujde pokud nepřijde nabídka z ciziny a ten debil Rosický čekal jak pejsek za brankou zda Čelustka zazvoní na zvoneček Sparty a milostivě se do ní za milion měsičně přijde vyprdět tak jako Dočkal Pavelka Krejčí st. !

    • Jdi si ven zařvat Jude Slavie ty primitive ! Takoví jako jseš ty jsou hanba Sparty ! Vy si jen vybíjíte na stadionu svou ubohost a meněcenost a jste strašně silní v bandé stejných přiblblu jako jsi ty co ? Kolik ti je ty vochcánku 23-25? Nebo patříš do Falangy a je ti 35-38 ? Již na mě ty primitive nereaguj a jdi si dát do Lidla s Mycwou 4 plechovkové piva a pak hrdině rozkopejte bakelitovou popelnici za hýkání smrt Baníku 😁

    • Jestli je Nita větší Sparťan než Dočkal se můžeme bavit, i to může být klidně pravda, pořád to neřeší to, že Dočkal může být Sparťan na 10% a Nita na 25 nebo 30%. 😉 Nebo že je Nita o 100% větší Sparťan než většina týmu a možná se k němu přidají hráči kteří si prošli akademií (ale i tam víme, jak to dopadá – Sýkora, Hušbauer, Hovorka, Frýdek, Hašek!, Brabec – jasně vypovídají o tom, jak je “sparťanství” vrtkavé). To, že má Nita profi přístup, neremcá když sedí na lavičce (jako kdysi Frýdek), když dostane znovu šanci, chytne ji pořádně za pačesy, běhá jak blázen radovat se s hráči po gólu, atd. je sice pěkné, možná je skutečně tím, kým bychom chtěli aby byl, ale pořád je tam hlavně pro peníze a jsem přesvědčený, že pokud by o něj SKS projevili zájem, tak už je u nich taky. Mimochodem – divím se, že když mohl být taky zadarmo, že po něm neskočili, zvlášť pokud Kolář opravdu odejde. Možná ano, možná až jednou bude psát memoáry, tak tam Spartu vykreslí jako “svůj” klub, a že na ni dobře vzpomíná, ale i tak jde spíš o výjimku. Tak nějak už to asi zůstane “přišité” Dočkalovi nebo Váchovi (proč ne – ještě i tomu bych asi byl ochotný tohle věřit), ale že by třeba někdy v budoucnu byl i ten LK37 nebo Sáček zván třeba na Silvestrovské derby nebo podobně významněji spojován s klubem, nemyslím.

 6. Tak jasné, že nemůže při probíhající sezoně říct “Jo podepsal jsem Slavii”. Každému musí být hned zřejmé, co by následovalo. A že se na něj bude nadávat po konci sezony až přestoupí ? No jéééje, to zvládne.
  Každopádně chci vidět, pokud se fakt přestup uskuteční, jak se zachová Sparta vůči lidem jako je Podroužek. Přijde s omluvou ? Tipuji, že neřeknou a neudělají nic a ještě budou kvíkat až si do nich za tohle Podroužek zase rýpne.

 7. Plavšič bude hrát tam, kde mu dají více peněz. Tečka. Tak jako každý profesionální fotbalista.

  • Stručně a přesně napsáno!! Je to jejich zaměstnání, tak hledají , kdo dá víc. Každý(nebo většina lidí)taky hledá zaměstnání , kde dostane víc. Když už jsme u toho, Plavšič není žádný zázrak ale možná že se u sešívek zlepší:

  • Ano hvězda je. Na rozdíl od některých troubů,co oblékají dres Sparty a myslí si,že jsou mistři světa.

 8. Fandím SPARTĚ 60 let,ale to co tam ted předvádí Skleněnka se svým protekčním bráchou ,to je vrchol!! Plavčic at jde klidně k jude,za to h…o co hraje a ty prachy co tu bere,tak at táhne.Ten samej zmetek Balkánskej jako Stanciu.Ale jak se říká o podrazácích svuj k svému.

  • Je to Srb a profesionální fotbalista, jemu jsou klubismus a Sparta ukradení. Půjde za lepším fotbalem a dobrým výdělkem a ten na Letné jen tak brzo nebude.

   • jenom bych to drobně korigoval – půjde za dobrým výdělkem (který evidentně i tak ve Spartě měl). Zase si nedělejme iluze, že pokud by Slavia nabídla hráči o polovinu nižší plat, než bere aktuálně, že se do ní pohrne o 106 jen proto, že bude mít na konci příští sezony na krku medaili (a teoretická možnost LM). Jsou to samozřejmě lákadla, ale jak říkáte – klubismus je jim ukradený a myslím, že většina jde jen po penězích, takže kdyby dostal nabídku 1,5 mio od Sparty nebo třeba 1 mio z nějaké té Granady nebo kdo ho měl sondovat ze Španěl, dost pochybuju že přestoupí taky za milion měsíčně do SKS jen proto, že tam má větší šanci na titul a evropské poháry. Brát měsíčně ve Spartě o půl milionu víc, zůstane v ní i kdyby hrála druhou ligu.

 9. Tpč Sparta, tenhle pseudoklub už opravdu klesl na samotné dno. Člověk si říká, že víc trapní už být nemohou, ale každý den mne přesvědčí o opaku.

 10. Já vàma napísi jak to je Stančiu řekl Trpišovskému že to je dobrej kluk Hlavné do kabiny a uš 2 mésice jsou dohodlí že přestoupí do slávie.

 11. Vážení, pokud čtu všechna ta ať již nařčení čí úvahy atd., jsem přesvědčen o tom, že jedno je nanejvíš jisté, a to, že v I. mužstvu nemáme alespoň jednoho až dva hecaře, kteří by ostatní vyburcovali k výkonům. Vždyť, když to jde dvacet minut, proč to nejde dál a i za nepříznivého stavu. To jednak, a za druhé, vážím si toho co předvedl jako hráč Rosický, ale za dobu co pracuje v dané funkci a to je několik let,tak výsledky zde nejsou. Alespoň nějaký progres. Pokud se jedná o o mladé odchovance v mužstvu, pak je třeba poděkovat týmu lidí, kteří s nimi a pod vedením velmi a občas kritizovaného pana Hřebíka, pracovali a připravili je tak, že výkonostně by se pomalu řadili k oporám týmu (Hložek, Karabec, Vitík atd.). A za třetí, pak musí být, jak říká trenér Verba, někde chyba. Ať již je to ve skautingu (jak to říká Řepka-což mu věřím, a takové by mužstvo potřebovalo přes všechny ty jeho chyby) nebo ve vedení mužstev dospělých. Víte, mne jako fanouška Sparty to velmi zarmucuje a dovolím si tvrdit, že i deptá, jak s námi ta Slávie vymetá a nejen Slávie. Věřím, že trenér Vrba s tím něco udělá, a že v zejména v následující sezoně budeme mít víc důvodů k radosti.
  S pozdravem Čamba

 12. v první řadě,Rosický byl dobrý hráč i když pořád zraněný,ale to neznamená,že je dobrý manager.Za ty roky co byl v Anglii pořád na marodce,mohl něco okoukat,to Solksjaer,je jinačí třída.Copak si myslel že když Plavšičovi končí smlouva,že ji znova podepíše.Řepka má bohužel pravdu,a duo Rosických to jsou tragédi a hrobaři Sparty.

 13. Ať tenle hráč táhne a s ním bratři Rosičtí, kteří totálně rozesrali Spartu. Absolutní neschopnost Tomáše Rosického je neuvěřitelná co Sparta dokáže zaměstnat na klíčové místo. Ten člověk snad nemá ani pokoru, aby okamžitě rezignoval. Bude se držet koryta co nejdéle.

 14. Ať tenle hráč táhne a s ním bratři Rosičtí, kteří totálně rozbili Spartu. Absolutní neschopnost Tomáše Rosického je neuvěřitelná co Sparta dokáže zaměstnat na klíčové místo. Ten člověk snad nemá ani pokoru, aby okamžitě rezignoval. Bude se držet koryta co nejdéle.

 15. Pane Vrba, fakt hodně štěstí, stojí za Vámi všichni. Rosický okamžitá rezignace. Postavte nám silnou Spartu.

  • 👍! Ale všichni ne . Ty hloupé Rosického ovce ne ! Vrbu nemusím ale snad vyštípe ty 2 škudce Rosické ze Sparty a ještě by je měl Křetinský donutit vrátit 50% peněz které jim 2.5 roku vyplácel ta kurvení ničení Sparty !!!

 16. proboha je to kachna. Copak nevidíte, že zdroj je facebookova stranka pepybican? To jsou slavisti. Dělá si z toho srandu. Vy jste vážně neuvěřitelně naivní a věříte každé kachně.

 17. To je povyku a kolik už těch fotbalistů, kteří měnili Spartu se Slávii a naopak bylo:Dočkal, Vácha, Hušbauer, Horváth, Erich Brabec, Deli, Stanciu, Poborský, P.Bergr a teď se blázní kvůli jednomu Srbovi.

 18. Ať jde třeba do ………. Žádný zázrak to není pořádně neumí přihrát . Akorát tam lítá jak splašený .

  • Jasně Rosický to opět posral tak jako prakticky vše na co ve Spartě sáhl tak teď jeho zastánci budou psát že to vlastně nevadí že ze Sparty odejde další jeden z jejich 4 nejlepšich hráču a opět zdarma !!! Ten čur.. Rosický všechny hráče pustil zadarmo to má být kvalitní sp.ředitel ? Vždyť on je ještè horší než Kotalík a to je již fakt unikum !!! T.Rosický s bratřičkem nakopat do prdelí a táhněte ze Sparty !!!

   • Přesně ! Plavšíč je jeden z mála, který si troufne a dokáže jít a obejít jeden na jednoho, běžec, nelínej, ale ve Spartě ztracenej, jako mnozí další, kteří se pak jinde chytí a jsou dobří, dokonce tak, že by si Sparta mohla rvát vlásky. Rosický byl hráč, dobrej, ale tímhle si pověst a kariéru úplně zdegradoval a posral.

 19. Lidé bděte. Psáno jest, že mu v létě končí smlouva, Rosický s ním nepočítal a další podepsat nechtěl. Logicky se fotbalista dívá po jiných možnostech. Najednou ho Vrba začne stavět, ale to už je na světě dohoda s nejperspektivnějším lákadlem u nás a při vědomí, že ve Spartě může kdykoli zase dojít ke změně názoru, a navíc kádr a realita je zde zdaleka jinde, a hráč má jen jedny roky. Logika lidé, tedy je jsná. Proč o něho teď tak bojují, a proč z toho je takový mediál skandál, když o něj předtím vůbec Rosický už nestál, a fans na něho i tady nadávají, jako na špatného fotbalistu ? Přátelé, logiku, prosím. Sparta hnije a neléčí se. To se pak nedá nic dělat. Paralela, Hušbauer, Hovorka, Stanciu, Plavšič……, a další….. Co ?

 20. A Vrba se do tý Spart pras paty přesně hodí, útěkář od repre, ten nemá co Plavšičovi vůbec vyčítat, stejnej metodic, proto taky jen jednoduchá otázka a věřím, říká, že ne. Tím to pro mě je uzavřené. Realita ale, Sparta by ani neměla koho postavit. Pulkrab měl být v kádru Sparty a ne na hostování, Krmenčík vole, to je zas eda vysloužil, jak plivač Dočkal, to je kauf !

 21. Někdy mi to tady přijde jak u mudrců, všichni všechno vědí a vědí toho tolik, že až nakonec zjistí, že jsou blbý. Tady každý hrál fotbal či do něčeho kopal( jestli to byl kámen, šiška či lejno) myslím, že ani brambory by Vám nešly vykopat. Že vedení ve Spartě je s myšlením pomalé je pravda a že čeká na poslední chvíli, zda mají dát papír k podpisu, tak tak uběhne tolik času, že už jiný jsou rychlejší a nebo musí dostat echo, jako od Manuela Neuera, který chválil Nitu. Kdo chce hrát ve Spartě a bojovat za ní, tam jsou pro hráče dveře otevřené. Myslím, že Plavšič se rozhodl sám a pokud chce zahřívat lavičku za velký peníz, prosím. Stejně skončí v Liberci, nebo půjde za Kangou do C.H. Bělehrad
  AVE SPARTA

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené