Samuel “Pirát” Krištofič bude opět zápasit pod křídly OKTAGONu! S organizací má novou smlouvu

Již působení Samuela “Piráta” Krištofiče v turnajích OKTAGON UNDERGROUND naznačovalo, že problémy z konce minulého roku mezi ním a duem Ondřejem Novotným s Pavolem Nerudou mohou být zažehnány. V úterý večer to pak bylo také oficiálně potvrzeno oznámením podpisu nové smlouvy.

Zdroj: instagram.com/pirat_kristofic/

Ke konci roku 2019 se z velké části kvůli zdravotním problémům týkajících se zad musel Samuel “Pirát” Krištofič rozloučit s organizací OKTAGON MMA. Právě pod jejími křídly si přitom vybudoval skvělou kariéru a stal se oblíbencem fanoušků.

Stejně tak měl však mnoho odpůrců a jeho kontroverznost přitahovala zájem. Kontroverzní pak byl také krok, kdy se rozhodl zápasit v konkurenční organizaci XFN s jejím majitelem a rovněž kontroverzní osobou Petrem Karešem v barmském boxu.

Nicméně, “Pirát” jen využil štědré nabídky a výhodou byla skutečnost, že se jednalo o styl boje, který mu nezhoršoval již tak nepříjemné zdravotní komplikace. Přesto tím vyvolal vlnu spekulací, diskusí a že by tím udělal spoustě lidem radost? To rozhodně ne.

Nevědělo se však, kdy a jestli se Krištofič k MMA vůbec vrátí. Jeho zdraví se ale zřejmě zlepšilo. To částečně potvrdila skutečnost, že se zúčastnil série turnajů OKTAGON UNDERGROUND, kde se zápasilo často a částečně s pravidly MMA.

Navíc to byl náznak, že došlo k urovnání pošramocených vztahů s majiteli organizace Ondřejem Novotným a Pavolem Nerudou. V úterý večer došlo k oficiálnímu potvrzení. Organizace OKTAGON MMA totiž na sociálních sítích oznámila “Pirátův” návrat.

K podpisu smlouvy se slovenským bijcem došlo ještě před začátkem série turnajů UNDERGROUND. Na kolik zápasů je však nový kontrakt podepsán, to řečeno nebylo. Jedná se však o skvělý krok pro samotného zápasníka i pro organizaci.

Zdroj: OKTAGON MMA

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

V Anglii je fotbal náboženstvím. Angažmá ve Spartě beru velmi pozitivně, říká Roman Bednář

Roman Bednář si ve své kariéře zahrál v Anglii, Skotsku či Turecku. V rozhovoru pro náš web mimo jiné zavzpomínal i na své působení ve Spartě.

Česká republika je v kvalifikaci na MS 2022 ve třetím koši. Kdo ji mine a kdo jí hrozí?

V pátek dopoledne byly zveřejněny koše, dle nichž se budou rozlosovávat kvalifikační skupiny na světový šampionát, který bude v roce 2022 hostit Katar. Nechybí v nich ani reprezentace České republiky, která se nachází ve třetím koši.

Fenomén Trpišovský. Z vody dokáže udělat víno, nerozhodují jména na zádech, ale úspěšný systém

Jindřich Trpišovský prošel ve vrcholovém fotbale třemi kluby, které měly v podstatě stejný záměr. Z neznámých a neokoukaných fotbalistů vybrousil diamanty, které pak posílal dál do světa. Ze Žižkova do první ligy, z Liberce do lepších klubů a ze Slavie je posílá do nejlepších světových lig.