Rumunská média spekulují o odchodu Stancia! Zůstává u nás, zní z klubu

Nicolae Stanciu na odchodu? Majitel rumunské Kluže, která právě oslavuje mistrovský titul, tvrdí, že příchod technického středopolaře rozhodně není nereálný. Mluvčí pražské Slavie ale na hráčovu žádost spekulace odmítá.

Zdroj: Slavia.cz

Stanciu přišel do Slavie v létě minulého roku a díky jeho jarním výkonům se stal i oblíbencem sešívaných fanoušků. Ti doufají, že spekulace rumunských médií nebudou založené na pravdě.

Téma otevřel i majitel Kluže Varga, který zmínil možnost jeho příchodu do kádru rumunského mistra. Michal Býček, mluvčí pražské Slavie, ale tento odchod okamžitě vyvrátil. Zdá se tak, že se nikam stěhovat nebude.

Nicméně jak je v případě Stancia známo, nikdy není nic jisté. I když se to momentálně jeví nepravděpodobně, není vyloučeno, že adresu změní. O tom se již přesvědčila konkurenční Sparta.

Zdroj: twitter/@Emishor

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Hmm, už je to tady! Sbalený kufry za dveřmi, letenka v kapse … je to přece charakter!
  Teď se čeká, až dojede Anamaria, jednu pořádnou natankuje Nezmarovi a je hotovo – směr Kluž :-)))

  • “prosím prosím pane, ukončete media, zrušte je, já jsem ve Slávii nejšťastnější na světě, nikdy bych nikam nešel, ani za veškeré štěstí světa. Slavia is mein fuhrer” 😂😂😂 Nejlepší je, jak si slavia o svych fanouscich myslí, jaký jsou všichni idioti a budou jim tyhle cukrbliky věřit

 2. A ještě tu o červené karkulce……:-)).
  Sparťani se zesměšní sami od sebe. Kanga už je v háji a Dočkal už to neokecá. Tak si honem vymyslí tuhle pohádku, aby zakryli své vlastní propadáky…. Už i nám slávistům je vás líto :-)).

 3. Jak je vidět z Vašeho vyjadřování, tak se živíte úplně zbytečnou nadějí a strachujete se Vy.
  Měl byste vědět, že Stanciua ze Sparty vyštípal právě Kanga s Dočkalem a teď máte Kangu v trapu.

 4. Mosguerovi se nedivím, že poslal SMS s textem, že končí. Když má klub evidentní zájem o další služby svého hráče, pak s ním začne jednat o nové smlouvě rozhodně dříve, než týden po konci staré smlouvy. Tady je jasné, že Bohemians nemá Mosguerovi co vyčítat a ten se rozhodl tak, jak by se rozhodl každý v jeho případě- nečekal na almužnu. Ze strany Bohemians to byl určitý způsob tlaku na hráče, aby přistoupil na podmínky smlouvy, ať už byly jakékoliv.

 5. “Nico mě poprosil” 🤣 Už to začíná. Slávistické omáčky, vlezprdelkování. Už vidím Stancia, jak přišel za timhle noname lofasem a říkal “Prosím prosím, já nikam nechci, prosím ukončete tyhle eaný zprávy” a za tyden tetování Kluže a v kabině bude říkat “To jsou barvy, který má ráda moje manželka, to nic” a za další týden se už bude prohánět v dresu Kluže 🤣
  Tyhle bezcharakterní hráči jsou morem všech klubů.
  A teď tady slavisti zas brečí, že za to může Sparta 😂 To víte, že jo, za vaše zničený životy může sparta. Jen si prohlubujte mindráky. Stanciu svůj charakter už ukázal, že chce bezmezně hrát za Slávii, kde ho nutí bránit a víc běhat, tomu věří jenom naivkové. Prodá Slávii za lepší nabídku. Dokazal to už mnohokrát, tak si vytáhněte hlavu ze zadku. Je to vyčůranej hajzlík.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Trojitý zářez Sparty? Chorvatský rozhodčí Strukan utkání nezvládl

Nejen kopec smůly, ale především kontroverzní rozhodnutí rozhodcovské trojice vedenou Chorvatem Strukanem. I s tím se museli Letenští potýkat v souboji Evropské ligy proti francouzskému Lille.

Ostuda! Slavia prohrála na půdě Beer Shevy a zkomplikovala si cestu za postupem

Slavia nezvládla první zápas skupiny Evropské ligy. Na hřišti Beer Shevy prohrála 1:3 a výrazně si zkomplikovala cestu za postupem. O výsledku rozhodly chyby v defenzivě českého klubu.

LFA zatrhla utajený přátelák Karviné s Opavou v Polsku. Všechny týmy dostaly důrazné varování

Vzhledem k nepříznivé situaci v České Republice je dočasně pozastaven veškerý sport a fotbalové týmy trpí. Snaží se tak všemožnými prostředky přijít na to, jak nelichotivé období obejít. S jedním zajímavým řešením přišly týmy z Moravy a Slezska, které chtěly svojí přípravu přesunout do nedalekého Polska. To se ale nelíbilo ligové fotbalové asociaci, která důrazně zasáhla.