Rozhovor s předním českým hráčem ve hře FIFA 18 Emericksonem

Po pražském turnaji MČSR ve FIFA 18 jsme udělali rozhovor s jedním z nejznámějších českých hráčů hry FIFA Emericksonem, jehož streamy mnozí z vás sledujete na jeho Twitch kanále.

Prvního dubna na MČSR jste ovládl svoji velmi těžkou skupinu a pak jste vypadl vč čtvrtfinále s hráčem Rozsi, co vám nevyšlo? Hodně lidí od vás očekávalo finále.

Skupinu jsem odehrál velmi dobře. V playoff zápasech jsem neměl takový klid v zakončení a bohužel v těch rozhodujících momentech jsem postrádal i trochu toho štěstí. Ovšem Rozsi byl velmi kvalitní soupeř a zaslouženě šel dál.

Začínal jste s Manchesterem City a poté jste si po prohře vzal Real Madrid, co vás k tomu vedlo? Je to velký handicap nehrát s Realem Madrid?

Manchester City jsem si vzal zpočátku kvůli atraktivitě, jelikož 95 hráčů hrálo Real Madrid, tak jsem to chtěl trochu divákům zpestřit. Nakonec se mi hrálo za City dobře, v některých chvílích i lépe než za Real. Ovšem jeden faktor tomu chyběl. A to byl CR7. Takže hlavně kvůli němu jsem se vrátil zpět k Realu v playoff.

Na jaký další turnaj se chystáte? A plánujete letos ještě nějaký v zahraničí?

Chystám se v květnu opět do Prahy na Winter Finals a potom do zahraničí na turnaj do Polska, kde se utkám opět proti polské špičce.

Jakého největšího úspěchu jste už dosáhl na turnajích ve hře FIFA?

Můj největší úspěch ve FIFĚ byl určitě v Maďarsku na V4 festivalu, kde jsem se umístil 3. na své konzoli (tedy na Playstationu) a na celkovém turnaji 5.-6. místo z 16 hráčů. Což byl pro mě skvělý úspěch. Měl jsem možnost si zahrát i s profesionálními hráči a byla to super zkušenost.

Pro ty, kdo o tomto nemá ani páru. Jste vy a nebo nějaký další z českých hráčů schopný dostat se na finálový turnaj, jakési “Mistrovství světa” ve hře FIFA?

Myslím si, že s klukama na české scéně máme šanci se dostat se na MS ve FIFĚ. Ovšem konkurence ve světě je obrovská a máme před sebou ještě spoustu tréninku. Uděláme proto maximum, abychom české barvy dostaly na ty největší turnaje.

Na internetu jste velmi známá osoba, plánujete krom FIFY streamů dělat v budoucnu ještě něco dalšího ve spojení s fotbalem?

Teď momentálně se zaměřuji jen na FIFU, protože cítím, že mám v určitých věcech nedostatky a potřebuji trénovat. Ale pokud se v budoucnu naskytne nějaká možnost natočit nějaké fotbalové video ze hřiště, nebo cokoliv s fotbalem spojené, určitě budu pro.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Vitrína dneška: Berbr už nevládne, předseda FAČRu vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal

Překotné události se děly ve fotbalovém hnutí. Pro podezření z korupce a dalších trestních činů byl vzat do vazby intrikán Roman Berbr, předseda FAČR Martin Malík vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal.

Bravo Teplice! Ostatní týmy se ale musí přidat, jinak zanikne jejich výstup do ztracena

Kauza Romana Berbra zahýbala celým českým fotbalem. K celé situaci se vyjadřují jak fanoušci, tak experti či bývalí hráči. Teď se ale ke všemu vyjádřil i předseda představenstva FK Teplice Pavel Šedlbauer a vyzval členy Výkonného výboru FAČR k rezignaci.

Baroš: Tohle byly praktiky mafie, některé týmy jste prostě nemohli porazit

Celým fotbalovým prostředím v České republice v posledních dnech hýbe kauza Romana Berbra v souvislosti s manipulováním zápasů. V pondělní show Tiki-Taka se k celé situaci vyjádřily i fotbalové legendy Milan Baroš s Vladimírem Šmicerem. A ostravský patriot nešel pro kritická slova dvakrát daleko.