Reklama

Rosický: Snaží se mezi námi s Vrbou vytvářet spory. Žádný rozkol mezi námi není

Tomáš Rosický z pozice sportovního ředitele Sparty Praha letos v zimě odvolal Václava Kotala a na trenérský post přišel Pavel Vrba. Od začátku se mluvilo tom, že zkušeného kouče chtěl majitel Daniel Křetínský a Rosický s tímto tahem nesouhlasil. To ale ředitel letenských vyvrací.

Zdroj: AC Sparta Praha

Tomáš Rosický měl údajně stát o mladšího, perspektivnějšího trenéra, jenž by byl více ochotný pracovat s mládeží. Pavla Vrbu prý neschvaloval, ale poslední slovo měl majitel Daniel Křetínský. O tom se spekulovalo při příchodu bývalého kouče reprezentace na Letnou.

Sportovní ředitel Sparty to ale následně vyvrátil a uvedl, že na trenérovi Vrbovi se všichni shodli. Uběhlo však pár týdnů a spekulace o vztahu Rosického s Vrbou jsou tu znovu.

V Deníku Sport se totiž objevila informace, že Tomáš Rosický a Pavel Vrba mají odlišný názor na setrvání Srdjana Plavšiče ve Spartě. Sám bývalý záložník Arsenalu se k tomu vyjádřil pro Sparťanské Noviny.

“Já to vnímám jako další snahu vytvářet v lidech pocit, že s trenérem máme rozkol. My s Pavlem Vrbou o věcech každý den mluvíme, do této chvíle je naše spolupráce bezproblémová. Žádný rozkol mezi mnou a trenérem není. I v tomto případě jsme jasně domluvení, jak budeme postupovat,” říká Tomáš Rosický.

Ředitel Sparty tak opět ujišťuje, že mezi ním a trenérem Vrbou žádný problém není. Jak se spolu dokáží dohodnout, ukáže až letní přestupové období, kdy budou muset letenští markantně posílit kádr.

Zdroj: Sparťanské Noviny

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Pane Rosický pomožte sparté hrát zase ligu mistrů.tim myslím opusté spartu a nezapomeňte na bratříčka.Dekuju.

  • Už dnes je každému jasné,že trener Vrba letos opustí Spartu.Rosický už má společně s Křetinským
   vytypováno několik trenerů,kteří by měli Vrbu nahradit a to ještě letos.Dokonce dva jsou ze zahraničí.Nespokojenost s Vrbou je na hranici únosnosti.

 2. Již jsi toho ve Spartě se svým protekčnim bratřičkem zkurvyl dost tak buď konečně chlap přiznej to i to že na takovou funkci ve Spartě nemáš a jdi dělat něco prospěšnějšího třeba k mládeži na Strahov a vem sebou toho neschopného protekčního bratřička gemblera sebou !!! Na vaše místa musí přijíd ne o parník ale o dva parníky lepší náhrada !!!

  • Koukám, že tobě někdo dost “zkurvyl” pravopis. Měl bys zase někdy “přijíd” do školy a zopakovat si ho. Jinak: pravopisně bída, myšlenkově sračka. 🙂 🙂

   • Golman Jedlička – hráči do pole Andrija Balič Zsolt Kalmár Vahan Bichakhchyan Jakub Kiwior Qose David Kurminowski Eric Ramirez . Jako mladé 20 leté talenty – Miroslav Gono Ján Bernát. Dalši velmi kvalitní hráči do ceny 1-1.2mil. € se dají sehnat v Belgické lize ve Švedsku nebo v Srbsku . Ve Francouzskem Evianu se dá pořidit talent z Afriky na roční hostovačku s opcí za 400 tis.€ ( pokud si skaut přijede do Nigerijské fotbalové akademie muže tam pořidit fotbalistu za 200 tis.€ zaleží na jeho oku a aklimatizaci vuli mentalní odolnosti pak dotyčného hráče zda uspěje či nikoliv)

    • Tenhle pokus se samými cizinci už tady jednou byl a dopadlo to taktastrofálně. Určitě to budou sparťanští srdcaři, kteří někde na kraji pralesa ví tak možná, že existuje něco jako Evropa. Ale, že je také ČR natož Sparta je pro jejich mozeček zcela nepochopitelné. Ještě tam chybí trenér a sportovní ředitel v jedné osobě – mýval. Potom vezme na milost i p. Křetínského, aby mu tyto nesmysly zaplatil.

     • Ti hráči jsou o parník lepší než ti lemplové co tam natahal T.Rosický se svým neschopným bratřičkem! Absolutní většina kvalitních fotbalových týmu hrající v silných ligách a pravydelně v Evropských pohárech je z 50% složena z cizincu a ty týmy šlapou!! Sparta neumí najíd 6-7 rozdílových hráču cizincu a pracovat s nimi aby byli 100% přinosem pro tým a celou Spartu – proto T.Rosický nemusí cizince byť by si měl vzpomenout že v Arsenalu byl i on jedním z 9 ne Anglických hráču v týmu !

 3. Rosický na pozici sportovního ředitele totálně vše podělal.Vrba by si měl sám sobě ředitelovat a Rosický s bratříčkem nastoupit do údržby stadionu.

 4. Celý náš sparťanský fan-klub Ti Tome drží palce. Jdeme správnou cestou. Hlavně se nenechat otrávit pár jedincema, co si říkají Sparťani. Skuhry, Millwall a Karel+Bláha můžou k nám do Letenského chrámu přijít tak akorát uklízet hajzly.

  • No jen se zastavejte těch co za 2 roky a 4 měsice ve Spartě zkurvyli co mohli ! Tím jen ukazujete že jste jen hloupé zaslepené ovce které nechtěji vidět že ti dva jsou jak Pat a Mat a jsou plně zodpovědni za složeni kádru plných zoufalcu pruměraku a starých vysloužilcu a to nemluvě o x jiných katastrofalnich rozhodnutí T.Rosického – jen za to že dotáhl Jilka a “vyhodil” Kangu na ukor Dočkala měl na hodinu letět ze Sparty !!!

   • Vůbec se nebavte pane trenére z tou parodií na sportovního ředitele o posilách nebo kádru, sestavte si mužsvo podle sebe a toho trumpetu co se to stejně nikdy nenaučí vyrazte z kanceláře na chodník. Křeta ho stejně už nemůže brát vážně, kdyby bratříček vyskautoval Švancaru tak ten blb je schopnej ho podepsat.

 5. Nejvíce se mi líbí,jak ti největší hulváti se bojí uvést své jméno,že,TUOMO SAARINENE,Millwalle či skuhry.Millwall by měl zajít na ministerstvo školství a požadovat,aby mu vrátili školné,že ho ho-no naučili!Hrdinové,kteří se skrývají za různými nicky,jsou “odborníci” a tak by měli vystoupit z anonymity davu.Jenže na to nemají odvahu!Koho si tam nechá hlavní viník současného stavu,a to je Křetínský,ten tam bude.Nikdo z vás je neplatí a tak můžete jenom držet nenávistnou,podlou tlamu.

  • Plně se pod to podepisuji. Jmenovaní se můžou složit a možná, že zaplatí mančaft tak na okresní přebor. No a tam se můžou vykecávat do zblbnutí (to už se stjně stalo).

 6. Pan Rosický už svou kvalitu ukázal. Pan Vrba musí šílet jaký hráčský paskvil tento člověk ve Spartě připravil. Legendární fotbalista, ale funkcionář šílenej. Tento člověk ať už vůbec nic radši ve Spartě nedělá.

 7. Buďte rádi,že Křetínský nerozumí fotbalu ale platí i ty nekopy co mu Rosický přivedl do mančaftu.Spartu je potřeba očistit od všech vyžírek jak v mužstvu tak i ve vedení a začít by se mohlo u Rosických.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené