Rosický jen do počtu? Na post nového kouče měl jiného adepta, hlavní slovo měl Křetínský

Pavel Vrba je novým trenérem pražské Sparty a to znamená hned několik témat, která se řeší. Jedním z nich je teorie, že Tomáš Rosický je v klubu víceméně jen do počtu. Na post nového kouče měl totiž jiného adepta, hlavní slovo však měl Křetínský.

Zdroj: sparta.cz

O vedení pražské Sparty toho již bylo mnoho. Ať už se to týkalo kompetentnosti lidí v něm, lidských vztazích či (ne)existujících pravomocích na jistých postech. Některé věci jsou víceméně veřejným tajemstvím a na veřejnost prosakují zajímavé informace i nyní.

Novým trenérem Sparty se totiž ve středu večer stal Pavel Vrba, tedy muž, bez kterého by Viktoria Plzeň zřejmě nebyla tak velkým klubem, jakým dnes je.

Nicméně sportovní ředitel klubu Tomáš Rosický měl prý jiného adepta. Přeci jen se snažil v klubu rozjet a udržet nějakou koncepci, kterou mu ale Pavel Vrba dost možná překope.

A kdo měl být tím adeptem? Bývalá hvězda Arsenalu chtěla dle informací deníku Sport na post nového kouče Sparty dosadit Michala Bílka. Pavla Vrbu si přál Daniel Křetínský.

Jak už to tak bývá ve Spartě zvykem, hlavní slovo měl majitel klubu a bude zajímavé sledovat, jak bude Rosický s Vrbou spolupracovat. O jejich vztahu zřejmě nelze pochybovat, dobře se již znají. Ovšem jejich představy o fotbale mohou být odlišné.

Tak či tak, víceméně se jen potvrdilo, že post sportovního ředitele Tomáši Rosickému žádné stoprocentní kompetence při důležitých rozhodnutích nezaručuje.

Zdroj: deník Sport

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. T.Rosický jako sp.ředitel bylo jen další šlapnutí Křetinského do hov.. ale angažoval ho hlavně proto aby “obrousil” napjaté vztahy mezi fanoušky a vedením Sparty a jako tvář klubu ! To že na danou funkci neměl nemá a mít nebude a že se jen za 1mil.kč měsičně ke všemu propujčil je již jiná věc ! Daleko horší je že za 2 roky zkurvyl se svým bratřičkem co mohl a čekal bych od něj že sám na konci roku 2020odstoupí a s ním i jeho neschopný protekční bratr. Neudělal to tehdy a neudělal to ani nyní kdy z něj Křetinský udělal totalního kašparka – je vidět že stálý měsiční přijem 1mil.kč měsičně nulová zodpovědnost jsou pro něj víc než je jeho hrdost čest a slavné fotbalové jméno které po 2 letech ve funkci sp.ředitele výrazně ztratilo na lesku ☹

  • Souhlas. Teď však může být ve výhodě a těžit z toho, že Vrba nepozvedne Spartu, tak bude tvrdit, že chtěl podržet Kotala a nebo přivést Bílka. Hodně zaslepenců mu to sežere i s navijákem a bude pokračovat v zajetych kolejích. Jinak jde vidět, že se Sparta nepoučila a jde dále v angažování žoldáků. Vrba nedávno kritizuje jak Sparta funguje a trenéři tam chodí na půl roku. Světe div se a Vrba podepíše Spartu. Nedivil bych se, kdyby trumfl p.Trpisovskeho s jeho výplatou 1.4 milionů měsíčně. Vlk se nažral a koza zůstala celá.

   • Udajně má Vrba smlouvu na 12 mil.kč ročně + 6 mil.kč za titul……. hlavně je zcela zbytečné platit 1mil.kč Rosickému který tam byl celé 2 roky k ničemu a nyní pod Vrbou tam bude tuplem na 2 věci. Tak jako jeho bratřiček ten snad poletí ze Sparty do konce týdne na hodinu !

    • Zdravím, jestli máte pravdu s těmi penězi pro Vrbu, tak to je opravdu ze Spartou konec . Přeji hezký den a ať žije Mistr Ligy na dalších pět let SK SLAVIA PRAHA 🙂 🙂 🙂 🙂

    • Za co Rosický bere ve Spartě skoro 15 mil.korun ročně,když o ničem už nerozhoduje ?Jeho nápad přebrat Slávii Trpišovského nevyšel,ale ani nemohl vyjít.Trpišovský už má prozatímní dohodu s anglickým klubem,
     kam by měl odejít koncem tohoto roku.Tam má daleko větší jistotu.

  • Pne Millwale, zase se potvrdila část vašich závěrů a pokud se naplní i zbytek, bůh se Spartou. A vypadá to, že už si OZZY i s UTAHEM utáhli smyčky…. Tohle by nerozchodili !!!

   • To je smutné když starý fanoušek fotbalu a hlavně Sparty má větší přehled a pravdu než ti kteří jsou za to ve Spartě královsky placeni že ? A nejen já ale i někteří další zde kteří to vidí dost podobně jako má maličkost…. ☹

    • Málokdy se zapojuji do diskusí, nebaví mne se pak dohadovat s různými zaslepenci,kteří nevidí dění a souvislosti ve fotbale objektivníma očima. Rád zde čtu příspěvky pana Millwalla.Jeho pohled na věc a vše co se děje ve Spartě naprosto kopíruje skutečnost, která tam panuje.Nikde v Evropě není v žádném klubu,který má vysoké ambice jako Sparta,takový bordel a chaos.Co se týká T.Rosickeho,uznávám, že to byl vynikající hráč. Ale prvně co mě zklamal,bylo po příletu(nebo to bylo z odletu,již si přesně nepamatuji) z odvetného utkání v baráži o EURO. To divadlo s roztrhanými reprezentačnimi obleky a popěvování na adresu Radka Druláka nebylo hodno hráče takového formátu. Už to byl signál, že na další karieru ve fotbale po skončení hráčské činnosti prostě nemá vlohy. Takový Petr Čech se tehdy držel stranou a kde je teď to každý ví.
     To co včera proběhlo ve Spartě, pouze potvrdilo to,že Rosa je tam bez sebevětších pravomocí a po včerejšku spíše v roli maskota. A tak se ptám jestli i přes zmiňovaný plat mu to zato stojí.
     Pavlu Vrbovi přeji, aby to tam srovnal a uvedl do správných kolejí.Ale prvně bude muset srovnat nebo vypakovat Dočkala. Ač jsem příznivec Bohemky,tvrdím,že potřebujeme pro náš fotbal tu Spartu ,na kterou jsme byli zvyklí. Finanční možnosti a další předpoklady k tomu jsou.
     A panu Kotalovi velké poděkování, smekám.

 2. Plně s příspěvkem souhlasím. Je pravdou jako fotbalista Rosický byl až do zranění výborný, ale jako sportovní ředitel ze sebe udělal nulu. Je pravdou, že na Spartě rozhodují jiní, kteří pochlebují majiteli. Toto bylo na Spartě i za Rezeše, kdy jsem tam pracoval

 3. Vrba má štěstí, že se hraje bez diváků a pár týdnů k dobru pro k klidnější spaní. Je hrozný jak většina Sparťanů by ho nejraději už teď lyncovala. Pak tady budete tvrdit jak vám na Spartě záleží, to je k smíchu. Jestli chcete něco změnit začnete u Křetinského, to je viník a protihráč Sparty. Vrba dostal jen dobře zaplaceno a jde dělat svoji práci, které namísto Rosickeho rozumí.

 4. V tomto případě Křetínský udělal dobrý krok.Arogantního Vrbu dvakrát nemusím,ale kamarád Rosického Bílek má jako bývalý obránce defenzivní filosofii a Spartu by “pohnojil” tuplem.Ten ať jde trénovat třeba do Bhútánu.

 5. Rosický-ukaž charakter a jdi…Přibal si toho rodáka z Přerova a můžete jít!!!!Pošlapali jste hrdost klubu i s panem majitelem.Akorát jste potvrdili,že je potřeba proprat prachy..Protesty a výpady proti nim je jediná

 6. uvidi se to dokaze pan Vrba ja bych ho neodepisoval doufam ze tam udela nejaky vitr z tema co si rikaji marodi.Ale Sparta je zelezna ne?

 7. Přátelé myslíte , že když pan Vrba v posledních dvou angažmá v podstatě nic neukázal tak ho na Letný polejou svěcenou vodou a bude vše Čupr ? Tomuhle chlapovi už ujel ve fotbale vlak a nás čeká další rok trápení.Jak moc bych si přál abych se pletl tak stejně moc tomu nevěřím.

 8. Melete tu sračky, dáme hanakum hned bura a vymažeme je z fotbalový mapy stejně smrdí až k nám k Chomutov. Pojď pajo jedeeeem forever ACS

   • Stando, Stando. Je mi vás líto. Asi patříte taky k fanouškům Sparty a ti vámi jmenovaní jsou tedy soukmenovci. A to je jen nepatrný vzorek ultras. A to jsou ještě ti lepší, tihle umí aspoň psát. Mnohdy ne příliš česky, ale dá se pochopit co sdělují. A až vás zase pustí na stadiony, asi budete mít, Stando, dost důvodů se za souvěrce stydět…!

 9. Sparta byla je a bude týmem bojujícím / o titul ?/ stává se, že nato nemá hráče a někdy taky bafuňáře no a od toho jsou změny za pochodu

 10. Millwale ty už drž fakt hubu. Ty co tady nevypustíš. Ty jsi horší než čínská továrna

 11. Milwall je sparťanský blb. Pokud bratři Rosičtí cokoliv udělají Mistr světa milwall hned pinda blbě ale jenom se potvrzuje že Sparta smrdí od kosti ale ne a očividně za vše může Tomáš rosický. Křetinsky dělá jeden kopanéc za druhým ale ano může za to Rosa.
  Milwalle běž ty hvězdo dělat ty sportovního ředitele pod kretinskeho ty jako spasitel hvězda Železná Sparta hvězdy první ligy to jo a pokud vrba vydrží aspoň dva roky ve Spartě tak může jenom pomocí. Od vašich problémů uplaceni a preplaceni. Kozák a Dočkal a spol. Jsou skvělí hráči jen ať Sparta je Prodá ostatní kluby v lize budou více konkurence schopni. A vaše sny o El jsou ty tam. A milwalle ses naprosto trapnej ubožák ale za vše může Rosa přestaň závidět rosovi prachy i jehostarsimu bráchovi. Dlouhodobě je Sparta herně na hovno nic neumí ale jenom umí dokurvit talenty. Za předvedou hru má Sparta hrát druhou ligu to ji od srdce přeji vyprat do prdele celý tým a začít od začátku s mladými talenty.

   • Také vubec nerozumíte co ten člověk píše a proč ? Vždyť on si každou 5. větou odporuje…..
    to snad psal nějaký 8 letý chlapeček který má v pokoji Rosického plakáty nebo nějaká lopata od nich z Šestajovic co mu Rosa zaplatil 2 piva a 2 rumy ne ?

    • Ty si sám odporuješ každým dalším komentářem Mývale. Ty vlastně odporuješ lidstvu, protože kdo dokázal vysemenit takového kreténa, nemohl být člověk. Nevěděl jsem, že je ve vesmíru rasa hovnometů. Takže tvůj fotr hovnomet, ty hovnomet, máš také nějaké svoje potomstvo? Nebo rasa hovnometů má zemi vymře po měči (nebo pardon, spíše po záchodové štětce)?

     • Hansi přesně jsi ho vystihnul mrdku starou, plačku závistivou.👍👏

 12. Kdepak, klasik měl opět pravdu: “Silnější pes mrdá” a to Křetinský bezpochyby je. Arsenal neArsenal, Dortmund neDortmund. Tak že teď už těm nevětším srdcařům z řad zfanatizovaných fans (Ozzy, Sekretář, Daniel a dalších nepočítaně) nezbývá už nic jiného než si do čela průvodu postavit zbožňovaného Tomíka a vyrazit uskutečnit další pražskou defenestraci. Ale kam? Na Strahov? Na Letnou? Na Hrááád!

 13. Bílka, kterej už ve Spartě byl a byl neúspěšný, stejně tak byl neúspěšný v národáku. Tak Rosický ho chtěl zase ve Spartě jo? Budeme ve Spartě střídat 3 trenéry furt dokola Bílka, Ščasneho a Lavičku 😀 Jak u blbečků. Jsem rád, že mu do toho Křetinský hodil vidle.
  Sice Vrbu nemám rád, kvůli jeho aroganci, ale ještě ve Spartě nebyl a šanci si zaslouží víc, než Bílek.
  Rosický na managování lidí a vůbec týmu nemá. To, že byl skvělým fotbalistou neznamená, že bude skvělým managerem.

  • Ty jsi spadl z višně?
   Bílek že byl neúspěšný ve Spartě? Jako že double je, který získal jako první trenér Sparty v české lize málo? Tak jasně, to má přece Sparta každý rok… 😀
   Bílek že byl neúspěšný v nároďáku? Jasně, čtvrtfinále ME, navíc s takhle slabým týmem máme přece také pravidelně… 😀

   Jsi mimoň. Dej si aspoň facku, ať se probereš.

   • Ano, bilek je uz leta nespravedlive hanen. muzou za to i zhrzeni novinari, kteri s nim meli spatny vztah

  • Bikek byl s prehledem nejuspesnejsi trener repre od dob Brucknera.A Sparty taky.Nicmene negramotni fanousci v rudem dresu tuto informaci pochopitelne nevi..Ucelem neni fotbal ale upustit trosku frustrace z pohnojenyho zivota

 14. Citace Rosického z dnešní tiskovky – nejsme v situaci kdy mužeme dát zahráče 2.5 mil.€ ! Řekl někdo tomuto nýmandovy že se dají sehnat kvalitní fotbalisté pro Spartu i za 500 tis.€ maximalně 1mil.€ pokud ale 100% pracuje a funguje skauting tým ?!!! Které to jsou ty posily které udajně skautovali celý podzim na pozice krajních obrancu + stopera + hráče na pozici 10 ? Rosický ven i s bratřičkem a celým skauting týmem !!!

  • A řekl ti někdo, že funkční skauting obnáší zaměstnat desítky lidí na plný úvazek a k tomu mít několik exterňáků? V lize jej nemá nikdo a to ani náznakem. Třeba Slavie měla zaprvé dost štěstí a zadruhé to je čistě čuch Trpiše. Skauting v ČR v provedení, jak by měl vypadat se zatím jeví jako nereálný….

 15. Citace Millwalla-za všechno může Rosický,protože mu závidím peníze.Nikdo ve Spartě nic neudělá bez svolení brněnského debila.On to Millwall dobře ví,ale nemůže přijít o svou hračku pro nadávky.Ve Spartě může kdokoliv říkat cokoliv,ale rozhodující slovo má brněnský šašek,který vůbec fotbalu nerozumí a chce rozhodovat.Millwall je to samé,jenom nic nemůže a hloupě kecá.Brňák si koupil Spartu,aby tam pral peníze a na Letné si postavil hotelový komplex.Podle Millwalla za to asi může také Rosický!On nikoho jiného nezná,protože nikdo z nich s fotbalem neměl mic společného.Proto je jeho hlavním viníkem Rosický!Brněnský kripl je to nejhorší,co mohlo Spartu potkat.To jsem byl přesvšdčen,že nikdo nemůžš být horší než Rezešovci.Brňák je suverénně předstihl.Pro anti:tak si užívejte tu radost,že se někomu daří úspěšně Spartu zlikvidovat.Normálně by se vám to nepodařilo,tak si to užívejte.Millwall umí hovno a je přesvědčen,že je nejchytřejší.Přitom má jenom obyčejný mindrák!

  • Za 2 roky co je Rosický ve funkci sp.ředitele je Vrba jeho 5. trenér !! Víc netřeba dodávat ! Až si někdo dá tu práci a vypíše zde platnost a uspěšnost těch jeho rádoby posil které do Sparty zatáhl tak uvidíte že jeho uspěšnost výběru posil je na 1 povedenou posilu 2 pruměráci a 1 buď propadák či hráč který za 2 roky neodehrál jediný zápas díky stálého zranění ( Panák) ! Tak to pracovat pro např. Ferenbachce Istanbul nebo Olympiakos Atheny tak ho fanoušci upálí !

   • Kdyby si dal někdo práci, aby prošel tvoje komentáře, to by bal teprve zábava. Mohl by se vydat týdeník s názvem “Anonymní idiot”, “Neúspěšný radil” či dlouze “Jak anonymní neúspěšný idiot exhibuje na internetu, aneb ukázka malosti českých nevzdělanců”

 16. Přesně tak milwalle je ubohost tady denně psát to samé rosický nerosicky. Nevidíš problémy které ta tvoje Sparta má v reálu a si zaslepenej jen pomluvami osob které jako zaměstnanec musí poslechnout svého nadřízeného. Váš hlavní problém je neustálá výměna trenérů kde Ital tomu nasadil totální korunu. Sparta se neumí chovat ke svým legendam ukázka za vse lafata. Skauting není problém pana Rosického ty blbče jenom už není doba ze zakoupíte všechny talenty z celé republiky a pak je necháte ve jménu pokroku nehrat. Kdo by šel hrát za Spartu když už není Železná ale směšná. Kde je doba kdy ste propoustely hráče a pan vrba z nich udělal mistrovský kádr ale tam taky za to mohl Rosa.

  • Jen 1 věc víc se s tebou nebudu zdržovat – v každem sportovním fungujicím mužstvu je sportovní ředitel krom jiného zodpovědný i za skauting tým tim pádem výběr posil a jejich přivedení do klubu – navíc když šef skautingu je jeho bratřiček kterého do Sparty protlačil !

   • TY vůbec netušíš o čem tady píšeš ty hovado. děláš tady machry a sám by jsi neuřídil ani automatickou pračku, blbe!

   • Docela by mě zajímalo, z jakého klubu máš takové zkušenosti. Tedy zeptám se, kde jsi pracoval ve sportovním úseku? Nebo jsi byl sportovní ředitel? Podle toho, jak tady machruješ a poučuješ to bude minimálně Ajax Amsterdam nebo dokonce Real Madrid.
    A nebo jsi jen anonymní plácal? To je jako kdyby člověk, který v životě nedržel v ruce vařečku a nikdy neviděl hrnec radil Pohlreichovi, jak má uvařit Svíčkovou nebo dokonce Joëlu Robuchonovi, jak má uvařit kohouta na víně.

    Shrnu-li to, táhni k čertu ty dutá hlavo a neotravuj tady svými spamy ostatní, duševně zdravé jedince.

 17. Nezdrzuj se moji osobou si blb a u jednoho článku napsat 5x rosický problém ty si problém. Mě jenom těší že jestli vypadá fanda Sparty tak jako ty tak je dobře že váš klub vlastní stejný pan blb jako ty ale on aspoň neco dokázal. O rosovi ani nemluvě, a to že byl zraněními zuzovanej tak pořád je to pan fotbalista. Nejsem sparťan ale být fandou s tebou jednoho klubu bych už dávno byl slávista. Ostuda pane milwalle jste dutý tupec skopova hlava a ani o fotbalu a fungování sportu jako takového nevíte ani kulové. Ale určitě za vse i koronavirus může rosický. Mrzí mě že šel vrba do Sparty ale Křeťa mu dobře zaplatí povyhazuje plno hráčů a celá liga zase bude kvalitnější a Sparta bude dále jenom vzpomínat že kdysi vyhrály titul. Ne pane milwalle nemůže za to Rosa ale pan majitel a vy máte zase znak Renaultu na čele protože……

 18. jaká praha taková sparta, schnilá podlézavá, mává komukoli kdo přijde ať je to ss nebo sssr nebo nacista havel

 19. Je vidět, že jsi asi z pěkný prdele, když takhle kecáš. Prahu jsi asi viděl pouze na obrázku debile co? A nebýt Havla a revoluce tak si dodnes po vysrání vytíráš prdel Rudým právem a tvoje stará si při menstruaci místo vložek si strká do kundy kus hadru idiote.

 20. Kissman-Nebav se s debilními Moraváky.Ti mají mindrák ze všeho a z Prahy nejvíc.Ať se odtrhnou,jako Slováci,udělají si samostatnost a budou pro změnu nadávat Brnu.Moraváci se byli i sudeťákům oficiálně omluvit a tady kecají něco o vítání.

   • Za co se šli omlouvat?Za těch 360 000 zavražděných občanů za německé okupace?Ze strany Němců nikdy nikdo neslyšel omluvu za zvěrstva,která dělali v obsazené Evropě.Ale to Petříkovi srdečně fuk.Hlavně zalézt do něčí prdele!Jsi asi z Brna,že se ozýváš.

    • Máš na mysli Židy, těch 90% ze zavražděných? Ano? A právě proto je dehonestuješ urážkami směrem ke Slavii? Ubožáku….

  • Vis jak se to rika ne? Cesi maji maticku Prahu Slovaci hrdost a moravaci na ne delaji. A nebyt moravaku uz by Vas byla pulka…

 21. Plzeňáci opět zachraňují Spartu. Před pár lety to byl Víťa Lavička a nyní Zdeněk Bečka s Martinem Ticháčkem.

 22. Jednoznačně by pan Rosický a celý sportovní úsek včetně scoutingu měl položit funkce. na místo sportovního ředitele by měl nastoupit erudovaný odborník s historií a úzce spolupracovat s trenérem. Ne člověk co se tam bude zase zaučovat. Pokud p. Rosický má vztah ke spartě a chce jí pomoci měl by rezignovat a neprodlužovat své toxické působení k ničemu.

 23. Kdyby platilo pořekadlo chytrému napověz a blbého nakopni tak jsme bez sparty. Fotbal je kolektivní hra, všichni musí veslovat jedním směrem. Jak to vypadá tak příští rok bude určovat trenéra sparty soud za trest.

 24. Jeden horší než druhý. Ono to vyjde nastejno, Vrba nebo Bílek. Oba už lecos trénovali a výsledky v poslední době nic moc.

 25. Já si úplně nejsem jistý pravdivostí některých komentářů tady. Rosický samozřejmě zdědil armádu Stakatých hráčů s extremními čáskami na výplaty, kterých se potřeboval zbavit. Tím ztratil spoustu času. To že chtěl Bílka, to jsem ale nepochopil, protože ten člověk je fotbalově úplně mimo….
  Jinak zázrak jménem Trpišovský, je to proto že existuje nadstandartní spolupráce s jejich B týmem Libercem. Vezme si hráče z Liberce, hned jdou opačným směrem na hostování kvalitní hráči. Liberec hraje poměrně atletický způsob fotbalu, což Slavii vyhovuje. Ale není pravda že všechny nákupy byli skvělé, ale tento způsob práce ty špatné nákupy eliminuje. Ve Spartě dnes hraje příliš nadějných mladíků, ve Slavii by polovina z nich byla na hostování v Liberci . A to je proč je takový rozdíl mezi Slávií a ostatními.

 26. “Ve Spartě dnes hraje příliš nadějných mladíků” Které máte namysli? Hložek? Kolik má odehráno? Karabec? To je ten poflakující se smrkáč po hřišti, líný na krok? Vitík? Kapánek přerostlý neohrabaný dorostenec, který náhodou nevýhořel s “cečkem Milána? Ti toho ještě musí nahrát …….!

  • No a ve Slavii nemají ani jednoho odchovance,ty odborníku.Karabec je možná smrkáč,ale ty jsi jenom závistivý blb.Na Slavii stačí Leverkussen.

   • …… a na Spartu chudičká Bohemka. Ti si vás vodili jak slepce. Pro mne, vyhlášeného a oceňovaného odborníka, velký zážitek. A legrace.

 27. JASNE!OPET SPOUSTA CHYTRAKU V CELE S MILLWALLEM,JAK JINAK?!RESITE PENIZE AZ TO VYPADA,ZE JSOU Z VASI KAPSY,AU.KRITIZUJETE,ALE JINE RESENI NENAPISETE,RESP.ZPUSOB JEHO RESENI.PROSTE JEN KECI!MILLWALL JE UKAZKOVEJ PRIKLAD KOSTETE…..Z NEJ BYCH BLIL!JEN KECI,KRITIKA,NEGATIVA,ALE ZADNE RESENI!JASNE,VSECHNY VYHAZET A PODEPSAT SRDCARE…..JAK JEDNODUCHY!NIKDY NEJMENOVAL HRACE,KTEREHO BY CHTEL DO SPARTY,ALE VYHAZOVANI BY MU SLO!VSICHNI SI UVEDOMTE,ZE PRO SPARTU MNOHO TRENERU NENI.A VRBA PATRI KE SPICCE,TAKZE KAZDEJ SPARTAN BY MU MEL DAT CAS A PRAT USPECH!

 28. To vypadá, že se tady z toho stal dezinformační web. Jestli si někdo myslí, že by Rosa na tiskovce řekl, že trenéra navrhl Křetínskému a nebyla to pravda, tak jste blázni. Stačí se podívat, jak se choval za svoji kariéru. Je to charakterní člověk. Za další Sparta získali skvělého trenéra a Plzeňáci můžou puknout vzteky. Takže by se to mělo pořádně užít a ne nadávat. Vrba proti Spartě nikdy nic neudělal, kromě toho, že ji pravidelně porážel. To by asi podle “fans” měl přijít trenér Vyšehradu nebo Karviné, aby nám nějak neukřivdil. Si vzpomeňte jakou měli Slávisti radost, když získali Stanča, Hušbauera, Deliho atd. Podle mě by se svět zase vracel do normálu, když budou chodit z Plzně hráči (úspěšný trenér) do Sparty a ne opačně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Srovnání lídrů tabulek: Slavia lepší než Manchester City či Bayern, má i lepší úspěšnost než lídři srovnatelných lig

Jindřich Trpišovský vytvořil ze Slavie fenomén, který v českém fotbale dlouho nebyl. Kromě úspěchů v Evropě nezanedbává ani českou scénu, kde slávisté dominují.

Hráči Slavie v karetním ohrožení proti Rangers! Stopka hrozí Bořilovi, Kolářovi a dalším

Slavia se chystá na další kolo Evropské ligy, ve kterém vyzve vedoucí tým skotské ligy, Rangers FC. Proti týmu Stevena Gerrarda si ale budou muset hráči Slavie dávat velký pozor. V karetním ohrožení je totiž velké množství opor.

Messi se stal prvním hráčem, který vstřelil jednomu týmu 30 gólů!

Lionell Messi boří rekord za rekordem. Jeden z nejlepších hráčů historie se stal po sobotním utkání se Sevillou prvním fotbalistou, který vstřelil jednomu týmu v lize 30 branek!