Ronaldo se bude muset vrátit zpět do Itálie! Všichni hráči Serie A projdou testy na koronavirus

Pandemie koronaviru se zdá být každým dnem zlepšující se a pozitivní zprávy předal světu i ředitel italské fotbalové federace Gabriele Gravina, který v rozhovoru pro Sky Sports prozradil, že všichni hráči Serie A projdou testy na koronavirus a ty s negativním výsledkem budou moci začít trénovat.

Embed from Getty Images

V Itálii se tak počítá s tím, že by se opět mohly začít hrát ligové zápasy už v květnu, což je možná až příliš optimistická myšlenka. Ovšem podle všeho již začíná tamní fotbalová federace podstupovat kroky k jejímu naplnění.

“Jak jen to půjde, tak sezonu dokončíme. Věřím, že příští měsíc už začneme. Nejprve však musíme otestovat hráče a ti s negativním výsledkem budou moci začít s tréninkem. A jestli budeme hrát i přes léto? Času je stále dost a proto se budeme snažit sezonu dohrát,” prozradil ředitel Gravina.

V Itálii jsou však i tací, kteří se proti tomuto kroku, podle nich ukvapenému, ohradili. Jde především o majitele celku Brescia, který se nechal slyšet, že pokud se bude hrát, tak bez nich.

Ovšem vzhledem k tomu, že je Brescia beznadějně poslední, když ztrácí na 17. Janov už 9 bodů, tak jde spíše o politikaření a o to, aby byla sezona anulovaná a letošní nejhorší celek nejvyšší italské ligy dostal druhou šanci.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Hráč Sparty je pozitivní na Covid! Páteční trénink je zrušen

Jeden z hráčů pražské Sparty byl pozitivně testován na Covid-19. Hráči tak míří na přetestování a v případě dalších pozitivních nálezů by bylo ohroženo utkání se Zlínem, které se má odehrát v neděli.

Blog: Tepová frekvence stoupá, extraliga startuje!

A už je tu zase ten vzrušující pocit, který každý správný hokejový fanoušek zažívá pravidelně v září. I přes spoustu rizik a rostoucí počet pozitivně testovaných lidí na COVID-19, se vedení extraligy rozhodlo pro start soutěže rozsvítit na semaforu zelenou barvu.

Trpišovský chystá proti Teplicím řadu změn. Spoléhat bude především na schopnosti Olayinky

Slavia klopýtla v posledním ligovém kole s Pardubicemi, které je obraly o dva body. Do čela se tak dostala Sparta, která je zatím po třech zápasech 100%. Slávisty nyní čekají Teplice, které sešívaní dokázali porazit v každém z posledních 7 vzájemných střetnutí.