Ronaldo mě žádal, ať jdu do Juventusu, prozradil de Ligt. Kam tato vycházející hvězda v létě zamíří?

O obránce Ajaxu Matthijse de Ligta je na přestupovém trhu obrovský zájem. Mladý talent si z mnoha nabídek může jen vybírat a zdá se, že neexistuje klub, který by o něj nestál. De Ligt nyní v rozhovoru prozradil, že by o jeho služby stál i Juventus, do kterého jej lákal sám Cristiano Ronaldo.

Embed from Getty Images

De Ligt v rozhovoru prozradil, že by o jeho služby stál i Cristiano Ronaldo. “Po zápase mě Ronaldo požádal, abych šel do Juventusu. Byl jsem z toho mírně v šoku, takže jsem se jenom smál. Zprvu jsem mu ani nerozuměl,” řekl de Ligt.

Ten zároveň uvedl, že se o svém dalším působení ještě nerozhodl. “Teď mě čeká dovolená. Všechno si důkladně promyslím a zvážím, co je pro mě nejlepší. Teprve pak se rozhodnu. Pro mladého hráče, jako jsem já, je důležité jít do klubu, kde budu moct pravidelně hrát. To je pro mě ta nejzásadnější věc,” uzavřel de Ligt.

Kam by však mohl de Ligt v létě zamířit? Jako velice pravděpodobný se jeví jeho odchod do Barcelony, nebo PSG. Pro španělský klub hovoří i to, že do jeho řad před pár měsíci přestoupil de Ligtův kolega z klubu i reprezentace a velmi dobrý kamarád Frenkie de Jong.

Naopak PSG drží trumfy zejména po finanční stránce. Mezi dalšími variantami je například Juventus, nebo odchod do Premier League.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..