Ronaldinho i Vieira, co dalšího nabídne druhá várka ICON swaps?

Ve čtvrtek večer vyšla druhá sada Icon swaps, jedná se o karty IKON, které si odemknete pomocí plnění úkolů. Mezi nejzajímavější karty patří Figo, Essien, ale kupříkladu i brazilský technik Ronaldinho.

Za pět tokenů je k dispozici karta Bobyho Moora, nebo Franka Rijkaarda. První jmenovaný nemá nejlepší kartu, má totiž pouze 66 na rychlosti. Rijkaard nemá špatnou kartičku, minimálně do starter týmu je ideální díky své síle – 81 a bránění – 86, navíc je i poměrně rychlý – 70.

Pokud odešlete šest tokenů, můžete si vybrat z dvojice Fernando Hiero, Edwin van der Saar. Jednoznačně víc se vyplatí prvně jmenovaný španělský stoper, který má slušnou rychlost – 75, bránění – 87 i sílu – 82. Za šest tokenů vynikající karta!

Posouváme se na hranici deseti tokenů, kde najdeme hned čtveřici hráčů. Karta útočníka Raúla je hratelná, výborný driblink – 88 i rychlost se střelou – obojí 86 z něj dělají ideálního hráče pro tuto FIFU. Kartičku Roberta Pirése bych nedoporučoval, na křídlo má špatnou střelu – 82 a ani rychlost 88 není nejlepší.

To Ronald Koeman je jiná liga. 77 rychlost, 86 střela i nahrávky a 83 síla v kombinaci s 87 bráněním z něj dělají parádního defenzivního záložníka nebo stopera. Čtvrtým hráčem za 10 tokenů je Seedorf, pokud sháníte defenzivního záložníka, může být ideální.

Jedenáct tokenů můžete odeslat za kartičku Nakaty, na ofenzivní zálohu je asi v pohodě, ale osobně bych šel do jiného hráče za podobný počet tokenů. Podobně je na tom i Brazilec Sokrates, může být dobrý ale za jedenáct tokenů se nejvíce vyplatí pravý bek Zambrotta. 91 rychlost, 84 driblink i síla a 82 bránění, tyto atributy z něj dělají jednoho z nejlepších pravých beků ve hře.

Za třináct tokenů je k dipozici kartička Luise Figa, která je výtečná. Rychlost 90, střela 86 a driblink 91, to je prostě paráda a právě jeho karta patří k těm nejvýhodnějším. Za čtrnáct tokenů si můžete vybrat z trojice Campbell, Blanc, Lineker, z čehož se jednoznačně nejméně vyplatí druhý jmenovaný.

Naopak Campbell je plnohodnotným stoperem s výbornou rychlostí – 83, silou i bráněním – oboje 90 i driblinkem – 84. I Linekerova karta je slušná, rychlost 88, střela 91 a driblink 86, to jsou vynikající atributy. Pokud Vám chybí hroťák, on bude tím pravým.

Za 19 tokenů si můžete vybrat mezi Barnesem a Hernandezem. 90 rychlost, 87 střela a 91 driblink, opravdu obdivuhodné atributy Angličana Barnese. Hernandez je zase top hroťák, 92 rychlost, 88 střela a 89 driblink, no prostě paráda.

Pokud získáte dvacet tokenů, můžete dostat Alessandra del Piera. 85 rychlost a nahrávky, 90 střela a 92 driblink jsou sice výborné atributy, za dvacet tokenů je to však málo a dle mého názoru se více vyplatí kupříkladu Nakata nebo Sokrates.

Třetím nejdražším hráčem tohoto seznamu je Ronaldinho, jehož karta vyjde na 21 tokenů. Jeho karta je ideální spíše pro hráče, kteří používají kličky, jinak je jeho karta zbytečně drahá. Hlavní slabinou je pouze 80 na rychlosti.

Za 23 tokenů si můžete vybrat jednoho z dvou nejdražších hráčů tohoto seznamu. Jak Essien tak Vieira mají výborné atributy na pozici defenzivního záložníka. Vieira ji má o něco horší, ale 81 rychlost, 86 síla a 89 bránění, to jsou taktéž parádní statistiky.

Essien je rychlý – 85, má bezchybné bránění i sílu – obojí 90, slušné nahrávky – 81 i driblink – 82, zkrátka a dobře jeho karta téměř nemá chybu, jediným nedostatkem je jeho výška, na defenzivního záložníka je totiž malý.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Objevil se Covid ve Spartě kvůli hráčům, co vypomohli B-týmu? Jaký má pak smysl odstupování z poháru?

Byl by to velice nemilosrdný scénář. Sparťanské béčko během léta dvakrát putovalo do karantény, po prvních čtrnácti dnech izolace se totiž znovu objevil v kabině Covid. Při pátečním testování se však pozitivní test našel v kabině A-týmu a okamžitě se vyrojilo pár otázek.

Drsný režim slávistické kabiny: Kvůli Lize mistrů všichni obětovali i své rodiny

Ve Slavii se v posledních dnech vše podřizuje klíčovému dvojzápasu sezóny. Již v úterý přivítá Slavie na svém stadionu dánský Midtjylland a vedení klubu z obavy z nákazy koronavirem a následné možné kontumace všechny členy mužstva izolovalo. A to dokonce i od svých rodin.

Na Liberec se “usmálo štěstí”, FCSB hlásí 17 nakažených lidí koronavirem

Rumunský celek FCSB prochází v poslední době velmi těžkým obdobím, když je aktuálně v klubu na 17 nakažených lidí koronavirem. Soupeř Liberce v kvalifikaci Ligy mistrů tak bude muset povolat hráče z nižších věkových kategorií, kteří se porvou o postup, podobně jako v předchozím kole s týmem Bačka Topola.