Ronald Paradeiser vs. Ivan Buchinger: Preview a tipy nasázení

Už v sobotu se můžeme těšit na první turnaj Oktagonu v tomto roce. Galavečer Oktagon 21 nabídne spoustupa parádních soubojů, přičemž hlavním zápasem bude titulová bitva mezi Ronaldem Paradeiserem a Ivanem Buchingerem. Jak se zápas bude vyvíjet a na co vsadit?

Zdroj: instagram.com/ivanbuchinger/

Mladý talent s velkým potenciál versus ostřílená legenda s mraky zkušeností, i tak by se dalo hovořit o souboji Ronyho Paradeisera s Ivanem Buchingerem.

Druhý jmenovaný získal několik světových titulů, zápasil s Conorem McGregorem a jedná se o jednoho z vůbec nejzkušenějších zápasníků na domácí scéně. Svého času byl světovou osmnáctkou pérové váhy.

Co se týká zkušeností, má jasně navrch. I proto je ostatně favoritem, když na jeho výhru je u Tipsportu vypsán kurz 1.50. Jenomže Paradeiser by mohl Buchingerovi pořádně zatopit.

Nutno zmínit, že se bude jednat také o souboj stylů. Buchinger je skvělý na zemi, mimo to je vždy skvěle kondičně připraven. To Paradeiser je spíše postojař, avšak na zemi také není zlý, přičemž se na ni kvůli Buchingerovi poctivě připravuje.

A v čem je Paradeiser největším postrachem Buchingera? Opačným guardem. Kdykoliv totiž Buchinger zápasil s někým, kdo měl opačný guard, nedopadlo to dobře. Má to tedy v hlavě a může jej to nepříjemně ovlivnit.

Nicméně zkušenostmi i kvalitou by Buchinger přeci jen měl být jinde. A kdy jindy nepříznivý stav věcí zlomit, když ne teď?

Velkou roli v zápase může hrát fakt, že se bude konat o pětikolovou bitvu. Buchinger má tragická první kola, pokud jej však přežije, měl by využít toho, že za sebou má pětikolových zápasů několik, zatímco Buchinger žádný.

Buchinger 23 ze svých 37 výher získal submisí, osmkrát vyhrál pomocí KO/TKO a jen pětkrát na body. Na zemi bude i nyní na jiné úrovni než Paradiser, je tedy pravděpodobné, že zápas opět ukončí submisí.

Nechcete-li příliš riskovat, sázka na jeho samostatnou výhru se také v daném kurzu vyplatí.

Tip na sázení | Vítězem se stane Ivan Buchinger v kurzu 1.50 u Tipsportu

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Moderní forma otroctví při přípravách na mistrovství světa? V Kataru zemřelo již 6500 dělníků

Při přípravách na příští mistrovství světa ve fotbale, které se má konat v roce 2022 v Kataru, zemřelo již 6500 dělníku. Většinou migranti, kteří pracují v hrozných podmínkách a nedostávají plat.

Jak zničit velkoklub? Valencia je odstrašujícím příkladem klubu v nesprávných rukou

Valencia je bezesporu jedním z největších klubů ve Španělsku. V minulosti za ni hrálo mnoho dnes již legendárních fotbalistů. Od roku 2014 to ale jde z kopce, přičemž v této sezoně to vypadá opravdu bídně. Co za tím stojí?

Policie zatkla bývalého prezidenta Barcelony! Vytvářel falešné zprávy o svých hráčích

Jestliže to s Barcelonou už teď nevypadalo nejlépe, tak na startu nového týdne vyšel najevo další obrovský skandál. Bývalý prezident Barcelony Josep Maria Bartomeu byl společně s dalšími členy vedení zatčen.