Řepka k novému logu: Nic tak ošklivého jsem dlouho neviděl! Akorát se jim daří nasrat fanoušky

Sparta včera představila nové logo, které přineslo rozporuplné reakce. Části fanoušků se nové černé logo líbí, ta druhá ho totálně odsuzuje. Mezi ně se řadí i bývalý kapitán letenského celku Tomáš Řepka, který se k celé věci vyjádřil na svém Instagramu.

zdroj: sparta.cz

Ta zpráva přišla jako z čistého nebe. Sparta z ničeho nic ve čtvrtek oznámila, že na večer si přichystala pro fanoušky překvapení, v 18 hodin pak představila nové logo.

Takové, které má zosobňovat novou Spartu, se všemi jejími hodnotami současně s úctou k minulosti. Nutno však říct, že černá barva, která v logu převažuje, působí hodně kontroverzně. Alespoň pro spoustu příznivců letenských.

K situaci se vyjádřil i bývalý stoper a kapitán Sparty Tomáš Řepka. “Častým dotazem je logo Sparty. Nic tak ošklivého jsem dlouho neviděl a vysvětluje to, co se teda ve Spartě ve skutečnosti řeší. Místo výkonu na hřišti tam někdo kreslí loga do bloku. To je to poslední o co by se měli starat,” uvedl ke svému příspěvku na Instagramu.

“A co by mělo vedení zadávat “kreativcům” a jejich oddělením a pak se k tomu vyjadřovat na sítích. Ale zase se jim daří nasrat fanoušky, tak pokud to měli v plánu, povedlo se,” dodal Řepka, který si loni odsloužil nějaký čas ve vězení.

Řepka našel spoustu spojenců, kteří jeho názor sdílí. Logicky se ale objevili i kritici, kteří názor bývalého stopera West Hamu odsuzují. Mezi ně patří i například Ondřej Kasík, ředitel komunikace AC Sparta Praha.

“Principem komunikace loga je ponechat každému jeho názor. My vysvětlujeme, argumentujeme. Myslím, že fans to vnímají. Kritizovat může každý, i Tomáš Řepka. Ale hashtag #JaJsemSparta, který nějakou dobu používá, je úsměvný. Ne, Tome, nikdo sám o sobě není Sparta. Nebo Baník, SKS..,” uvedl Kasík na svém Twitteru.

Zdroj: Instagram – Tomáš Řepka, Twitter – Ondřej Kasík

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

    • Řepka byl určitě fotbalová osobnost, ale teď se stal mediální hvězdou a klesnul až na dno. Švindl s autem, dopisy bejvalce a nakonec kriminál.

  1. Řepka není Sparťan, ale zloděj a podvodník. Sparta s ním nechce mít nic společného, už by to měl vzít na vědomí. A taky by se slušelo vrátit kasu Tome.

  2. Dejte kovanýho Sparťana Řepku na místo Rosického, proběhne pár blikanců, dá pár neschopným ve vedení přes držku a zas Sparta bude fungovat.

  3. Ale to nové logo je opravdu nepěkné. Kdysi na začátku minulého století Sparta možná hrála v černých dresech, ale kdo si to pamatuje? Vzdávat se zažité, symbolické rudé je chyba. Zbytečně vyhozený milion. To teď Sparta bude hrát v černých dresech?

  4. Bohužel v tom to má Řepka 100% pravdu !! Jinak Řepka je pořád větší Sparťan než Křetinský Čupr Svoboda Kasík dohromady !!

  5. Proč pořád vytahujete co Řepka dříve udělal. Teď se vyjadřuje k logu Sparty. Stím naprosto souhlasím. Teď jsme říkali rudá Sparta. To bylo zažité. Příště budeme říkat mrtvá černá Sparta. To S na maluje druhák lépe. Všichni se snaží udělat logo přitažlivé a lákavé. Tohle je hnus a odpodive. Tak jak vedení přistupuje k logu tak přesně přistupuje k fandům a sportovním výsledkům. Vidíme tedy k zítřkum s tímto vedením černě.

  6. Nebudu komentovat Řepku,to nemá cenu.Jen mám poznámku ke Kasíkovi.Tvrdí,že nikdo o sobě nemůže tvrdit,že je Sparta.Tak by mne zajímalo,proč to tvrdí o sobě a neshopném vedení,což mnohokrát vyjádřil slovy “My jsme Sparta”.Oni jsou jen hrobaři Sparty!Přesto se považují za spasitele.Hráči sabotují hru a odnese to trenér.Na flákače v týmu si netroufnou a raději zavírají oči a vytváří nové logo.To logo Spartu nezachrání.Tu může zachránit pouze prodej někomu,kdo trochu tomu rozumí a výhazov celého nynějšího vedení v čele s Čuprem!O Křetínském se ani nezmiňuji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Dnes nevyhrál lepší tým, řekl po výhře naštvaný Trpišovský

Slavia zvládla vítězně domácí zápas s Baníkem Ostrava, výkonem ale rozhodně nenadchla. To si uvědomoval i Jindřich Trpišovský, jenž v pozápasovém rozhovoru hodně kritizoval.

West Ham vs. Leeds: Preview a tipy na sázení

V sedmadvacátém kole Premier League vyzve West Ham na London Stadium Leeds. Naplní Kladiváři tužby Tomáše Součka, který si přeje zůstat ve stejné pozici před reprezentační pauzou?

Kdo nastoupí v sestavě Sparty proti Příbrami? Hložek stále k dispozici nebude

Sparta se vzpamatovává z nákazy koronavirem a v úterý se představí na Letné proti týmu Příbrami. Kdo nastoupí v sestavě domácích a kdo naopak s největší pravděpodobností k dispozici nebude?