Reklama

Rekklesův konec v G2 je na spadnutí, spekuluje se hned o dvou českých náhradách!

G2 Esports se poprvé v historii organizace nedostali na světový šampionát a hned to vyústilo v několik zajímavých věcí, na odchodu z G2 by mělo být hned několik hráčů. Jedním z těchto hráčů je Rekkles, který do G2 minulý rok přišel právě proto, aby vyhrál světový šampionát.

17. 10. 2020, Fnatic 2-3 Top Esports, poslední zápas švédské legendy v týmu Fnatic. Byl to právě tento zápas, který utvrdil Rekklese v tom, že společně s Fnatic nejspíše Worlds nevyhraje. Rekkles odchazí na konci roku 2020 do G2 Esports s velkými ambicemi, jeho cílem je vyhrát světový šampionát.

Jarní část sezony pro G2 nebyla úplně to, co očekávali. “Pouze” třetí místo, ale to se mělo v letní část změnit. Z počátku to tak nevypadalo, naštěstí pro G2 se přibližně v polovině splitu zvedli a dotáhli to do TOP4. Všichni očekávali velké věci, bohužel pro ně G2 vyhráli za celou vyřazovací část pouze 3 mapy, což nestačilo ani na postup na Worlds.

Ihned po vyřazení se začala hledat příčina, přišly zprávy, že by v G2 měli končit jak Mikyx s Wunderem, tak kouč GrabbZ. Podle posledních zpráv, se kterými přišel Pablo Suaréz, známý jako BloopGG, by měl tým opustit i švédský marksman Rekkles.

Kam by mohl Rekkles zamířit? Fnatic ani Rogue to být nemohou, jinak to může být kdokoliv jiný z LEC, podle různých zdrojů se o Rekklese zajímají Vitality. Další možnosti Rekklesova pokračování je na západ do Ameriky, kde by mohl doplnit prakticky jakýkoliv tým, poslední možností je odchod Rekklese do LPL, jeho snem bylo totiž jednou hrát za LPL tým a to by se mu mohlo letos splnit.

Kdo by mohl Rekklese nahradit? Spekuluje se o třech jménech, o kterých mluvil i bývalý hráč Caedrel. Flakked, Carzzy a Patrik jsou těmi hráči. Flakked je španělský marksman, který je známý hlavně pro své skvělé mechanické schopnosti. Carzzy a Patrik jsou dva čeští marksmani, kterým končí ve svých týmech smlouva 15. listopadu tohoto roku.

Zdroj: Esportamaniacos, Pablo Suaréz

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené