Reklama

Rekkles a Bjergsen do LPL? Oba hráči nejspíše zamíří do NIP!

Ninjas in Pyjamas se připojí do LPL s pořádným překvapením, dvě legendy League of Legends, Martin “Rekkles” Larsson a Soren “Bjergsen” Bjerg by se měly přidat k týmu pro příští split. Toto by potvrdilo všechny spekulace o odchodu Rekklese z G2. Oba by se stali prvními západními importy v historii čínské LPL.

Rekkles má za sebou nepovedený rok v G2, který skončil zklamáním, v roce 2021 se nepodíval ani na MSI, ani na světový šampionát, bylo tomu tak poprvé v historii organizace G2. Začalo se tak spekulovat o možném odchodu z G2.

V Esport světě se novinky dlouho neutají a tak pro mnoho lidí se šokující zprávou přišel Jacob Wolf. Rekkles by se měl stát členem týmu NIP, Ninjas in Pyjamas jsou švédským týmem, který je znamý hlavně pro svojí CSGO sekci.

Švédské ADC by se tak mělo připojit k týmu ze své země.

Soren “Bjergsen” Bjerg, jméno, o kterém jsme poslední rok slýchali pouze jako o coachi, protože před rokem ukončil kariéru. Jak on rád říká, tak to bylo jen, aby navnadil Doublelifta na ukončení kariéry také. Nyní se očekává, že ho po roce znovu uvidíme hrát, tentokrát v čínské LPL.

Není zatím úplně jisté, kdo by měl tuto dvojici doplnit, ale spekuluje se o tom, že švédská organizace plánuje investovat hodně peněz do své League of Legends týmu, aby se dostali na Worlds 2022.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené