Rebel Tomáš Řepka rozjíždí projekt motivačních besed s názvem Nezvdávej to! Výstřel do tmy anebo seriózní snaha napravit průšviháře?

Na hřišti z něj kolikrát šel strach, mimo něj natropil průšvihů možná ještě více. I přes to se rozhodl nabídnout všem zájemcům v České republice možnost účasti na jeho besedách, kde chce zájemcům předávat zkušenosti ze svého života.

Zdroj: idnes.cz

Především na svém účtu na Instagramu dělá svému projektu bývalý kapitán Sparty a hráč Fiorentiny či West Hamu velkou reklamu. V nedávném rozhovoru, o kterém jsme psali v lednu, o svém záměru informoval, nyní je ale, zdá se, vše připraveno. Kompletní nabídku Řepka umístil na web www.tomasrepka.com.

Vize a záměr projektu?

“Odnést si ze setkání pocit, že je důležité bojovat a nezvdávat se. I když Vaše situace někdy vypadá bezvýchodně a převládá beznaděj a tíseň, člověk není poražen, dokud neprohrál sám se sebou.”

“Tomáš chce svým příběhem motivovat a inspirovat, ať již jde o zdolávání překážek osobních anebo životních. Nejde o teoretické filozofování, ale o silný životní příběh.”

Což o to, silný životní příběh za sebou Řepka zcela jistě má. Otázkou je, zdali zrovna on je tím pravým, který by měl ostatní mentorovat a poučovat, jak se svým životem nakládat.

V úvodu každé besedy má Řepka ve zkratce shrnout především pozitivní stránky svého života, v následujících třech částech se věnuje rizikovému chování.

Vyprávět má o čem, mnoha vzorovými situacemi totiž sám prošel. Ať už mluvíme o vulgarismu, vznětlivému chování a jednání v podobě fyzických či slovních ataků.

Zajímavostí by bylo, kdyby si bývalého fotbalistu pozvala do třídy základní škola, aby vyprávěl o rizikovém chování v oblasti reprodukčního zdraví (na webu je tato sekce konkretizována jako problémy s předčasně zahájeným sexuálním životem, riziko vzniku pohlavních nemocí či nechtěná časná těhotenství).

Besedu si kromě základních škol může objednat prakticky kdokoliv, záleží jen na Řepkovi, zda jej přijme. Na výběr uvádí i střední školy, vyšší odborné či vysoké školy, nápravná zařízení či dětské domovy.

Mnoho lidí, co si besedu objedná, nejspíše ocení hlavně autogramiádu a focení, které kovaný Sparťan po besedách nabízí.

Jaký máte názor na besedy vy, čtenáři? Mají smysl anebo hledá Řepka akorát další formu příjmu?

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nejdříve vypadnutí, poté přestup! Coufal odchází za Součkem do West Hamu

Slavii Praha opouští pravý bek Vladimír Coufal. Jeden z nejlepších obránců ligy přestupuje do West Hamu za Tomášem Součkem. Cena přestupu se bude pohybovat kolem šesti milionů eur.

Kruté rozhodnutí rozhodčího poslalo Slavii ven z Ligy mistrů

Fotbalisté Slavie Praha nezvládli zápas na hřišti Midtjyllandu a po prohře 1:4 si Ligu mistrů nezahrají. Zápas výrazně ovlivnilo sporné opakování penalty kvůli předčasnému výběhu brankáře Koláře.

Ocenil bych data dokazující větší riziko nákazy na stadionech než v divadle, vyjádřil se k opatřením šéf LFA Svoboda

Česká republika se od pondělí opět octne v nouzovém stavu a sportovní akce se mohou rozloučit s diváckými návštěvami. Paradoxně však lidé mohou například do divadla. Nařízení již kritizoval například Ondřej Novotný, promotér MMA organizace OKTAGON, a nyní se vyjádřil i šéf Ligové fotbalové asociace Dušan Svoboda.