Rebel Mourinho! S hráči trénoval v parku, teď čelí kritice i obvinění

Koronavirus ochromil celý svět. Sportoviště jsou uzavřená, tudíž musí hráči trénovat individuálně. Na to se však snažil vyzrát José Mourinho. Známý stratég vzal své hvězdy do parku. Byl ale načapán a nyní čelí obvinění za porušení vládního nařízení.

Hráči vyfoceni v parku v severním Londýně, oblečeni v oficiálním týmovém oblečení.

Není vůbec jasné, kdy se nejlepší fotbalové soutěže na světě zase rozběhnou. Hráči se musí udržovat v kondici a zejména Tottenham bude dobrou formu potřebovat.

V polovině února totiž Mourinhovi svěřenci povolili a ze tří ligových zápasů v Premier League získali jen jeden bod za remízu v Burnley. Tottenham navíc vypadl nejprve z FA Cupu, kde prohrál s Norwichem, a ve dvou duelech play-off Ligy mistrů nedokázal vstřelit gól Lipsku.

Hrozivé výsledky sesadily Spurs na osmou příčku a pokud chtějí v severním Londýně do pohárů, musí nutně přitlačit na pilu.

Mourinho se pak za improvizovaný trénink omluvil. “Uznávám, že moje chování nebylo v souladu s vládním nařízením, dle kterého je povolen pouze kontakt s členy vlastní domácnosti. Je nezbytné, abychom se všichni řídili pokyny úřadů a podpořili naše zdravotníky a ochraňovali lidské životy,” řekl.

Avšak José Mourinho v nynější koronavirové krizi ukazuje i svoji lepší tvář. Angažuje se v pomoci seniorům. Ve spolupráci s organizacemi Age UK a Love Your DoorStep pomáhá v londýnském Enfieldu s přípravou a distribucí balíčků se základním zbožím pro starší občany, kteří jsou nejohroženější skupinou.

aaaq

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..