Spojte se s námi

La Liga

Real Madrid zacílil na kapitána AC Milan

Publikováno

dne

Úřadující šampión Ligy Mistrů Real Madrid připravuje lednové posilnění kádru v zadních řadách a mělo by jít o poměrně překvapivý krok.

Španělská média, konkrétně OkDiaro a Fichjes přišli s informací, že fotbalový gigant z Madridu chce už během lednového přestupového okna přivést na stadion Santiaga Bernabéu oporu italského AC Milan Leonarda Bonucciho.

Vedení „Los Blancos“ má využít nepříjemnou situaci, ve které se právě AC nachází, když se v italské Serii A pohybuje až na sedmé příčce, mimo míst zaručující pohárovou Evropu a to i navzdory obrovským investicím nových čínských majitelů.

http://gty.im/865491476

Jejich obrovský finanční kapitál, který vložili do „černo-červeného“ kádru na San Siru se zatím vůbec nedokáže pod vedením trenéra Vincenza Montelly prosadit jak by si vedení představovalo.

I proto chce Real Madrid sáhnout po zkušeném 30-letém kapitánovi „rossoneri“, který se podle zmíněných španělských médií rovněž případnému přestupu do kádru úřadujícího šampiona La Ligy nebrání.

Leonardo Bonucci, kterého rovněž neuvidíme na MS 2018 v Rusku přestoupil do AC Milan ještě během uplynulého léta z konkurenčního Juventusu za 45 milionů eur.

Proto nebude pro Real vůbec jednoduché jednoho z nejlepších stoperů Evropy do Madridu přivést. Bonucci má navíc s AC platnou smlouvu až do léta 2022.

Reklama

Oblíbené