Real Madrid odmítl všechny nabídky, prozradil Bale, který by se rád vrátil zpět do Premier League

Situace Garetha Balea je podobně jako ta Mesuta Özila poněkud složitá. Ovšem zatímco německý záložník vypadá spíše na to, že už je líný vydat ze sebe to nejlepší a už pouze pobírá vysokou výplatu, tak velšský křídelník se snaží z Madridu za každou cenu odejít a hrát dál fotbal.

“Snažil jsem se minulý rok odejít, ale všechno bylo zastaveno v posledních vteřinách. Šlo o projekt, který mě velice zajímal, ale nakonec se neuskutečnil,” vrátil se Bale k událostem z minulého léta.

“Byly i další možnosti, které jsme zkoušeli, ale klub všechny zamítl. Chci hrát fotbal, jsem stále velmi motivovaný, takže je to pouze na klubu. Kontrolují všechno, mám s nimi smlouvu a jediné, co mohu dělat je doufat, že něco přijde,” pokračoval velšský křídelník.

Bale má s Realem Madrid stále ještě platnou smlouvu a to do roku 2022. V Anglii však věří, že se hlavní hvězda Walesu vrátí zpět do Premier League, odkud v roce 2013 odcházel za 101 milionů eur.

Bale v uplynulé sezoně odehrál 20 zápasů, ve kterých dokázal vstřelit 2 góly, ovšem většinou do zápasu nastupoval pouze z lavičky. Navíc ho během sezony také trápilo několik zranění.

“Pokud se to podaří dotáhnout do zdárného konce (přestup do Premier League), tak bych určitě s přestupem souhlasil. Je mi stále ještě 31 let, cítím se skvěle a stále mám ještě co nabídnout. Uvidíme, co se stane. Vše nyní záleží na klubu a abych byl upřímný, ten dělá všechny věci složitější než jsou,” doufá Bale konečně ve změnu.

Nejvíce je Bale spojován s Tottenhamem, kde nyní trénuje José Mourinho. Společně se v Madridu jen těsně minuly, když portugalský kouč by propuštěn v červnu 2013 a velšský rychlík podepsal s Bílým baletem smlouvu 1. září.

Zdroj: Sky Sports

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

MS v Bělorusku se určitě neuskuteční. Zatím se hledají jiné varianty

Světový šampionát se kvůli neklidné situaci v Bělorusku s jistotou konat nebude. IIHF se teď snaží najít nové řešení, jak situaci zvládnout. Ve hře je řada dalších států.

Fanoušci Arsenalu mohou začít slavit! Přestupová hádanka jménem Özil je vyřešená

Bývalý německý reprezentant Mesut Özil konečně mění působiště, když míří do tureckého Fenerbahce. To určitě uvítají jak fanoušci, tak klubová kasa, kterou několik let ždímal.

Případ Kuchta: Zahodil dvě obrovské šance, ale nakonec je proměnil. Našla Slavia konečně svého útočníka č.1?

Před sezónou nikdo příliš nechápal, proč si Slavia stahuje Jana Kuchtu zpět do Edenu. V útoku měla Musu, Tecla a Júsufa, na co tedy další útočník? Jindřich Trpišovský ale znovu ukázal, že ví, co dělá.