Reklama

Rakič o Procházkovi: Náhradník o titul? Však ani pořádně neumí anglicky! Bude zapomenut, jako mnoho dalších před ním

Aleksandar Rakič přišel s dalším prohlášením ohledně Jiřího Procházky. Ten s ním nechce zápasit a rakouskému zápasníkovi se to příliš nelíbí. Nyní to vypadá, jako kdyby se s tím smířil, přesto na Procházkovi nenechal nit suchou.

Jiří Procházka je náhradníkem zápasu mezi Janem Blachowiczem a Gloverem Teixeirou. Pokud tento zápas dopadne, s největší pravděpodobností jej čeká titulová bitva s vítězem.

To se ale nelíbí Aleksandru Rakičovi, který chtěl, aby se s ním Procházka utkal o to, kdo bude bojovat proti vítězi zápasu Blachowicz – Teixeira.

Kvůli tomu se ohledně Procházky vyjadřuje všude, kde může. Český zápasník nicméně neodpovídá, což jej dozajista ještě více štve.

“Jiří má v UFC 2 zápasy a hned by měl jít o titul? Má hype a tlačenku od UFC. Podobně to bylo u Chandlera. Ten měl jeden zápas a hned šel o titul. Však Jiří ani neumí pořádně anglicky.

Nevím, proč to tak je, ale jeho čas přijde. Bude zapomenut, jako mnoho dalších před ním. Jako Johnny Walker, Volkan Oezdemir a další. Všichni měli tlačenku od UFC, pak prohráli a byl s nimi konec. S Jiřím to bude stejné,” řekl v rozhovoru pro MMAFightingonSBN.

Vypadá to tak, že se Rakič bude muset spokojit se zápasem s Anthony Smithem, který je v žebříčku UFC na čtvrtém místě, tedy hned za Rakičem.

Zdroj: MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené