Reklama

Rafael Nadal kvůli zranění předčasně ukončil sezónu

Španělský tenista Rafael Nadal se rozhodl kvůli zranění předčasně ukončit sezónu. Nadala limituje zraněná noha, se kterou se trápí už od Roland Garros.

Zranění Rafaela Nadala je vážnější, než se předpokládalo. Španělského tenistu stále limituje zraněná noha, a tak Nadal přijde o zbytek sezóny i s grandslamovým vrcholem US Open.

Rafael Nadal se zranil v průběhu utkání Roland Garros proti Jacku Sockovi. Zápas Nadal ještě dohrál, a dokonce i zvítězil, nicméně od té doby se s ním táhnou tyto zdravotní potíže.

Že to nebude úplná banalita poznal Nadal hned v dalším utkání, kdy překvapivě prohrál s Lloydem Harrisem, bezprostředně po utkání si španělský tenista na bolavou nohu stěžoval.

Nadal od té doby vynechal všechny vrcholné turnaje jako Wimbledon i Olympijské hry v Tokiu. Nyní se rozhodl ukončit celou sezónu.

„Chci oznámit, že bohužel musím ukončit letošní sezonu. V průběhu roku jsem laboroval se zraněním chodidla a potřebuji si vzít pauzu. K rozhodnutí jsem dospěl po rozmluvách s rodinou a svým týmem, a věřím, že je to nejlepší možnost, jak dosáhnout plného doléčení tohoto zranění,“ uvedl Nadal ke svému zranění.

I přesto je však Rafael Nadal stále motivovaný a ve svých pětatřiceti letech vyhlíží další sezónu.

Zdroj: Twitter, Tenisový svět

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené