Radši bych se zabil, než abych opustil Řím, přiznal Totti. Umí si představit návrat do klubu?

Do června 2019 byl Francesco Totti členem správní rady AS Řím. Snažil se, aby klub jeho srdce fungoval tak, jak správný a zdravý klub fungovat má. Ale vcelku marně. Nyní se rozpovídal o svém konci v klubu i o tom, co AS Řím potřebuje.

Zdroj: Pixabay

Francesco Totti je legendou AS Řím. V klubu strávil celou svou kariéru, proslul svou bojovností i loajalitou. Dokonce byl dva roky ve vedení klubu. Od roku 2019 tomu tak však není.

V klubu totiž skončil po neshodách ve vedení a prakticky hned po svém konci hlásal, že by bylo lepší zemřít. Tento výrok by ani po dvou letech neměnil. Dokonce jej zopakoval znovu při příležitosti promluvit nejen o svém konci, ale také o tom, co klubu chybí.

„Vždy jsem si představoval, že v AS Řím strávím celý život. Jenže pak mě přitlačili ke zdi a přinutili mě, abych udělal něco, co jsem nikdy udělat nechtěl,“ zavzpomínal Totti.

Nyní připustil, že si umí návrat do klubu představit, kdyby jej noví majitelé AS Řím kontaktovali. „Sedl bych si a mluvil s nimi o tom. Chtěl bych dokončit cestu, kterou jsem začal. Nebyl bych v míru sám se sebou, kdybych to nedotáhl,“ přiznal.

Nyní Francesco Totti tvrdí, že trpí, když se nemůže podílet na vedení klubu. Doufá však, že AS Řím skončí co nejlépe. Dívá se na situaci z pohledu fanouška. Chce ale pomoci.

„Mohl jsem dřív udělat víc, než udělal zbytek vedení. Ale byl jsem ten poslední. Nikdy jsem se nepodílel na rozhodování. Nyní je klub v cizích rukou, trenér i sportovní ředitel jsou cizinci. AS Řím nyní potřebuje někoho, kdo o klubu ví vše,“ nabízí se ke spolupráci.

„Mohl bych být nyní užitečný. V klubu někdo takový chybí. Proč si myslíte, že tolik bývalých hráčů nemůže být součástí klubu? Možná proto, že jsou otravní. Kdybych si koupil fotbalový klub, povolal bych bývalé hráče, protože fotbalu rozumí,“ zakončil Totti.

Zdroj: Bobo TV

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Rád bych si zkusil zahraničí, přiznal Václav Jílek. Co říká na možný návrat do Sigmy?

Václav Jílek je od svého konce ve Spartě stále bez angažmá. S žádným celkem není spojován a v médiích o něm rovněž není příliš vidu ani slechu. V rozhovoru pro Ruik se však rozpovídal o svých cílech, možném návratu do Sigmy Olomouc či korupci v českém fotbale.

Slavia zná svého soupeře do osmifinále Evropské ligy! Opět zamíří na Ostrovy

Slavia ve čtvrtek večer dokázala zvítězit na půdě Leicesteru a čeští fotbaloví fanoušci tak měli pořádný důvod se těšit na los osmifinále Evropské ligy. Na koho narazí sešívaní a jaké další zápasy nám tato pohárová soutěž nabídne?

Pyramida na Oktagon Underground je kompletní! Kdo se s kým utká a jaký je program?

Velkolepá akce Oktagon Undeground: Last Man Standing nás čeká již v sobotu večer. Do pátečního vážení a losování však nebyl znám celý program očekávaného galavečera. Kdo se tedy s kým utká?