Reklama

Radši bych se zabil, než abych opustil Řím, přiznal Totti. Umí si představit návrat do klubu?

Do června 2019 byl Francesco Totti členem správní rady AS Řím. Snažil se, aby klub jeho srdce fungoval tak, jak správný a zdravý klub fungovat má. Ale vcelku marně. Nyní se rozpovídal o svém konci v klubu i o tom, co AS Řím potřebuje.

Zdroj: Pixabay

Francesco Totti je legendou AS Řím. V klubu strávil celou svou kariéru, proslul svou bojovností i loajalitou. Dokonce byl dva roky ve vedení klubu. Od roku 2019 tomu tak však není.

V klubu totiž skončil po neshodách ve vedení a prakticky hned po svém konci hlásal, že by bylo lepší zemřít. Tento výrok by ani po dvou letech neměnil. Dokonce jej zopakoval znovu při příležitosti promluvit nejen o svém konci, ale také o tom, co klubu chybí.

„Vždy jsem si představoval, že v AS Řím strávím celý život. Jenže pak mě přitlačili ke zdi a přinutili mě, abych udělal něco, co jsem nikdy udělat nechtěl,“ zavzpomínal Totti.

Nyní připustil, že si umí návrat do klubu představit, kdyby jej noví majitelé AS Řím kontaktovali. „Sedl bych si a mluvil s nimi o tom. Chtěl bych dokončit cestu, kterou jsem začal. Nebyl bych v míru sám se sebou, kdybych to nedotáhl,“ přiznal.

Nyní Francesco Totti tvrdí, že trpí, když se nemůže podílet na vedení klubu. Doufá však, že AS Řím skončí co nejlépe. Dívá se na situaci z pohledu fanouška. Chce ale pomoci.

„Mohl jsem dřív udělat víc, než udělal zbytek vedení. Ale byl jsem ten poslední. Nikdy jsem se nepodílel na rozhodování. Nyní je klub v cizích rukou, trenér i sportovní ředitel jsou cizinci. AS Řím nyní potřebuje někoho, kdo o klubu ví vše,“ nabízí se ke spolupráci.

„Mohl bych být nyní užitečný. V klubu někdo takový chybí. Proč si myslíte, že tolik bývalých hráčů nemůže být součástí klubu? Možná proto, že jsou otravní. Kdybych si koupil fotbalový klub, povolal bych bývalé hráče, protože fotbalu rozumí,“ zakončil Totti.

Zdroj: Bobo TV

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Analýza týmu Kanady na MS: Spousta nováčků, kádr bez zvučných jmen. Ambice na titul spíš nehledejme

Bylo to období nějakých deset let zpět, kdy Kanaďané dávali při pohledu na soupisku najevo, že pro ně nemá seniorský šampionát příliš velkou váhu.

Leicester píše další příběh! V Evropské lize jej vyřadila Slavia, teď získal slavný FA Cup

Ve finále FA Cupu na Leicester City čekala rozjetá Chelsea. Blues nad Liškami po většinu utkání dominovali, ale zvítězilo srdce! Podívejte se na neuvěřitelný gól Youriho Tielemanse a na to, jak s týmem slavil i současný majitel klubu.

Je to sportovní tragédie! Co na zranění Lukáše Provoda řekli Jindřich Trpišovský a Simon Deli?

Před utkáním s Karvinou se o vážném zranění Lukáše Provoda rozpovídali Jindřich Trpišovský a Simon Deli. Jak ztrátu klíčového hráče vnímají a jak ji berou?