Radši bych se zabil, než abych opustil Řím, přiznal Totti. Umí si představit návrat do klubu?

Do června 2019 byl Francesco Totti členem správní rady AS Řím. Snažil se, aby klub jeho srdce fungoval tak, jak správný a zdravý klub fungovat má. Ale vcelku marně. Nyní se rozpovídal o svém konci v klubu i o tom, co AS Řím potřebuje.

Zdroj: Pixabay

Francesco Totti je legendou AS Řím. V klubu strávil celou svou kariéru, proslul svou bojovností i loajalitou. Dokonce byl dva roky ve vedení klubu. Od roku 2019 tomu tak však není.

V klubu totiž skončil po neshodách ve vedení a prakticky hned po svém konci hlásal, že by bylo lepší zemřít. Tento výrok by ani po dvou letech neměnil. Dokonce jej zopakoval znovu při příležitosti promluvit nejen o svém konci, ale také o tom, co klubu chybí.

„Vždy jsem si představoval, že v AS Řím strávím celý život. Jenže pak mě přitlačili ke zdi a přinutili mě, abych udělal něco, co jsem nikdy udělat nechtěl,“ zavzpomínal Totti.

Nyní připustil, že si umí návrat do klubu představit, kdyby jej noví majitelé AS Řím kontaktovali. „Sedl bych si a mluvil s nimi o tom. Chtěl bych dokončit cestu, kterou jsem začal. Nebyl bych v míru sám se sebou, kdybych to nedotáhl,“ přiznal.

Nyní Francesco Totti tvrdí, že trpí, když se nemůže podílet na vedení klubu. Doufá však, že AS Řím skončí co nejlépe. Dívá se na situaci z pohledu fanouška. Chce ale pomoci.

„Mohl jsem dřív udělat víc, než udělal zbytek vedení. Ale byl jsem ten poslední. Nikdy jsem se nepodílel na rozhodování. Nyní je klub v cizích rukou, trenér i sportovní ředitel jsou cizinci. AS Řím nyní potřebuje někoho, kdo o klubu ví vše,“ nabízí se ke spolupráci.

„Mohl bych být nyní užitečný. V klubu někdo takový chybí. Proč si myslíte, že tolik bývalých hráčů nemůže být součástí klubu? Možná proto, že jsou otravní. Kdybych si koupil fotbalový klub, povolal bych bývalé hráče, protože fotbalu rozumí,“ zakončil Totti.

Zdroj: Bobo TV

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kam s Adamem Hložkem? Vrba ho do útoku nepostaví, systém s jedním hrotem se měnit nebude

Obrovsky pozitivní zpráva pro všechny sparťanské fanoušky. Vůdce ofenzivy a pravděpodobně největší hvězda týmu Adam Hložek se vrací po dlouhém zranění a je připraven opět do akce.

Katastrofální Vaclík? Fanoušci jej po prohře s Barcelonou kritizují, čísla hrají jasně pro jeho rivala

Tomáš Vaclík si ve středu připsal další start v dresu Sevilly. Tentokráte v rámci Copa del Rey, když andaluský celek čekala odveta na půdě Barcelony. Ta ale nedopadla vůbec dobře a kritice se nevyhnul ani reprezentant České republiky.

Srovnání lídrů tabulek: Slavia lepší než Manchester City či Bayern, má i lepší úspěšnost než lídři srovnatelných lig

Jindřich Trpišovský vytvořil ze Slavie fenomén, který v českém fotbale dlouho nebyl. Kromě úspěchů v Evropě nezanedbává ani českou scénu, kde slávisté dominují.