Radikální změna na svazu? Berbr chce do roka zrušit moravskou komoru! Asiati z Moravy prý dělají potíže

A je to tu. Morava je trnem v očích české komory FAČR již nějakou dobu. Aby také ne, když neustále nepodléhá moci a vlivu bývalého agenta StB Romana Berbra. Ten ji prý chce zrušit, měl to říci na uzavřené schůzce delegátů z Čech.

Zdroj: fcslovacko.com

Moravská komora odmítla podpořit návrh, který mohl a měl posílit vliv Romana Berbra a jeho stoupenců ve FAČR. Dost možná na to však Moravané doplatí. Nechvalně proslulá osoba totiž chce moravskou komoru zrušit.

Jediný, kdo z české komory nepodpořil tento návrh, byl Jiří Trněný. Ten se navíc nyní nechal pro Seznam Zprávy slyšet, že Berbr má v plánu zrušit dvoukomorový systém. Ostatní delegáti z Čech to však nepotvrdili.

A co přesně měl Berbr říkat? „Říkal, že Moravané, on jim říká Asiati, možná budou dělat potíže. Ale že se tím nemáme zneklidňovat. Prý už se připravují změny stanov. A v těch nových už dělení na českou a moravskou komoru nebude. Že už to prý bude připravené na příští rok,“ nechal se slyšet Trněný.

Je-li jeho tvrzení pravdivé, rozhodně není překvapivé. Moravská komora je dlouhodobě otloukánkem, jako Morava coby země celá. Že nepůjde Berbrovi na ruku, bylo jasné i při posledních volbách předsedy FAČR.

Dopadlo to tak, že Moravané se odmítali podvolit a museli jim přijet vyhrožovat až zástupci UEFA a FIFA, aby se vzdali práva blokovat volbu předsedy. A že pak psali dopis přímo směrem UEFA a mluvili o demokracii? Nezájem.

Bude zajímavé sledovat, zdali se tvrzení potvrdí. Pokud ano, nebudou fanoušci moravského a slezského fotbalu klidní. Totéž se dá čekat u klubů a jejich zástupců.

Koneckonců se i členové moravské komory již vyjádřili, že se jim nelíbí, že se o Moravě jedná stylem “o nás bez nás”.

Zdroj: Seznam Zprávy

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. A co takhle se spojit všichni fanoušci napříč republikou a “vykopat” Berbra a spol. konečně z Českého fotbalu ?!! Když to neudělají ti zaprodaní parchanti kteří ty to dobytky stále dokola volí do fotbalových funkcí !!! Dejme stranou zášť rivalitu Sparta Slavie.Baník Brno Slovacko Zlín atd. a společně svrhněme ty škudce českého fotbalu !!!

  • Ano, důležité je ve volbách nevolit Berbrovy věrné na okresní a krajské sekretariáty (většinou jsou to bývalí rozhodčí), pak ztratí půdu pod nohama a bude muset odtáhnout.

 2. Doufám, že Berbr do té doby zdechne na nějakou hodně bolestivou formu rakoviny. Asi si zaplatím u věřících mši proti němu …

  • Dej vědět prosím, kolik bude potřeba přidat, velmi rád se na té mši budu podílet. Ksindl jeden estebáckej! Nechápu proč se ho tady v Čechách tak všichni bojej. Možná ale místo mše by bylo lepší, vypořádat se sním stejně jako před léty v Modřanech s mafiánem Mrázkem.

   • 😁 No panečku vy jste radikál 😁 Lepší bezproblemové “nenasilné” by byly společné akce na všech fotbalových zápasech od Fortuna ligy po kraje formou jednotných transparentu a pokřiku proti Berbrovy a spol. a hlavně to “osolit” těm o kterých se ví že pro Berbra a jeho darebáky zvedají ruce při hlasování Fačru ! Škoda že již dávno se do toho “neopřeli” bývalí fotbalisté treneři tak rozhodčí kterých si většina fanoušku váží…….

    • Jasně že v prvé řadě bych podpořil Váš návrh a použil bezproblemovou a nenásilnou cestu. Ale pokud nebude zbytí? Nějak se ho zbavit musíme!

     • Jako že by každý fanoušek kterému vadí Berbr Damková Malík a další jeho “koně” dal 200kč na společný učet a za to by se zaplatil pistolník ? 😉 V Kolumbii to nebyl problém v Argentině také ne…….. Ale nejdřive na všech stadionech při nástupu hráču na hřiště všude hromové Berbr ven to samé vždy v 15. a 30 min. Doplněné o stejný transparent minimalně o rozměru 16×8 metru ? 😉

 3. Já Vám rozumím, ale nejsem si jíst, že se to takto demokratický vyřeší. A musíte počítat s tím, že Plzenšti proti němu nikdy nepůjdou.

  • Na Plzni nestojí Český fotbal😉 Je zde drtivá většina klubu a hlavně fanoušku kteří pujdou “tvrdě” proti Berbrovy a spol. pokud to někdo šikovný zorganizuje napříč všemi skupinami fanoušku od Sparty až po krajské týmy……. A pokud se Plzeňští nepřidají tak je všude vítat nenavistným pískotem- pokřiky proti nim a Berbrovy.

 4. Vážení přátelé poctivého a hlavně čistého fotbalu.S řadou z Vás zde souhlasím!!Je tu i ta podstatná zmíňka otom, žemusí padnout všichni ti pochlebovači jak na okresech tak v krajích.
  Řadu těchto lidí sám velmi dobře znám a vím, kolik že mají másla na hlavě…A jemi dost smutno, že tihle kluci, se kterými jsem běhával na placech, se zaprodají jednomu ZLU,zvoucí Roman Berbr…nechápu, kam se poděla nejen jejich soudnost ale i jejich důstojnost a fakt, že poklonkují v ubohé nedůstojné pozici někomu, který tyto kliky jen zneužívá k obrazu svému!!!Mám jeden malý příklad. Stávající předseda OFS rostřednictvím svých nastrčených koňů se snaží likvidovat lidi,kteří nejsou loajální svým postojem nejen RB, ale i samotnému předsedovi OFS. Dokonce to došlo tak daleko, že se tento naočkovaný kůň nechal slyšet přímo ve FO, kde působí opozičník a zde se snažil ovlivnit členy výboru, aby tohoto člověka odvolali… Takže to jsou ty další kroky lidí, kteří takovýmto nemorálním jednáním působí v okresech…Tady se prostě jednomu doslova otevírá kudla v kapse…

  • Tak ti kterých se ten nátlak ze strany Berbrovcu týká mají veřejně vystoupit a řici byl za mnou ten a ten a chce to a to jinak se stane to a to !! Je fajt smutné že všichni ti bývalí fotbalisté a i ti současní jsou takoví poserové a na Berbra a spol. pyskují po straně místo aby ti současní řekli že pod Berbrem a lidmi kteří vladnou na Fačru hrát nebudou a že požadují jejich okamžitý odchod z českého fotbalu !! Na 100% jsem přesvědčen že do týdne za těmi hráči stojí 95% všech fotbalových fanoušku v ČR a že je velmi hlasitě a rázně podpoří !!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Vrba do Baníku? Pod Kozlem to nešlape, majitel Brabec již o něj dříve několikrát zájem projevil

V minulosti se Vrba vyjádřil v tom smyslu, že by si jednou znovu rád zatrénoval blízko jeho rodišti v Ostravě. Nadešel teď po vyhazovu z bulharského Ludogorets Razgradu ten pravý čas na splnění tohoto přání?

Khabib zůstává neporažen a končí v UFC! Gaethjeho po skvělém výkonu uškrtil ve druhém kole

V sobotu krátce před jedenáctou večerní hodinou konečně došlo na titulový zápas mezi Khabibem Nurmagomedovem a Justinem Gaethjem! A že to stálo za to! Khabib uhájil neporazitelnost a rozšířil svou bilanci na neuvěřitelných 29-0.

Myslím si, že remíza je pro oba týmy spravedlivá, řekl Tomáš Souček po zápase s Manchesterem City

Manchester City byl před sezónou považován za největšího favorita Premier League. Po pěti zápasech má ale na kontě pouze osm bodů, když nyní ztratil po remíze 1:1 s West Hamem, v němž působí i dva čeští reprezentanti Tomáš Souček a Vladimír Coufal, další dva.