Spojte se s námi

Ligue 1

Radamel Falcao reálně pomýšlí na přechod k jinému sportu!

Zveřejněno

dne

Když jako malý vyrůstal ve Venezuele, kde profesionálně kopal jeho tatík, neštítil se hraní v místních luzích a hájích populárního baseballu. Nakonec však dnes již třiatřicetiletého snajpra přeci jen zlákal otcův fotbal. Ke hře svého mládí by se ale ještě jednou moc rád vrátil.

Embed from Getty Images


Nebývá to zdaleka obvyklé, aby vrcholový fotbalista přesedlal po úspěšné kariéře na dráhu v jiném odvětví profesionálního sportu. Jako jeden z nemnoha případů můžeme uvést někdejšího vítěze Ligy mistrů Fabiena Bartheze, který si aktuálně dělá jméno ve světě automobilových závodů.

O něco podobného se ovšem chce pokusit také bývalý střelec Porta či Atlética Madrid. „Miluji baseball. Když jsem vyrůstal, byl to sport, který jsem hrál. A docela dobře,“ svěřil se Falcao.

„Často o tom hovořím s manželkou. Myslím, že po konci profesionální fotbalové kariéry začnu novou v baseballu,“ uvedl své nemalé cíle.

Embed from Getty Images

V podobné spojitosti může ve světě sportu obeznalé jedince napadnout také jméno legendárního basketbalisty Michaela Jordana. Ten se při dočasném přerušení kariéry mezi lety 1993 a 1995 věnoval právě výše zmíněnému sportu v profesionální soutěži o stupeň nižší než věhlasná MLB.

Aktuálně musí ale Falcao řešit úplně jiné starosti. Jeho AS Monaco se nachází jen šest bodů nad sestupovým pásmem francouzské nejvyšší soutěže a aktuálně se bude po notném výkonnostním zlepšení snažit udržet šestizápasovou šňůru neporazitelnosti.

Reklama
Klikněte pro komentář

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama
Reklama

RUIK © 2017-2019