Spojte se s námi

Fotbal

Rozhodčí nám během zápasu sprostě nadával, stěžují si hráči vyřazeného PSG. Co jim měl Kuipers sdělit?

Nejen druhou prohru s Manchesterem City v řadě a vyřazení ze semifinále Ligy mistrů museli skousnout hráči PSG. Velkou křivdu cítí i kvůli údajnému jednání hlavního arbitra Björna Kuiperse.

Publikováno

dne

Nejen druhou prohru s Manchesterem City v řadě a vyřazení ze semifinále Ligy mistrů museli skousnout hráči PSG. Velkou křivdu cítí i kvůli údajnému jednání hlavního arbitra Björna Kuiperse.

Zdroj: Anton Zajcev, CC BY-SA 3.0

Marco Verratti a Ander Herrera nebyli po finálním hvizdu úterního utkání semifinále Ligy mistrů mezi Manchesterem City a PSG spokojeni ani s výkonem svým, ani s tím, které údajně předvedl hlavní rozhodčí Björn Kuipers.

Jak italský, tak španělský záložník pařížského velkoklubu tvrdí, že během utkání byli svědky situace, při které mělo dojít k verbálnímu ataku rozhodčího na hráče hostujícího klubu. Herrera měl Kuiperse slyšet nadávat spoluhráči Paredesovi, Verratti měl být druhým příjemcem nelichotivých poznámek rozhodčího.

Hráči Paris Saint-Germain byli po druhém inkasovaném gólu, který de facto stvrdil jejich vyřazení z prestižní soutěže, hodně nervózní. V 69. minutě neudržel své nervy na uzdě Argentinec Di María a musel odejít ze hřiště předčasně. I to nizozemskému rozhodčímu u francouzské strany rozhodně nevykouzlilo plusové body.

„Dokud rozhodčí nevyloučil Di Maríu, byli jsme stále ve hře,“ vyjádřil se Verratti v rozhovoru pro Sky Italy. Mnohem více mu však na srdci ležela údajná neprofesionalita rozhodčího Kuiperse.

Rozhodčí začal rozdávat žluté karty hlava nehlava, začali jsme pak být nervózní. Nemohu se však smířit s tím, že nám během zápasu třikrát nebo čtyřikrát řekl, ať jdeme do p**ele,“ neskrývá naštvání italský záložník.

„Manchester City si však postup zasloužil,“ uznal Verratti.

Jeho spoluhráč Herrera v rozhovoru pro RMC Sport tvrzení Verrattiho o nadávkách od rozhodčího potvrdil: „Pokud bychom řekli rozhodčímu to, co on řekl nám, dostali bychom několikazápasový trest.“

Byť dle svých slov trenér Paris Saint-Germain Mauricio Pochettino od lavičky nic neslyšel, stoprocentně svým hráčům věří a vyzývá orgány UEFA, aby záležitost prověřily.

Na semifinále s Manchesterem City nebudou hráči PSG zkrátka vzpomínat v dobrém…

Zdroj: Sky Sports

Reklama

Oblíbené