Prvoligová Líšeň? Brno by jí poskytlo zázemí, přiznává náměstek primátorky

Pohádkové období zažívají fotbalisté druholigové Líšně. Ta v minulé sezoně upoutala atraktivním fotbalem i dobrými výsledky, čehož si všimla a využila brněnská Zbrojovka. A teď to vypadá ještě lépe!

Zdroj: SK Líšeň

V minulé sezoně jako nováček Fortuna národní ligy dokázala Líšeň bavit a předvádět nejen skvělou hru, ale také na své poměry vynikající výsledky.

Toho využila Zbrojovka, která si z Líšně přetáhla několik hráčů i trenéra Machálka, který již nyní koučem brněnského celku není.

Nyní si ale Líšeň vede ještě lépe! V sobotu dokázala v souboji o první místo druhé ligy porazit Hradec Králové 2:1 a začíná se mluvit o jejím postupu.

Jenže klub nemá odpovídající zázemí, což už ale řeší s městem, které by Líšni vyšlo vstříc.

„Gratuluji Líšni k vítězství nad Hradcem a posunu do čela druhé ligy. Pokud by Líšeň soutěž vyhrála, samozřejmě ji město Brno poskytne zázemí na Srbské. S klubem již diskutujeme o podmínkách, pokud by se tak stalo,“ přiznal na Twitteru náměstek primátorky města Brna Petr Hladík.

Líšeň aktuálně vede druhou ligu o bod právě před Hradcem Králové. Dotáhne pohádkový příběh do úspěšného konce?

Zdroj: Fortuna národní liga, SK Líšeň, Twitter | Petr Hladík

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Přestupový trh v Extralize: Davida Kašeho lanaří Sparta, Sobotka by mohl zůstat. Zlín posiluje, Kometa tratí 

Kdeco nám už teď naznačuje, že přestupové období před začátkem další sezóny bude letos mimořádně plodné. Jen co Sparta vyletěla z bojů o Masarykův pohár, už se v jejich organizaci mluví o velkých změnách.

Je to oficiální. Všech šest klubů Premier League opouští Superligu

Ve dnech minulých visela nad fotbalovou Evropou obrovská mračna. Vypadá to však, že se žádná ukrutná bouře konat nebude, všech šest týmů Premier League potvrdilo svou neúčast v nově vzniklé Superlize.

Absence Krejčího může být pro Spartu fatální! Variant na stopera již moc nezbývá

Pražská Sparta v úterý oznámila pro fanoušky nemilou zprávu. Ladislav Krejčí mladší má zlomeninu v zánártní kůstce na noze a sezóna 2020/21 pro něj skončila. Trenéru Pavlu Vrbovi tak vypadla další varianta na post stopera.