Reklama

První ryze esportová televize je tu! Seznamte se s CHUCK TV

V Česku a na Slovensku začala vysílat CHUCK TV. Hybridní médium, jak ji zakladatelé nazývají, bude možné sledovat nejen jako klasický televizní kanál, ale také prostřednictvím speciální platformy na stránkách chucktv.eu. Celé vysílání bude standardně v kvalitě 4K a HD.

Zdroj: Playzone

Esport je fenomén, ktorý rastie raketovou rýchlosťou a oslovuje enormné množstvo divákov z celého světa. Je to vášeň miliónov fanúšikov, koterých počty rastú geometrickým radom,“ vysvětluje Július Karffa, kreativní ředitel CHUCK TV a dodává: „Esport je viac jako len hra, je to životný štýl a komunita.“

CHUCK TV má dohodnutou spolupráci s esportovými asociacemi ze Slovenska a z Čech. Díky tomu bude denně vysílat turnaje a ligy z nejoblíbenějších her, jako například CS:GO, League of Legends, Dota 2 či FIFA 21.

Přenosy ale nezůstanou jen u vlastního obsahu. Na daném kanále budeme moci vídat i oblíbené streamery a zahraniční turnaje, které budou komentovat ty nejznámější česko-slovenské tváře.

Jednou z nich je i oblíbený komentátor a influencer Ivan „Dev1“ Lazarov. Oficiální začátek spuštění TV začne 7. května v 19:00.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené