Reklama

První den MSI nám ukázal novou metu, favorité nezaváhali

Mid Season Invitational má za sebou první den, první se nám ukázala hlavně midlane meta, dále jsme mohli vidět výhru favoritů na titul v podobě Damwon Kia a RNG a také stomp od MAD Lions.

Zdroj: Kevin Chang, CC BY-SA 4.0

Hned první zápas byl i tím nejočekávanějším, diváky čekal nejenom souboj Damwon Kia a Cloud 9. Byl to také souboj mezi Perkzem a Showmakerem, ale zároveň tento zápas měl ukázat i metu pro MSI 2021.

Hned v draftu jsme mohli vidět první změny mety, hned první bany mířily na Rumbla a Threshe. Třetí ban přišel na Lee Sina, ale nebyl to ban na Lee Sina v jungli, ale na solo lane. Dalšími změnami jsou picky Varuse a také Morgany v jungli.

Hra začala podle očekávání, prakticky od první minuty si gold lead držel korejský tým. Cloud 9 na začátku zápasu dokázali držet s favoritem krok díky dobrým odchytům, Američanům se bohužel nedařilo dostat díky killům napřed, DK svůj náskok stále zvyšovali a díky lepší exekuci teamfightů a získanému gold leadu si hru pohlídali a ukončili v čase 27:40.

V druhém zápase se utkali Infinity Esports proti DetonatioN FM. Japonský tým DetonatioN FM zde přišel s prohozením linek a posláním Renektona na midlane a Akali na toplane. Tento swap ani brzká výhoda v počtu goldů jim nepomohla a tak si tým Infinity Esports z latinské Amerika odnesl svojí první výhru v turnaji.

Následovaly dvě rychlé hry, ve kterých se nám předvedl tým Pentanet.gg. Australský tým prvně čekal zápas proti number one čínskému týmu Royal Never Give Up. Zápas měl od začátku jasného favorita, RNG měli celý zápas pod kontrolou, dokázali si poradit s Australany a došli si pro vítězství.

V druhém zápase narazil tým z Austrálie na ruský tým Unicorns of Love, kteří si s Pentanet.gg dokázali poradit.

Poslední dva zápasy, které nás čekaly, byly ve skupině B. V prvním zápase této skupiny se utkali Istanbul Wildcats proti týmu Pain Gaming, kteří zastupovali brazilský region. Výhru brali hráči z Brazílie.

V druhém zápase se utkal tým se dvěma českými hráči, kteří svůj tým dovedli s naprostou pohodou k vítězství. Carzzy s Humanoidem dohromady posbírali 15 killů a zemřeli pouze dvakrát. Hra trvala pouze 27 minut a 41 sekund.

Zdroj: League of Legends

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené