Prodloužení Štetinovy smlouvy? Sparta nemá na výběr, stoperů má nedostatek

Nedávno přišel iSport s informací o prodloužení smlouvy Lukáše Štetiny v pražské Spartě. Ač se to může jevit jako nesmysl vzhledem k velmi nevyrovnaným výkonům slovenského zadáka, Sparta v podstatě nemá jinou možnost, než mu nabídnout novou smlouvu. Proč?

Zdroj: sparta.cz

Sparta dost možná nebude mít dostatek stoperů na začátek nové sezony. I když se může zdát, že tomu bude naopak. V kádru má momentálně Kayu, Lischku, Hancka, Costu, Panáka a právě Štetinu.

Ovšem s kým může reálně počítat na novou sezonu? Zcela jistě s Lischkou, ten je ale zraněný a začátek nestihne. Tím by však mohl seznam končit. Kaya po sezoně končí, Panák je dlouhodobě zraněný a jeho návrat na fotbalové trávníky je spíše teoretický. Nejistota je u Hancka a Costy.

První jmenovaný má opci na přestup, kterou Sparta zatím stále nevyužila. Dle všeho by se ale pro odkoupení nakonec rozhodnout měla. To Costa už není perspektivním a jeho setrvání by pro klub nemělo velký smysl. Alespoň co se herních kvalit týče.

Alternovat může i Georges Mandjeck, ovšem jeho prodloužení by nedávalo smysl snad ani pro jednu ze stran. Sparta tak nemá jinou možnost než smlouvu Lukáše Štetiny prodloužit. Slovenský zadák sice během posledních sezon předvedl několik hrubých chyb, před přestávkou ale ukázal, že má své kvality.

Ke konci sezony by si navíc mohl svou pozici upevnit. Na stadionech nebudou fanoušci, a tak by se mohl při utkání cítit více jako na tréninku, kde dle mnoha trenérů patří mezi nejlepší hráče týmu.

Použité zdroje: iSport

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. “Skvělá” práce T.Rosického !! Sparta bude ráda že prodlouží smlouvu s pruměrným Štětinou kterému vyšel 1 zápas z 20 a který v každém zápase udělá minimalně 2 obrovské minely tak zvané “Váchovky” ( Vácha další vychvalovaný pruměrák co v každem druhem zápase poslal soupeře do golové šance) ! A jako bonus bude mít Sparta Panáka který 2 roky nehrál a jeho zranění je vážnější než nám mazalo Sparťanské vedení med kolem pusy a Lischka který se snad do konce července vrátí na plac v plné formě ! A Hancko ? Ok. ale naximalně za 2 mil.€ a rozumná smlouva na 3.5 roku se zakladnim platem max. 18 tis.€ + bonusy !!

  2. Millwall asi chtěl jít dělat sportovního ředitele do Sparty a oni ho odmítli.Odtud pramení ta jeho nenávist.Pokud by se jí zřekl,tak by měl mnohdy pravdu ohledně dění ve Spartě.Ale jeho nesplněné ambice ho sráží na úroveň Pepka Vyskoč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

MS v Bělorusku se určitě neuskuteční. Zatím se hledají jiné varianty

Světový šampionát se kvůli neklidné situaci v Bělorusku s jistotou konat nebude. IIHF se teď snaží najít nové řešení, jak situaci zvládnout. Ve hře je řada dalších států.

Fanoušci Arsenalu mohou začít slavit! Přestupová hádanka jménem Özil je vyřešená

Bývalý německý reprezentant Mesut Özil konečně mění působiště, když míří do tureckého Fenerbahce. To určitě uvítají jak fanoušci, tak klubová kasa, kterou několik let ždímal.

Případ Kuchta: Zahodil dvě obrovské šance, ale nakonec je proměnil. Našla Slavia konečně svého útočníka č.1?

Před sezónou nikdo příliš nechápal, proč si Slavia stahuje Jana Kuchtu zpět do Edenu. V útoku měla Musu, Tecla a Júsufa, na co tedy další útočník? Jindřich Trpišovský ale znovu ukázal, že ví, co dělá.