Reklama

Procházka se vyjádřil na adresu svého příštího soupeře v UFC. Co o dvojce své váhy říká?

Jiří Procházka sice chtěl zápasit ještě v tomto roce, svého dalšího souboje se ale pravděpodobně dočká až v únoru 2021. Soupeřem mu bude dvojka polotěžké váhy Dominick Reyes. Co na adresu svého soupeře “Denisa” říká?

Zdroj: ufc.com

Procházku zřejmě v únoru čeká největší zápas v kariéře. Dana White, šéf UFC, totiž domlouvá jeho souboj s Dominickem Reyesem, který za sebou má dva neúspěšné titulové zápasy s Jonem Jonesem a Janem Blachowiczem.

Co na to “Denisa” říká? „Já se na to dívám z více úhlů. Je to určitě nejlépe postavený soupeř, se kterým jsem se kdy potkal,“ má jasno rodák z Moravy. Netěší se však tolik ani na samotný souboj, jako spíše přímo na soupeře.

„Těším se na vymýšlení strategie, na jeho pohyby,“ pokračoval. A jeho cíl? „Blachowicz ho porazil, dá se říct, jednoznačně a to je pro mě meta. Abych ukázal něco podobného, nebo možná ještě lepší výkon,“ neskrývá vysoké ambice Procházka.

„Reyes má krásný pohyb. Musím říct, že se mi z naší váhy líbí ze všech nejvíc, co se týče razance úderů, pohybu na nohou, motoriky těla. Fakt se mi líbí a je mi ctí. Těším se na setkání s ním,“ dodal Jiří Procházka.

Také však řekl, že pouze takto může ve své kariéře růst a že přesně takto skvělými zápasníky chce být zkoušen. A třebaže je to zatím jen spekulace, případná výhra nad Reyesem by mohla “Denisu” vystřelit blízko k titulovému zápasu.

Zdroj: TN.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Náplast na prozatím tragickou sezonu! Siniaková si poradila s Williamsovou

Kateřina Siniaková by zřejmě nejraději zapomněla na prozatímní průběh roku 2021. Vůbec se jí totiž nedařilo. Nyní se ale v Parmě postarala o pořádné překvapení!

Moraváci nesmí být za blbce, říká Jiří Šidliák, kandidát na místopředsedu za Moravu

Z fotbalové asociace FAČR před třemi lety neodešel v dobrém. Nyní cítí, že je jedinečná šance nabourat systém, který Roman Berbr budoval přes dvacet let.

Blog: Koronavirus vyškrtal na MS řadu hvězd. Šest posil z NHL dává České republice šanci na úspěch 

Už nám to klepe na dveře! Vrchol hokejové sezony (minimálně pro evropské fanoušky) je doslova za dveřmi. Letošní světový šampionát se podle očekávání odehraje za velmi prazvláštních okolností. Ostatně jako celá hokejová sezóna napříč celou planetou.