Procházka se vyjádřil na adresu svého příštího soupeře v UFC. Co o dvojce své váhy říká?

Jiří Procházka sice chtěl zápasit ještě v tomto roce, svého dalšího souboje se ale pravděpodobně dočká až v únoru 2021. Soupeřem mu bude dvojka polotěžké váhy Dominick Reyes. Co na adresu svého soupeře “Denisa” říká?

Zdroj: ufc.com

Procházku zřejmě v únoru čeká největší zápas v kariéře. Dana White, šéf UFC, totiž domlouvá jeho souboj s Dominickem Reyesem, který za sebou má dva neúspěšné titulové zápasy s Jonem Jonesem a Janem Blachowiczem.

Co na to “Denisa” říká? „Já se na to dívám z více úhlů. Je to určitě nejlépe postavený soupeř, se kterým jsem se kdy potkal,“ má jasno rodák z Moravy. Netěší se však tolik ani na samotný souboj, jako spíše přímo na soupeře.

„Těším se na vymýšlení strategie, na jeho pohyby,“ pokračoval. A jeho cíl? „Blachowicz ho porazil, dá se říct, jednoznačně a to je pro mě meta. Abych ukázal něco podobného, nebo možná ještě lepší výkon,“ neskrývá vysoké ambice Procházka.

„Reyes má krásný pohyb. Musím říct, že se mi z naší váhy líbí ze všech nejvíc, co se týče razance úderů, pohybu na nohou, motoriky těla. Fakt se mi líbí a je mi ctí. Těším se na setkání s ním,“ dodal Jiří Procházka.

Také však řekl, že pouze takto může ve své kariéře růst a že přesně takto skvělými zápasníky chce být zkoušen. A třebaže je to zatím jen spekulace, případná výhra nad Reyesem by mohla “Denisu” vystřelit blízko k titulovému zápasu.

Zdroj: TN.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Z české ligy bude těžké dostat se do reprezentace. Mým cílem je přestoupit do zahraničí, říká Filip Nguyen

Osmadvacetiletý brankář Filip Nguyen je v současné době neotřesitelnou jedničkou v týmu Pavla Hoftycha. V rozhovoru pro náš web prozradil mimo jiné i to, jaké šance dává Spartě a Slavii na postup do jarních bojů Evropské ligy.

Švancara: Slavii dlužím 30 milionů, ale dostal jsem málo času

Petr Švancara přestoupil v září 2000 do pražské Slavie, která za něj zaplatila nemalé peníze. Přestup za 30 milionů se ale vůbec nepovedl.

Vitrína dneška: Malík se bojí veřejnosti, Sparta hledá lepší dorostence

Zástupce vedení české fotbalové asociace se bál jít do pořadu na veřejnoprávní televizi. Rudý motor se zadrhl, Sparta po porážce v Plzni padla ostudně doma s Českými Budějovicemi.