Reklama

Procházka? Podobné borce ničím pravidelně na tréninku, žádá o zápas Aleksandar Rakič

Situace v polotěžké váze UFC se svému rozuzlení zrovna neblíží. Titulový souboj Jana Blachowicze s Gloverem Teixeirou se odložil na říjen a na Jiřího Procházku, který by chtěl o pás brzy bojovat, neustále naléhá Aleksandar Rakič.

Zdroj: Se svolením Jiřího Procházky

Jiří Procházka v pondělí na sociálních sítích zveřejnil své vyjádření hned ke dvěma osobám. Jak šampiona Jana Blachowicze, tak neustálého provokatéra Aleksandara Rakiče v něm kritizuje za nestabilitu názorů.

Sám “Denisa” si přeje nejkratší možnou cestu k titulu a když bude mít tu možnost, chce ji využít. S tím ale nesouhlasí Rakič, který rovněž směřuje za titulem.

Procházka s ním v minulosti zápasit mohl, Rakič ale zápas odmítl. Nyní, když je ale titulu blíže moravský zápasník, se Rakič do Procházky neustále naváží a pořád se na jeho adresu vyjadřuje.

Naposledy tak učinil v rozhovoru s Jamesem Lynchem. „Zápasníky jako Procházka jsem ničil pravidelně na tréninku. Má sice nebezpečný styl, ale nemá žádnou obranu,“ nechal se slyšet Rakič.

Dle Rakiče se Procházka pouze bezhlavě tlačí dopředu a to pro něj nepředstavuje problém.

„Už žádné kecy, Jirko. Jen já a ty v Abú Dhabí týden před turnajem UFC 267, zařiďte to,“ vzkázal Rakič přes Twitter, přičemž v příspěvku je označen i šéf organizace Dana White.

Bude zajímavé, jak se celá situace rozuzlí a zdali Procházka na zápas s Rakičem, který by jinak mohl být rizikem, vůbec přistoupí.

Zdroj: James Lynch

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. ten rakič nezavře tlamu dokud přes ní nedostane….. ale to až bude chtít sebrat jiřímu pás. Jiří kašli na něj, nepotřebuješ ho k ničemu

  • Jistě všichni se poserou že přišel nějaký češáček do UFC . Ostatní můžou dřít a Procházka dostane po dvou zápasech hned o titul?

   • Chytráku… víš odkud přišel? Co už má za sebou? Co všechno vyhrál?
    Někdy lepší mlčet než vytrousit z pusy to co normálně leze zadkem.

 2. Rakič prohraje s Oezdemirem, v nudném zápase porazí Smitha, který ani nesundal nějákého lupiče u sebe doma a pak v totál nudném zápase, porazí na body vyhaslého Santose a chce si zasloužit zápas s frajerem, který krásně vypnul doposud nevypnutého Oezdemira a nechal si nasázet asi 60 úderů, brutálních konter od devastatora, neměl ani modřinku a pak ho spektakulárně vypne? Že Janek chce ať ještě posbírá zkušenosti? Dyť mají stejný počet 28 winů a to je procházka mladý junák oproti němu. Jsou to kašpaři…
  Ať si dá rakič zápas s Reyesem, až bude Nick připraven nebo ať si dá fight s vítězem zápasu Oezdemir vs Ankalaev a teprve potom může pomýšlet nad titulem. Jiří nepřišel s holou prdelí jako nějaký NONAME. je doublechamp Rizinu a třetí zapás v UFC bude titulový a Janek by se měl soustředit hlavně na sebe, protže ho čeká velmi težký zápas…

  • naprostý souhlas…. nicméně Rakič prostě žárlí, ale výkonama si o pás rozhodně neříká – kdyžtak později. Jako já ho sleduju delší dobu a musim přiznat, že je taky opravdu tvrdej a jeden z nejlepších, ale za ty kecy a disrespekt ať táhne do píči

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené