Reklama

Procházka o Rakičovi: Nemůžu mu teď věnovat pozornost. Musí to pochopit. Chci jít k pásu přímou cestou

Jiří Procházka je v současné době asi nejlepším českým MMA bojovníkem. Osmadvacetiletý Čech je neustále vyzýván Aleksandarem Rakičem k zápasu, v současné době je ale náhradníkem titulové bitvy, a tak se nechce ničím o tuto šanci připravit. Co o Rakušanovi řekl?

Jiří Procházka má v UFC šanci jít o titul. Je totiž náhradníkem titulové bitvy mezi Janem Blachowiczem a Gloverem Teixeirou. Poté je hlavním favoritem na vyzyvatele šampiona.

O zápas s ním se ale v posledních měsících aktivně hlásí Aleksandar Rakič, který si ale příliš Procházkovi pozornosti nevysloužil. Čech se k němu vyjádřil až nyní.

„Já mu teď nemůžu věnovat pozornost, ani jeho vyjádřením, na které bych někdy rád reagoval, ale teď nemůžu. Kam jde pozornost, tam jde energie. Já si to teď nemůžu dovolit. On to snad musí pochopit z mého hlediska.

Musí si uvědomit, že mi byla nabídnuta šance jít o titul. Jako bojovník jsem na začátku jasně řekl UFC záměr, že chci jít k pásu přímou cestou, všechny ostatní nabídky a možnosti odpadají,“ řekl Procházka na svém YouTube kanále.

Cíl Procházky je jasný a nehodlá na tom zkrátka nic změnit. Odjel na dovolenou, držel půst, trénoval. Procházka je v mnohém odlišný, ale jeho příprava, zdá se, funguje.

Příprava na možný titulový zápas je v plném proudu. Dle svých slov má na oba bojovníky “diskety” a v případě vypadnutí jednoho z nich mu bude věnovat veškerý čas.

„Jestli přijde jedna z těch variant, tak během týdne si toho člověka hodím do hlavy a jsem s ním 24 hodin a 7 dní týdnu,“ dodal.

Zdroj: Jiří Procházka YouTube

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené