Přišel za 100 milionů, teď ho Real nechce. Za kolik je ochoten ho pustit?

Když před šesti lety přicházel do Realu Madrid za rekordních 100 milionů euro, tvořil s Cristianem Ronaldem údernou letku. Prvních pár sezón se Garethu Baleovi vydařilo, následně jej zradilo zdraví a nyní bez Ronalda nenaplňuje svoji úlohu ofenzivního tahouna. Královský klub s ním dále nepočítá.

http://gty.im/1135753070

Již došlo k setkání výkonného ředitele Realu José Sáncheze s agenty velšského fotbalisty. “Bale nefiguruje v dlouhodobých plánech Realu Madrid,” suše konstatoval Sánchez.

Jako výraz vděku za dosavadní působení na Santiago Bérnabeu si Bale může dobrovolně vybírat z nabídek, ovšem prezident Florentino Pérez přidal to pověstné “ale”. To “ale” znamená 130 milionů euro. Za zraněními neustále provázející pohasínající hvězdu poměrně dost.

Navíc agent Barnett požaduje pro svého chráněnce roční plat 19 milionů euro, což není schopný pokrýt jakýkoliv evropský velkoklub. Případný zaměstnavatel se může inspirovat v účetnictví Realu. Příchod Balea 101 mil. euro + plat 18-27 milionů = Real do Balea “investoval” neskutečných 236 milionů euro.

Přepočteno na branky vstřelené v bělostném dresu to znamená 2,3 milionu na jeden zásah.

Kromě Balea budou v létě nejspíš v kabině i další pohyby směrem mimo Santiago Bernabeu, Zidane chce za odchody trhnout půl miliardy, aby si mohl přivést nové tváře.

Už nyní se v případě pravého křídelníka mluví o klubech jako Bayern Mnichov nebo Manchester United. Tady by přicházela do úvahy i výměna “kus za kus” za Paula Pogbu, jehož jméno je s Bílým baletem spojováno dlouhodobě.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Vitrína dneška: Berbr už nevládne, předseda FAČRu vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal

Překotné události se děly ve fotbalovém hnutí. Pro podezření z korupce a dalších trestních činů byl vzat do vazby intrikán Roman Berbr, předseda FAČR Martin Malík vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal.

Bravo Teplice! Ostatní týmy se ale musí přidat, jinak zanikne jejich výstup do ztracena

Kauza Romana Berbra zahýbala celým českým fotbalem. K celé situaci se vyjadřují jak fanoušci, tak experti či bývalí hráči. Teď se ale ke všemu vyjádřil i předseda představenstva FK Teplice Pavel Šedlbauer a vyzval členy Výkonného výboru FAČR k rezignaci.

Baroš: Tohle byly praktiky mafie, některé týmy jste prostě nemohli porazit

Celým fotbalovým prostředím v České republice v posledních dnech hýbe kauza Romana Berbra v souvislosti s manipulováním zápasů. V pondělní show Tiki-Taka se k celé situaci vyjádřily i fotbalové legendy Milan Baroš s Vladimírem Šmicerem. A ostravský patriot nešel pro kritická slova dvakrát daleko.