Reklama

Připravuje se Ronaldo na konec v Juventusu? Portugalská hvězda již zřejmě začíná se stěhováním

Cristiano Ronaldo a jeho odchod z Juventusu? Už několik měsíců velmi probírané téma stále bez oficiálního konce. Spekulacím však nyní nahrávají nové fakty. V první řadě vyjádření jeho matky a nejnověji video, které nahrává tomu, že se Portugalec stěhuje.

Zdroj: Dmitrij Sadovnikov, CC BY-SA 3.0

Juventus stále bojuje o účast v Lize mistrů, nemá ji však ve svých rukou. Musí spoléhat na další výsledky. Mimo to se veřejně mluví o tom, že má v turínském celku dojít k vícero změnám.

Jednou ze změn by mohl být také odchod Cristiana Ronalda, který je nejlepším střelcem týmu, ale také kritizovanou osobou.

Sám Portugalec by mohl po odchodu toužit. Chce vyhrávat a být v týmu, který je nyní vzdálen tomu být úspěšný i v Evropě, pro něj nedává příliš velký smysl.

A kam by měl mít Portugalec namířeno? Nejvíce se spekuluje o PSG, Sportingu Lisabon či zámořské soutěži MLS. Ronaldova matka se nechala slyšet, že by si přála návrat svého syna do Sportingu, to ale popřel agent Jorge Mendes.

Na odchodu ale zřejmě bude skutečně část pravdy. Na internetu se totiž objevilo video, na nichž jsou Ronaldova auta nakládána do návěsu kamionu, přičemž kamion patří dopravní společnosti sídlící v Lisabonu.

V roce 2018 byl přívoz aut jedním z prvních skutečných náznaků, že se Ronaldo upíše Juventusu. Může jejich odvoz o dva roky znamenat jeho konec?

Zdroj: Twitter, Football-Italia

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Hurááá, KONECNE !! Jed a už se nikdy nevracej! A co nejdříve. Nejdražší omyl v historii Juventusu.
    A začne nová slavná éra Juventusu – Dybala je budoucnost a ne GR7 …..

    • Ty fotbalu moc nerozumíš asi viď, to nevadí, jen si takový píčoviny nech pro sebe prosím..děkujeme

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené