Přijde Sparta o dalšího trenéra? Vedení klubu zvažuje příchod Pavla Vrby!

Sparta Praha možná přijde o dalšího trenéra. Vedení klubu není spokojeno s předváděnou hrou i s rozpoložením uvnitř týmu, a tak uvažuje o vyhazovu současného kouče Václava Kotala. Kdo by jej měl nahradit? Ve hře je reálná možnost příchodu Pavla Vrby!

Zdroj: sparta.cz

S informací přišel server Aktuálně.cz, podle kterého se Václav Kotal strachuje o své místo. I přes středeční výhru s Opavou se vedení klubu poohlíží po novém trenérovi. A reálnou variantou je příchod Pavla Vrby.

Vedení Sparty je nespokojeno s předváděnou hrou letenského týmu. I v minulém zápase byla herně Opava o něco lepším týmem, Sparta vycházela ze zabezpečené obrany. Přitom by herní projev Sparty proti poslednímu týmu tabulky měl být dle představ vedení naprosto opačný.

Mimo to má Kotal rovněž spory se staršími hráči z kabiny v čele s Bořkem Dočkalem. Celou situaci už řeší vedení klubu a vypadá to, že Kotala skutečně odvolá.

A kdo nahradí Kotala na lavičce Sparty? Dle posledních informací by měla být reálná varianta příchod Pavla Vrby. Ten je momentálně bez angažmá, přitom se jedná o zkušeného trenéra, jenž už odkoučoval několik utkání v evropských pohárech a nakoukl i do reprezentace.

Jméno Pavla Vrby se však skloňuje i v souvislosti se zájmem Baníku Ostrava. Pokud se Sparta skutečně rozhodne sedmapadesátiletého trenéra angažovat, zcela jistě mu bude muset nastavit velmi příznivé podmínky.

Zdroj: Aktuálně.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. To že Dočkal a jeho kamarádi nejsou slušně řečeno žádným přínosem pro Spartu. Rozvraci kabinou a brzdí hru Sparty. Tomu napomáhá trenér Kotal protože neumí odstavit Dočkala s jeho kamaradickama který mu přitahují Rosický s jeho povedeným skautingem. Dále nevím co zamýšlí s trenérem Vrbou. Tento trenér byl jenom nějaký čas úspěšný v Plzni. Dále jenom samí propadák. Národak, zahraničí znovu Plzeň a zase zahraničí. Všude vyhozen nebo odejít. To přece nemůže ani náznakem trenér pro Spartu.

  • V nároďáku vyhrál kvalifikační skupinu, v Machačkale se mu celkem dařilo ale došly peníze, s Plzní vyhrál titul a dostal jí do LM. Jeho odchod z Ludogorce si pořád nedokážu logicky vysvětlit. Neřekl bych že by to byly samé propadáky.

   • Machačkala byla poslední a taky spadla ty experte.O trénování repre si Vrba v podstatě řekl sám a pak utekl,protože na to nestačil.V Rumunsku převzal tým,který měl dvacet bodů náskok takže titul nebyl jeho zásluhou a když začala nová sezona,tak ho radši vyhodili jinak by je přivedl k záhubě.O plzni radši psát nebudu,každý si pamatuje jak to bylo.

  • S první částí pane Rudolfe 100% souhlas s dodatkem která se zde 4 zaslepeným Sparťanum líbit nebude – že za to vše je plně zodpovědný sp.ředitel T.Rosický a v o něco menší míře jeho protekční bratr na pozici šefa rádoby skautingu !! Vrba ani jiný trenér problémy Sparty kterými jsou – Křetinský Čupr Svoboda Hrdlička bratři Rosičtí + Dočkalova mafie NEVYŘEŠÍ ! Dokud tam ti to hrobaři Sparty budou nic se dlouhodobě nezlepší ani kdyby Spartu přišel trenovat Simeone-Conte či Ferguson!

   • TakY si myslím že se to se Spartou věže od doby co se vrátil Rosický. Tenkrát kvůli němu vyhodili Matějovského a od té doby se nedařilo(protože Rosický narozdíl od Matějovského byl převážně zranění a nehrál). Potom zkusili zahraničního trenéra a ten si poručil drahé posily za zenitem, které to tak neodmakali jako mladí co se chtějí ukázat..

    • Zraněný ne zranění! Matějovský chtěl odejít! Jistě nyní po uplynutí 100 dnů hájení ,nyní jednoznačně nepřivedl kvalitu hráčů solidní jsou jen jednotlivci omyl je ,že můžeme složit mužstvo sice z nadějných mladých hráčů Sparty,ale ne mužstva viděli jsme v Opavě ! Chyby dělali všichni nepřesnosti nesouhra,jako ,když se vidí poprvé se štěstím hrál Plechatý i Vitík ,vysoký kluk podbíhá vím chybí praxe,časem. Obrana nevyřešena ,záloha kfe je tím pádem opuštění útočníci ,kdo hrál fotbal to vidí nepotřebuji vzletná fotbalová slova to je realita!!! Závěrem prosím Vrbu NE!!!!

     • Chtěl jsem napsat zraněný.. on byl starý,už ho nechtěli moc stavět, ale stejně pořád hrál protože byl platný. Pak se vrátil Rosický, tak Matějovský odešel do Boleslavi. Do toho mladší hráči (v té době) jako Krejčí a Brabec. Rok před tím Kadeřábek a Hušbauer. Ale tohle byl začátek toho, kdy se Spartě přestalo dařit. Nepodařilo se nahradit hráče. Sice za prodeje vydělali prachy, ale ty pak vyházeli za stramaccioniho a jeho “posily”. Plzeň je teď na tom co Sparta v roce 2017. Dost obměnila tým a nedaří se. Třeba toho Petrželu už nechtěli kvůli věku přitom by byl asi pořád víc platný než to co tam je teď :D. Přijde mi že ho baví ten fotbal víc než ty mladý teď v Plzni…

  • Myslim,ze pan Vrba ma za sebou hodne a hodne toho dokazal…
   Me spis prijde,ze problem Sparty je jinde nez trener 🙁
   Ac nejsem Spartan me se tam dere Holoubek….ten me prisel fajn a je mladej…

   • Ano Holoubek by si 1. ligu určitě zasloužil, jen nevím jestli je to už nyní trenér pro Spartu. Mladí by ho určitě brali, ale mužstvo jen z mladých hráčů být nemůže a hlavně ne Sparta. Tady si opravdu nejsem jistej, že by tak mladého trenéra kabina brala, když nechtějí poslouchat i tak ostříleného harcovníka jako je Kotal. Holoubek není Simeone, aby si dokázal udělat autoritu. Ale proboha jenom ne Vrbu, to znamená nahradit lepšího, horším.

  • Vy jste nečetl článek? Čemu Kotal napomáhá? Obecně hru předvádí hráči trenér dělá sestavu ,ale nehraje nenahrává atd.

 2. Kotal musí odstavit flustoše Dočkala.Ten už tam dělá delší dobu peklo. A navíc nic nepředvádí.

  • Kotal je vedle Dočkala “malá ryba”.Dočkal,ač hraje “kulový” a má největší plat,rozhoduje o tom,kdo bude trénérem i o sestavě,o tom žádná.Dočkal je ve Spartě “žába na prameni” a dokud se ho Sparta nezbaví,nikam se neposune.

 3. Jedině Svědík momentálně vyznává moderní styl a umí si udělat pořádek v kabině i na hřišti.Věřím,že by srovnal i Sparťanské milionáře.Záměrně píši milionáře neboť nemůžu napsat Sparťanské fotbalové hvězdy,protože tam žádné nejsou.Postupný řez v nekvalitním kádru nutný a nezvratitelný naordinování fotbalové moderny ala Trpišovský.Jen toto je cesta do Evropy k němu Holoubka a nechat je koncepčně pracovat.

  • Taky bych tam raději viděl Holoubka než Vrbu. Ale není to jen tak vyhodit hráče typu Dočkal, jsou tu ještě jejich agenti a ti do toho mají také co mluvit. Bude to těžké a myslím, že tohle je pro Rosu těžký oříšek.

  • Náprostý souhlas, už nedávno jsem tu psal také, že by se mi Svědík jako trenér Sparty zamlouval, ale dát k němu jako asistenta Holoubka mě nenapadlo, mohla by to být dobrá dvojka. Já jsem doufal, že je to i záměr Sparty, když angažovala právě ze Slovácka asistenta k panu Kotalovi, na jméno si teď nevzpomenu, ale asi jsem se spletl.

 4. Aje to tady , Milwal ( omlouvám se jestli jsem špatně napsal jméno) ale celou dobu má pravdu. Ve Spartě je něco zhnilého ale odnese to zase trenér. Už na začátku jsem se divil proč to Kotal bere když věděl jak to tam je . Měl to zapotřebí?

  • 😁 Millwall ale to nevadí pane Kovář. Mě těší že mi čim dál více lidí dává za pravdu pamatuje si co zde píši již více než rok a přiznavají tak jako vy že jsem měl a mám pravdu. Na jednu stranu mě to mrzí protože bych 100× raději viděl Spartu hrát paradní rychlý běhavý fotbal s titulem mistra ligy a na druhou stranu to že je ostuda všech členu vedení a hlavně sp.ředitele že obyčejný fanoušek to vše vidí a ví jak pomoci a oni placeni 1mil.kč měsičně přestože v tom klubu jsou nebo měli by být denně tak to nevidí či nechtějí vidět natož to rázně řešit? Ale to by v 1.řadě museli vyhodit sami sebe na což najsou dost chlapi s charakterem a proto se budou u Křetinského koryta držet zuby nehty byť Spartu jen kurví a posouvají víc a víc do ligového pruměru☹

 5. Sparta potrebuje Spartanskeho srdcare a to Kotal je. A Vrba neni. Uz dlouho Sparta nemela vysledky jako za Kotala. Myslim si, ze by ho meli podporit.

  • Podržet Kotala , směrem ven Dočkal, Krejčí, bude klid. Konečně se vyprázdní marodka a bude se vyhazovat trenér? Blbost!!!!Kde byla Sparta před Kotalem? Potvrdí to jenom nekompetentnost Rosického a spol. První už nebudeme, druhé místo dáme. po jaru řešit trenéra. Nový trenér bude hrát na body a mládež bude sedět. Vrba není spasitel !!!

  • Výsledky ? Třeba doma s Čes.Buděj. ??? Porazíme týmy z 2.části tabulky….s Plzní a Slávií to končí průserem. Vćera Kotal: nevyhovuje nám tvrdá hra a napadání hry našich hráčů !!!!!! Tohle je myšleno ???

 6. Pokud by mělo dojít k výměně trenéra, s čímž ale nesouhlasím, tak pak jedině Ivan Hašek nebo Svědík. Hlavně ne to arogantní plzeňský hovado. Vrba ať si zûstane na tý svý Moravě !!!!!

 7. A proč? Vyhráli na “zmrzlé”, nikoli horké půdě Opavy. A to je úspěch.:-) Trenéra neměnit, ono to přijde!

 8. Sparta trenéra nepotřebuje, má výborné odborníky a to ve všech řadách managementu. Navíc Rosický bude mít skvělý nápad a předá to Bořku staviteli. Víc posrat to už ani nejde! Dočkal jakož to hrající trenér víc zkazit nemůže. Jít do Sparty jako trenér = ukončení kariéry.

 9. Ve Sparte jsou nepravitelni. Neváži si člověka, který okamžitě během jednoho, dvou zápasů vytáhl Spartu ze sraček. Výsledky jsou letos za celou sezonu velmi dobre. Takto zlikvidovali v minulosti Straku, Lavicku, Holoubka. Když to tam někdo dlouhodobe mrzvil (Ital, Jilek), tak tam zustaval neskutecne dlouho, protože byl jejich.. At zije pan Vaclav Kotal, moc si ho vazim, co pro Spartu za tu chvilku udelal. Je asi az moc hodny. A se samotnym Vrbou mam problem, viz jeho opakovane odchazeni za lepsim od rozdelane práce.

 10. Vrba je Plzeňák a to mu nikdo neodpáře. Vrba do Sparty nepatří, kromě toho jeho poslední výsledky nejsou dobré.
  Kotal se o to místo neprosil, byl najat jako nouzový trenér a svou roli splnil. myslím, že se rád přesune na místo trenéra rezervy a ty nervy mu chybět nebudou.
  Jako trenéra bych chtěl Diega Simeoneho. Ten by “Plivníka” srovnal.

  • Všichni kvalitní trenéři by poslali “Plivníka” okamžitě ze Sparty a nejen jeho ale pulku kádru která na to hrát za Spartu nemá ! Ale co mužete chtít od klubu který vedou nýmandi od 10k5 kteří preferují staré vysloužilé České kafičkaře a ze Sparty udělali místo top fotbalového klubu studio kamarád kde všichni dojí blba Křetinského a plácají se po ramenou jak to dobře dělají a x let tvrdí a dál tvrdit budou že to chce čas a ono si to sedne ! Do Sparty musí vlétnout vlna Tsunami a celý ten chlév splachnout od Křetinského po kámoše Rosického z Arsenalu !)

   • Já v podstatě souhlasím. Naštěstí už mi je celkem jedno, jak Sparta hraje, už vždy čekám jen to horší. Dočkali jsme se období, kdy Sparta pravidelně prohrává s Budějovicemi.
    Nemá senu s nervovat.

   • Nic nového z Vás nevypadlo. Přestaňte psát kraviny a napište jasně Vaše složení realizačního týmu. Děkuji

 11. A teď rada skutečného fotbalového odborníka: žádného Radu, žádného Vrbu, žádného Svědíka a nedej bože přikejvače Holoubka. Hlavně ne žádnýho srdcaře Sparťana! Takovejch se tam už motá. Jednoznačně cizince, nejlépe (takřka)bezejmeného a kvůli řeči “Jugoše”. Něco jako je třeba z Bayernu vyražený Kováč. Takových jsou v Evropě kvanta.

 12. Rudá pakáž Vrbu nenáviděla a nyní se smolí po kolenou aby tam šel. Kotal je totiž netrenér. Tam tomu velí flusač Dočkal.

  • Uff, nevím, třeba tu čtu něco jiného, ale přijde mi, že se zde Sparťan (teda fanoušci) shodují, že Vrbu tedy rozhodně ne, tak jaké smolí po kolenou?

 13. Vrbu nikdy !! vzpomeňte si na ten jeho odporny xicht když nás porazil ty jeho debilni kecy proti Spartě prosté do Sparty nepatří nevím co chcete hraji mládí kluci a nikdo nám nepripiskava pentle jako Židům já jsem spokojenej

 14. Sparta by potřebovala pořádného trenéra,který by zatočil nejen s hráči,ale také s debily typu Millwall či Rudolf.Poslal by je tam,kde končí záda s radou,ať jdou dělat něco užitečného a nerejpali do hovna,které málo smrdí.Vymstily by se jim jejich rádoby odborné názory.Pak už jen rada:kupte si od Křetínského Spartu a pak si jednejte podle svého.Mohou mít jakéhokoliv trenéra i hráče.Takto patří mezi zpitomělé kritiky,co za nic nenesou zodpovědnost a chtějí být uznáváni.Tedy jsou to typy na dvě věci.Millwall loni to dotáhl až na kraj.Letos slevil na okres a příště to bude pralesní liga,nebo něco ještě horšího?Být chytrý bez odpovědnosti umí každý blb!

  • Ale já jsem si nevšimnul, že by ta slavistická hvězda byla šesticípá. Ale ty to se svým zarudlým mozkem těžko pochopíš, tak promiň.

 15. Jestli vyhodej Kotala tak uz jim fakt neni pomoci. Zase chtej udelat stejnou chybu a to urazit fotbaloveho boha, jako kdyz odvolali Franze kterej byl na prvnim miste a v LM. Trend co ted Sparta razi, sazka na mladochy z akademie, mozna neprinese titul, ale celej ceskej fotbal jim za to bude jednou dekovat. A radsi budu koukat na talenty, kteri nechaj na hristi dusi a vykopou se pro velkej fotbal, nez na preplaceny lenochy typy Dockala a Krejciho.

 16. Bože ne, Vrbu ne! Nechte Kotala dělat svoji práci a neměňte ho za takovou arogantní bublinu, která bez Berbrkiky nic moc nikde nepředvedla. S Vrbou se na nějaké zapracovávání nadějných mladíků může rovnou zapomenout. Jak jsem psal, nechte Kotala v klidu dělat svou práci, to neustálé měnění trenérů, kteří tam nejsou pomalu ani rok nikam nevede. Leda tak do rozhodně většího nikam, než kam to může dovézt Kotal do konce sezony.

 17. Dočkal je jediný, kdo dovede přihrát ve Spartě do šancí, myšlenkou zrychlit akci, ostře centrovat a kopat standardky- většina ostatních kope kopce nebo nedohonitelné balony. Problém je v krajních hráčích obrany, resp zálohy při hře na tři stopery (něco jako Coufal), kteří by pilovali lajnui nahoru a dolů a uměli ostré centry. Ne to co tam kope Krejčí, Hanousek, Sáček nebo Widheim. Pokud by tam byli takoví hráči, výkon i výsledky by byly někde jinde. Pamatuje si někdo na Masopusta, Panenku, Štajnera a z poslední doby Horvátha nebo Hušbauera. Ani jeden z nich nebyl sprintér, Panenka kdysi prohlásil: “žádný hráč není rychlejší než přesně uhraná přihrávka”.

  • Nějak jsem si nevšiml, že by Dočkal v posledních zápasech dal kloudnou přihrávku. Jen tak bloumá po place, rozhazuje rukama a plive kolem sebe. Něco podobného Laco Krejčí. Co se vrátil z Bologne, tak nic neukázal. Dřív to byl můj docela oblíbený hráč s tahem na branku, ale Bologna zjevně věděla, proč si tam nakonec moc nezahrál. Myslím si, že pan Kotal je výborný trenér se sparťanským srdcem a je ho potřeba podržet. Chápu, že Křetínský dal za Dočkala spoustu peněz, ale od té doby co se vrátil po zranění, tak je jen na obtíž a zřejmě totálně rozkládá kabinu. V Opavě to bylo jasně vidět – v záloze hrál mladý Karabec a za celou dobu nedostal balón. Přitom proti Ostravě byl jediný, kdo dokázal jít přes protihráče. Tak dostal za vyučenou. Je to stálá sparťanská choroba – starší mazáci mají vysoké platy a stačí jim to, co si zahrají v naší berbrlize. Jen se nedostat do evropských pohárů, to by byl malér! Možná by se museli víc snažit. Za ty peníze? Proto by měl jít pryč min. Dočkal a Krejčí, nic proti Hanouskovi, ale na Spartu nemá. Jestli si někdo myslí, že tuhle mazáckou mafii zlomí Vrba, tak spadl z jahody! To nezmůže žádný nový trenér, ale měl by to udělat Rosický. To je ale asi jen mé zbožné nesplnitelné přání. Pak zbývá jediné – vyhodit i Rosu, přestože je legenda.

   • Petr-Kolikrát jsi byl v kabině Sparty?Já ji vidím docela často a nevšiml jsem si,že by jiněkdo rozvracel.Možná se pár jedinců trochu straní,ale jinak tam je docela pohoda a sranda.

    • Omlouvám se, v kabině Sparty jsem nikdy nebyl a informace o rozkladu jsem bohužel přebíral jen z netu. Pokud tam vládne dobrá parta a nálada, tak jen dobře a já se opět omlouvám. Přesto si myslím, že se ten týmový duch, co byl znát na ještě podzim z mužstva vytratil. Pan Kotal neustále připomíná, že dnešní fotbal je o rychlosti a tlačí do hry rychlých křídel (tak hrají všichni v Premier League), ale na hřišti se hráči stále snaží prorážet středem, v případě nouze pak následují alibistické přihrávky do strany a na brankáře. Už ale končím s pozdravem – jen ne Vrbu!

 18. Kozel do Sparty a Vrba do Baníku at se ukáže. Vrba 2 porážky ve Spartě a je v Praze demonstrace. To nemuže klapat.

 19. Já bych do Sparty nešel, neumí poslouchat a podrážejí trenery. Pokud to tak půjde dál ani se nebudeme obtěžovat dívat na Spartu.

 20. Dle meho nazoru bych Kotala nevyhazoval k panu Vrbovi ucta, ale to co mel uz fotbalu dal v Plzni a rekl bych ze vic uz se od nej cekat neda. Na podzim hrala Sparta slusne dokonce jsme vedli ligu, ale bohuzel alfou a omegou jsou zraneni hraci. Kdyz mame ctyri zapasy po sobe a v kazdym se meni cela obrana nerkuli cela jedenactka tak je to problem. Verim ze kadr je dobrej protoze na jare byla sparta jasne nejlepsi coz se preneslo i do zacatku podzimu. A v evrope krome zapasu s ac venku to taky nebylo spatne. Takze je treba vymarodit dat dohromady stalou zakl sestavu a verim ze to bude dobre.

 21. Vrba není špatná volba. Za Kotala jsem byl rad, ale nedává to, stejně tak, ale Rosický. Přivádí hráče, kteří na Spartu nemají a hlavně nejsou na moderní, rychlý, agresivní fotbal. Pokud chce Rosický pomoci Spartě, měl by rezignovat hlavně on. Vrba by se s tím vůbec nepáral a vymete ty nemehla. Vrba kdekoliv byl tak žil pro svůj tým. Sparty si bude vážit a bude makat. Je důležité, aby opět nedával šanci všem nekopům, aby zjistil za pár zápasů, že na Spartu nemají.

  • Tady s váma nemůžu souhlasit. Také jsem se divil když angažovali pana Kotala, né tak pro jeho odbornost, i když jsem jeho práci moc neznal, ale spíš pro jeho věk. Ale byl tam uveden jako dočasný trenér po Jílkovi, tak jsem to bral. Nakonec se to jevilo jako správná volba, i když mě vytáčel s tím jeho střídáním v 85 min a to i když se Spartě nedařilo. Ale výsledky měl. S tím vaším názorem na Vrbu vůbec nesouhlasím. Vrba neumí do sestavy zapracovat mladé hráče i v Plzni to hrál do poslední chvíle se starejma mazákama, což mu nakonec taky zlomilo vaz, když tito postupně končili. Jinde už se nechytil a ve Spartě by mu fanoušci případný neúspěch dali pěkně vyžrat.

 22. Co hlava, to názor. Ten je ovšem podložen znalostí přímo poměrů ve Spartě. Nejsem sice fandou tohoto mužstva, ale i mne se dotýká doslova a do písmene tápání, nebo chcete-li přešlapování. Ať chci nebo ne, klub s takovou tradicí nehraje to, co by měl, navíc pod silným přívalem financí. Osobně se domnívám, že trenér, nebo trenéři, kteří se střídají jak na kolotoči nenesou hlavní podíl výkonosti.Jak praví staré přísloví – ryba smrdí od hlavy. A jsme u jádra problému. Počínaje majitelem, generálním ředitelem, sportovním ředitelem a dalšími povolanými, to jsou Ti, co někoho vedou a jak? Sami vidíte výsledek. Můj názor, který nikomu nevnucuji je ten, že bohužel peníze má ten, nebo ti, co fotbalu vůbec nerozumí a navíc se obklopují lidmi, kteří jim jen poklonkují a fotbalu ve Spartě škodí. A tudy cesta nevede. A jestli se vše nezmění od základu, pak jsou veškeré snahy marné. A trenér Vrba, pokud tuto funkci vezme, bude jen další v pořadí. Jak dlouho bude odolávat? To ukáže čas.

 23. No nic, chtěl jsem jen sparťanským nedoukům skutečně vysoce fundovaně poradit, jakého trenéra by měli angažovat, aby nebyli půlce republiky čím dál víc k smíchu. Bohužel vysoce zasvěcený názor pana Millwalla je zde četnými idioty zlehčován. Ten letenský chlív je tak zaneřáděn i na tribunách, že vyčistit ho může jenom cizinec, fašounci.

 24. Vaše rady na trenéra z ciziny si strčte někam. Víte asi kam. Konkrétně od Vás rady nepotřebujeme pane chytrý z nejchytřejších.

 25. Momentálné tu žádný trener v čechách pro spartu není. Možná Ivan Hašek.ale toho majitel nechce.a Vrbu jak znám toho náká sparta vůbec nezajimà.ale když vidí jak si tam všichni vši mastej kapsi tak by se taky rád pridal😂🤣😂🤣

 26. Půjde tam Bílek. Je volný, Sparťan a hlavně vyznává podobný styl jako Kotal a tak to naváže. Kotala neodstavý, bude radit.

 27. No podle mě by měl hlavně vypadnout ten fyzioterapeut z Arsenalu. Od Tej doby co tam je tak je neustále deset lidí na marodce

 28. Co s tím má jako Kotal dělat ?????? Každej zápas skládat z toho co má. Dočkal není špatnej ale potřebuje hráče s kým si to dá nebo spíš kdo mu na ten centr či přihrávku půjde. Nechápu proč stále zůstává trio Jablonec???? Tragédie!!!! V Jablonci hrály úplně jinak . Tady dostaly peníze a jsou herně na 1/4 toho co hrály za Jablonec.

  • Dočkal dá poslední dobou jeden centr z pěti a přihrávky většinou dozadu. Navíc tou leností, co poslední dobou má, trpí celý střed. Už stárne. A Sparta měla strašně moc zraněních dlouho předtím, než ten fyzioterapeut přišel.

 29. Padlo tady spousta názorů. Také bych se přiklonil k tomu, aby ve Spartě zůstal jako hlavní trenér pan Kotal. Bořka i Krejčího si vážím, ale už nemají Spartě co dát a tak by Rosický měl zvážit jejich prodej samozřejmě s velkou úctou k nim.

 30. Petříku, vy jste namyšlený hovado. Na co si tu hrajete? Vy a chytrej a chcete Spartě radit? Vy jste chudáku, ještě větší tupec a analfabet než Millwall. Vy a fotbal to vůbec nejde dohromady. Přestaňte radit Spartě, my Vás máme stejně u prdele!!!

  • Ale ty zřejmě ne, když hltáš mé příspěvky a názory. Zkus je šířit dál, možná si částečně vylepšíš svůj statut fotbalového odborníka! A pozor, ať ti nepraskne cévka. Tuším, že jsi jen mladé nevyzrálé vemeno.

 31. Pan Kotal je dle mého názoru dobrý trenér a pokud se cítí zdravotně dobře a má chuť pokračovat, tak bych ho nechal v klidu dělat svojí práci. Problém je, že Sparta, ale i jiné české kluby berou zpět hráče, kteří už v zahraničí končí a myslí si, že si v klidu dohrajou kariéru doma…. Jen jméno na hřišti nestačí, dravé mládí tyto hráče semele s je to i z biologického hlediska jasné, rychlost, síla vše. Pak dochází k tomu, že mladí hráči co mají hrát, tak sedí a hrají hráči, kteří už to nejlepší mají za sebou….

 32. Proč se zde vede diskuze, kdo by mohl trénovat Spartu,když o tom rozhodují jiní.Kritika toho či onoho trenéra je jen fanoušskovská sci fi.Co se týče pana Vrbu věřím tomu,že by tam nešel ani za mimořádně nadstandartní plat.Myslím,že je natolik zkušený a znalí poměrů ve Spartě,že do oddílu ,který střídá trenéry,jak polobotky nepůjde.Konečně se k tomu vyjádřil i v Tiky Taka,když naprosto jasně poukázal na práci menežmentu,který se nemění,ale trenéři,které tito nazdárci přivedli ano.Tudíž se tím netrapte s tímto vedením se národ bude bídným fotbalem Sparty pravděpodobně,ještě dlouho bavit.Až zase jednou bude psát někdo pokračování knihy o železné Spartě,tak bude těchto posledních 10 let nazvat Bioiluzion jenoho Multimilionáře s Brna.

 33. Konečně seriózní příspěvek od Runyho. Hlavně se mi líbí poslední věta. Vzpomeňme od kdy začal úpadek. Připadá mi, že pan Křetínský má Spartu jako hračku. Podle toho vypadá i složení celého vedení. Hlavně mi zklamala legenda Rosický. Fandou Sparty jsem 71 let a je mi z toho smutno. Co se trenéra týká -pana Kotala bych tam ponechal, pokud vůbec chce , po úvahách vedení, pokračovat. Ještě jedna věc: co je to za realizační tým, který si nedokáže v kabině udělat pořádek.

 34. Proc by mel Holoubek zacit trénovat Spartu? Ma teple mistecko na svazu a přivyděla si chytryma kecama na O2. Za nic neni zodpovědný a proc by se mel ztrapnovat ve Sparte.

 35. Toto píšu o poločase zápasu s Ml.Boleslaví – nedá se na to ze strany Sparty koukat. Všichni kdo nadáváte na Dočkala vidíte, jak tam není nikdo schopen nic vymyslet a poslat příhrávku, která by aspoň trochu ohrozila Bolku. Pokud tam o půli Kotal nedá zpět Dočkala, tak nemá ve Spartě co dělat. Já bych tam třeba viděl Jarošíka, Svědíka, Holoubka, zkrátka mladého progresivního trenéra, který musí dostat alespoň půl roku na to, aby nastavil svou filosofii a vybral si do ní hráče.

  • Sere tě má inteligence, viď? Uvědom si, že s tebou si vždy s radostí vytřu prdel. A radši čum na Spartu, zrovna ve výše uvedeném čase Sparta těžce hájí vedení s desetibodovou Bolkou. Co pak tady meleš o Spartičce, když v čase jejího mistráku tady onanuješ, spermohlte!

 36. Mít tvoji inteligenci, tak se jdu radši oběsit. A tu prdel si můžeš navzájem vytírat s Mívalem. Tebe bych rád potkal osobně a aby jsi mi to řekl do očí. O fotbale víš hovno a jenom tu machruješ. Ty musíš být případ.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

První kapka v moři? Končíme s českým fotbalem, poškozuje naše jméno, oznámil významný sponzor

V souvislosti s korupčním prostředím v českém fotbale se často říká, že dokud do toho budou sponzoři cpát peníze, nic se nezmění. A konečně se objevila odvážná společnost, co se k tomu postavila čelem. Konkrétně se jedná o WEDOS.

Sparta jde do karantény! Testy prokázaly v kádru Letenských covid-19

Sparťanská kabina na nějakou dobu ochoří prázdnotou. Testy totiž prokázaly přítomnost koronaviru mezi členy A-týmu.

Jan Kliment: Werner? Viděl jsem zajímavější hráče. Stuttgartu jsem vděčný za férovou péči

Útočník Jan Kliment se dal zdravotně do pořádku a patří mezi klíčové ofenzivní hráče Slovácka. V rozhovoru pro Ruik zavzpomínal na působení ve Stuttgartu nebo prozradil své cíle do budoucna.