Přestup do Bayernu Mnichov se nekoná! Sané bude muset po vážném zranění na operaci

Celé přestupové období se schylovalo k velkému návratu Leroye Saného do Bundesligy, jenže kvůli zranění z Community Shieldu nakonec z velkého přestupu nic nebude!

http://gty.im/1166439257

Bayern Mnichov si pro letošní léto připravil pořádný balík peněz a jedním z hlavních přestupových cílů bavorského velkoklubu byl křídelník Manchesteru City Leroy Sané.

Anglický celek požadoval za třiadvacetiletého hráče více než 140 milionů liber. Právě celková částka za přesun byla poslední překážkou v tomto obchodu, jelikož německý reprezentant už si údajně s klubem sjednal osobní podmínky.

I přes všechny přestupové spekulace však kouč Guardiola nasadil Saného minulý týden do utkání Community Shieldu proti Liverpoolu. To se však dvojnásobnému držiteli anglického titulu stalo osudným.

Už ve 12. minutě musel střídat po souboji s Alexandrem-Arnoldem. Jeho stav sice nevypadal vůbec dobře, ale po utkání si nakonec došel pro medaili po svých. Vyšetření lékařů ovšem nyní přineslo hodně špatné zprávy.

Leroy Sané má totiž v koleni přetržený přední křížový vaz a bude muset v nejbližších dnech podstoupit operaci. Následná rekonvalescence může zabrat i více než půl roku. V nejhorším případě dokonce devět měsíců!

Přestup do Bayernu Mnichov se tak s největší pravděpodobnostní konat nebude a německý křídelník navíc zmešká velkou část této sezony.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..